sentyrz
Czwartek, 21 czerwca 2018r. · Imieniny: Alicji, Alojzego
gold drop

Strona Główna » Aktualności

VII edycja akcji Odkryj Beskid Wyspowy okiem naszej kamery

09 listopada, 20:40

Ponad 11,5 tys. turystów z Polski i zagranicy wzięło udział w 19 wędrówkach na szczyty Beskidu Wyspowego. Towarzyszyliśmy turystom na niemalże wszystkich odkrywanych w tym roku szczytach coraz bardziej popularnym Beskidzie Wyspowym. Dlatego okiem naszej telewizyjnej kamery próbowaliśmy subiektywnie podsumować akcję.

Autor: jbudacz
Komentarze
malarz
malarz, 10 listopada, 06:55Brakuje mi do tego felietonu wpisu kurasa o zadeptywaniu gór, o pojazdach mechanicznych itd.Może nam opowie jak to Filipiak zdobywał w ramach Akcji Odkryj Beskid Wyspowy Lubogoszcz?
kuras
kuras, 10 listopada, 08:26Witaj @malarz!!! Zamartwialiśmy się o twój los, o zdrowie i takie tam. Ale jesteś! Wróciłeś! I to w jakim "stylu"-od razu na czterech frontach. Zuch i maładiec z ciebie. Jakoś tak było smutno bez ciebie na tv28. A co do akcji ZBW, czy jak ty wolisz OBW, to chyba wszystko zostało powiedziane? Po co temat wałkować od początku? Kto mądry i chciał poczytać opinie jednej i drugiej strony, to poczytał i opinię sobie wyrobił, a kto czytał i wciąż nie rozumie, nie bierz tego, broń Boże do siebie, jego sprawa. Radzę wziąć udział w szkoleniu... Miłego dnia. Idź i maluj ten świat na żółto i na niebiesko
lel
lel, 10 listopada, 09:30No widać że @malarz ruszył z impetem na wielu frontach licząc na to że w szaleńczy sposób ożywi, pobudzi dyskusję na temat którego zostało już wiele powiedziane a czytelnicy jak trafne wspomniał @kuras sami wyrobili sobie zdanie na temat tych masowych spędów..
doncorleone
doncorleone, 10 listopada, 14:23kuras może nam opiszesz jak pyta malarz jak to Filipiak zdobywał Lubogoszcz.Może sobie nawet nucił piosenkę Budki Suflera "Góry wysokie kto mi z wami walczyć każe"
Zaloguj się aby dodać komentarz!