mzgk
Sobota, 15 grudnia 2018r. · Imieniny: Celiny, Waleriana
paweł

Strona Główna » Aktualności

Mszana Dolna. Kandydat na burmistrza nie przyjął zaproszenia do debaty. Nasz komunikat

28 listopada, 14:59

W związku z pojawiającymi się komentarzami na naszym forum komentarzami odnośnie zaplanowanej na 28 listopada debaty pomiędzy Tadeuszem Filipiakiem i Józefem Kowalczykiem, pragnę Państwa poinformować, że do takiej nie dojdzie.

Wysłaliśmy zaproszenie do Pan Józefa Kowalczyka, czy byłby zainteresowany uczestniczeniem w takiej debacie. Były burmistrz Mszany Dolnej i kandydat w wyborach samorządowych na stanowisko włodarza miasta napisał nam maila w tej sprawie. Oto jego treść:

"Szanowny Panie otrzymałem zaproszenie na spotkanie z przedstawicielami lokalnego biznesu do pensjonatu Szczebel dnia 26.11.2014r.

W spotkaniu uczestniczyło około 30 osób i było spotkaniem merytorycznym w sprawach działalności gospodarczej.

Zaproszenie wysłałem  także Panu T. Filipiakowi, w związku z tym uważam iż miejsce i czas na debatę zorganizowało się samo a i skład ewentualnego forum  był jak najbardziej właściwy.

Tadeusz Filipiak nie przybył  z nieznanych mnie przyczyn.

Ja przesłałem  Panu  25-go 11.2014r  zaproszenie e-mailem do wzięcie udziału w merytorycznej dyskusji poświęconej przyszłości Miasta Mszana Dolna i oczekiwań lokalnych przedsiębiorców.

Dlatego w mojej ocenia  nie ma sensu przeprowadzanie kolejnej debaty. 

Z poważaniem

Józef Kowalczyk".

Tadeusz Filipiak, obecny burmistrz był zdziwiony tak potraktowaniem całej sprawy i odmową przyjęcia zaproszenia przez swojego konkurenta politycznego.

- Zaproszenie przesłano e-mejlem na adres UM, a skierowane było do PRZEDSIĘBIORCÓW i KUPCÓW, by spotkali się z kandydatem na burmistrza miasta Józefem Kowalczykiem. Nie wiem do której grupy zaliczył mnie p. J.Kowalczyk? Zaś porównywanie spotkania w Szczeblu do planowanej debaty pokazuje styl mojego konkurenta - odważny wśród swoich, tchórzliwy wobec mediów i ogółu mieszkańców - odpowiada swojemu konkurentowi Tadeusz Filipiak.

Autor: jbudacz
Komentarze
Dodawanie komentarzy zostało wyłączone.