29.01 lodowisko
Czwartek, 21 lutego 2019r. · Imieniny: Eleonory, Feliksa
pomocdrogowa cwik

Podróż dookoła świata trwa. Natalia i Tomek są już w Hollywood

06 lutego, 10:29
Autor: jbudacz

W podróż poślubną dookoła świata wyruszyli 29 grudnia 2014 roku. Po 39 dniach swojej podróży dotarli do fabryki snów - Hollywood. Natalia i Tomek podczas tej podróży promują Mszanę Dolną.

Dopłynęliśmy do Siem Reap. Praca jest, nie wracamy.

PS. Oficjalnie dementujemy plotki jakoby byliśmy sponsorowani bądź finansowani przez Urząd Miasta Mszana Dolna - napisała na profilu Natalia.

I faktycznie wszystko, co robią podczas swojej podróży poślubnej dokumentują na swoim profilu facebookowym. Byli już w Bangkoku, snując się łódką po Mekongu. Nie mogli zapomnieć o zakupach w Hanoi. Była również romantyczna randka w pięciogwiazdkowym hotelu w ­Kuala Lumpur.

Co jakiś czas Natalia Śmieszek i Tomasz Suszyna publikują również wpisy. Nie jest ich za wiele, ale jak widać na załączonych fotografiach dobrze się bawią. Załączają rownież swoje filmiki na youtube.

Wszystko to możecie prześledzić na profilu facebookowym https://www.facebook.com/smieszynkatravel

Oczywiście mamy obiecany wywiad po powrocie. Trzymamy kciuki i czekamy na Natalię i Tomka i ich opowieść o swojej podróży.

Realcja z podróży Natalii i Tomka:

http://smieszynkatravel.com  - to jest polsko-języczny blog o podróżach

http://smieszynkaphoto.com  - to jest angielsko-języczna strona z samymi fotografiami z podróży.

https://www.facebook.com/smieszynkatravel  - to jest nasz fanpage na facebooku

https://www.youtube.com/channel/UCDIVHmBdtgH8xl3BkdvrOXw  - kanał na youtubie (również dostępny po wpisaniu w wyszukiwarkę Śmieszynka Travel)

net-factory - 30.01
Galeria
Komentarze
viki
viki, 07 lutego, 11:12Gratuluję młodej parze i widać, że bawią się cudownie w podróży poślubnej, ale szczerze, nie rozumiem tej całej promocji Mszany? Na czym ma ona polegać? Na noszeniu spranego podkoszulka z logiem Urzędu Miasta? Zdaje mi się, że tu raczej chodzi o promocję samych siebie, co jest ich sprawą i nic mi do tego, ale obwieszczając wszystkim przed wyjazdem, że będą promować nasze miasto, spodziewałam się czegoś więcej, może nie kontraktów z Suzuki czy Nikonem;) ale jakiejś akcji promocyjnej, niestety dając tym samym pożywkę plotkarzom, którzy sugerują, że są sponsorowani przez Miasto, czemu oni oczywiście zaprzeczają i wierzę, że nie kłamią.
szarlotka
szarlotka, 07 lutego, 22:17Ludzie zrobili coś w dobrej wierze i według własnego pomysłu. Nie mieszkają już w Polsce, ale mają sentyment do Mszany i postanowili zaakcentować to właśnie koszulkami. Ale oczywiście muszą się znależć osoby, które dzielą włos na czworo i doszukują się drugiego dna w bardzo pozytywnej sprawie. Oby wiecej takich ludzi, którym chce się coś zrobić z własnej inicjatywy! A co do promocji miasta, to mam nadzieję, że w końcu doczekamy się rzetelnych i skutecznych działań urzędu w tym zakresie. Poprzednia ekipa nie zrobiła nic, żeby przyciągnąć tu turystów.
viki
viki, 07 lutego, 23:27Powtarzam jeszcze raz, promocja w postaci noszenia spranej koszulki to jakieś nieporozumienie. Kiedy jesteś za granicę i mówisz w obcym języku, albo z obcym akcentem, każdy odruchowo pyta skąd jesteś itd.ty mówisz nazwę kraju, miasta, miasteczka, wioski itd. Czy to też jest promocja? Pewnie podobna tej koszulce. Fajny pomysł na podróż poślubną i życzę im, jak już wcześniej pisałam wszystkiego najlepszego, ale to całe halo z promocją, to najczystsza promocja ich bloga i strony internetowej. Mogli postawić sprawę szczerze, że można tu i tu ich oglądać, dowiadywać się o ich kolejnych przystankach i super. A tak. Sprana koszulka i już zaglądają im do kieszeni.
hohoł
hohoł, 08 lutego, 01:15@viki nie wiem jak Ty ale ja uważam że Natalia pięknie wygląda w koszulce Mszany obok gwiazdy Marylin. I o to właśnie chodzi. Ale tacy jak Ty zawsze będą szukać dziury w całym. Szkoda mi takich ludzi. A jeśli tak lubisz prać, to w ramach promocji możesz oprać młodych po powrocie do Polski.
Mała Mi
Mała Mi, 08 lutego, 11:37Dokładnie. Lepsze "sprane" koszulki i pozytywne spojrzenie na świat niż zazdrość i krytykowanie innych. Ale pewnie @viki tak właśnie widzi swoją autopromocję.
viki
viki, 08 lutego, 14:1880% Polaków nie wie co czyta i właśnie wasze komentarze to potwierdzają. To, że napisałam, że w ich podróży nie ma mowy, albo mowa tylko o minimalnej promocji Mszany w postaci spranej koszulki jest kłamstwem? Nazywanie rzeczy po imieniu nazywacie przejawem zazdrości? W związku z tym napiszę jeszcze raz, a wy sobie przeczytajcie ten komentarz nawet i z kilka razy, jeśli to tylko pomoże w zrozumieniu mojego postu. Świetny pomysł na podróż poślubną! Widać, że świetnie się bawią i życzę im wszystkiego wszystkiego dobrego, ale zapowiadanej promocji Mszany na świecie ja w tej ich podróży nie widzę, czy obiektyw kamery tego nie uchwycił. Gdybym nie była ze Mszany, to nawet nie zwróciłabym uwagi na logo, bo większość z nas nosi koszulki z logiem uniwerków, instytucji, firm. Czy wierzycie, że ktoś zwróci uwagę na tę koszulkę na Holywood Boulevard i powie: Wow ona jest ze Mszany! Musimy koniecznie wybrać się tam w przyszłym roku na wakacje! Albo zabiegani Japończycy od razu będą pytać: A co to? A gdzie to? Wątpię!
tukan
tukan, 08 lutego, 14:56Bardzo gratuluję młodym za podjęcie tej inicjatywy, niech jest ta "minimalna promocja Mszany" jak napisał @ viki ale jest, dlaczego to masz krytykować i psuć to co ktoś sobie zamierzył uczynić? Jesteście wspaniali, życzę Wam dużo zdrowia, miłości i wytrwałości.
viki
viki, 08 lutego, 15:34Dlatego, że póki co, jeszcze istnieje wolność słowa w internecie i mogą wypowiadać się na powyższy temat. Skoro para zdecydowała się promować na tej stronie, muszą się liczyć z tym, że ludzie będą oceniać ich inicjatywę. Nie oceniam ich, tym kim są, i za każdym razem podkreślam, że to super pomysł na podróż poślubną, ale to całe halo z promocją to niewypał. Szczerze, moimi wpisami zrobiłam im większą promocję niż oni Mszanie, bo przynajmniej ktoś się tematem zainteresuje, a nie tylko rodzina i przyjaciele.