sentyrz
Czwartek, 21 czerwca 2018r. · Imieniny: Alicji, Alojzego
gold drop

Strona Główna » Aktualności

Spotkanie ze scenarzystą serialu Belfer w MBP w Limanowej

28 listopada, 14:20

Miejska Biblioteka Publiczna w Limanowej zaprasza na spotkanie autorskie z pisarzem, scenarzystą i publicystą Jakubem Żulczykiem. Spotkanie odbędzie się w najbliższy piątek (2 grudnia).

Jakub Żulczyk jest współautorem scenariusza do bardzo popularnego tegorocznego serialu pt. Belfer z Maciejem Stuhrem w roli głównej). Spotkanie odbędzie się 2 grudnia 2016 (piątek) o godzinie 17.00 w limanowskiej bibliotece (ul. M.B. Bolesnej 13, I piętro). Wstęp wolny, zapraszamy.

Jakub Żulczyk. Pisarz, publicysta, scenarzysta. Za swoją ostatnią powieść „Ślepnąc od świateł” otrzymał nominację do Paszportu Polityki. Zadebiutował w 2006 roku powieścią „Zrób mi jakąś krzywdę”. 2008 rok przyniósł „Radio Armageddon” - powieść, która w 2014 doczekała się teatralnej adaptacji we Wrocławskim Teatrze Współczesnym. Obie książki szybko stały się „kultowe” wśród nie tylko młodych czytelników. Był stałym felietonistą m.in. „Elle”, „Wprost”, „Przekroju”, „Dziennika” oraz „Exklusiva”. Współprowadził programy telewizyjne i radiowe. Oprócz pisania prozy i publicystyki, pracuje także jako scenarzysta serialowy.

https://www.facebook.com/events/1208048505929814/

Autor: jbudacz
Komentarze
Zaloguj się aby dodać komentarz!