sentyrz
Czwartek, 21 czerwca 2018r. · Imieniny: Alicji, Alojzego
gold drop

Strona Główna » Aktualności

Spotkanie autorskie z Joanną Jarecką – Gomez

01 listopada, 19:06

Miejska Biblioteka Publiczna w Limanowej zaprasza na spotkanie autorskie z Joanną Jarecką – Gomez połączone z promocją jej nowej książki pt. Nazar i inne opowiadania. Spotkanie odbędzie się 3 listopada (czwartek) w limanowskiej MBP (ul. M. B. Bolesnej 13, I piętro). Wstęp wolny. Zapraszamy.


Nazar to dziewiętnaście opowiadań z których każde dotyka jakiegoś problemu współczesności, ukazując zjawiska i zagrożenia dzisiejszego globalnego świata. Świata zachwianych proporcji, w którym zacierają się granice między prawdą i iluzją, dobrem i złem, miłością i konsumpcją, ofiarą i katem, które przebija  uniwersalne, ludzkie  pragnienie szczęścia.

Joanna Jarecka – Gomez. Urodziła się w Krakowie. Jej matka pochodzi z Pisarzowej. Ukończyła filologię romańską na UJ i nauki polityczne w Brukseli. Jest politologiem, tłumaczem, doradcą ds. stosunków międzynarodowych z wieloletnim stażem pracy w ONZ i UE. Zna biegle siedem języków obcych. Jest autorką książki „Jagüey i inne opowiadania”. Mieszkała w Wiedniu, Paryżu, Madrycie, Luksemburgu. Obecnie – od kilkunastu lat: w Brukseli.

Autor: jbudacz
Komentarze
Zaloguj się aby dodać komentarz!