sentyrz
Poniedziałek, 28 maja 2018r. · Imieniny: Augustyna, Jaromira

Strona Główna » Aktualności

Lodziarnia "Sting" zaprasza na naturalne lody z Mszany Dolnej

16 maja, 13:51

Przybywa miejsc, w których zjemy lody produkowane z naturalnych składników. Te najlepsze i przede wszystkim wyprodukowane z surowców od rodzimych producentów oferuje Lodziarni Sting z Mszany Dolnej. Sezon na lody się już rozpoczął i dlatego te wyjątkowe lodziarnie otworzyły swoje drzwi dla klientów.

Dokładnie na ulicach sześciu miast Limanowszczyzny, a także Podhala pojawiły sie charakterystyczne niewielkie lodziarnie "Sting", których po prostu nie da się nie zauważyć. W środku czeka na nas nie tylko miła obsługa, ale, co najważniejsze przepyszne i naturalne lody o różnorakich smakach. Jest ich ponad 50. Dlatego każde podniebienie, nawet to najbardziej wybredne, będzie najzwyczajniej zaspokojone.

Smaki firmowe: Torcik Sting oraz Jogurt z owocami

Sorbety owocowe m.in. o smaku truskawki, maliny, gruszki, kiwi, mango oraz lody na bazie mleka i śmietany m.in. śmietankowe, waniliowe, czekoladowe, bakaliowe, orzechowe, Snikers, Raffaello, Oreo i inne.

Rodzinna firma produkująca lody z naturalnych składników jest znana na rynku od 20 lat jako Gracja. Swoją działalność w gastronomii rozpoczęła 10 lat temu. Prowadząc sale konferencyjno-bankietową “ Sting” oraz bar Bistro. W 2016 roku po przejściu szkoleń w kraju oraz zagranicą najmłodszego syna właścicieli i opracowaniu autorskich receptur lodów naturalnych, firma postanowiła rozszerzyć swoją działalność o produkcje naturalnych lodów, kupując jedną z najnowocześniejszych włoskich linii do ich produkcji. Lody te produkowane są w Mszanie Dolnej. Jak podkreślają producenci lodów są one zrobione z naturalnych składników.  Produkcją oraz przestrzeganiem receptur zajmuje się osobiście syn właścicieli firmy. W tej chwili rozwijana jest sieć sprzedaży. 

Lokalizacje:

Limanowa ul. Zygmunta Augusta 14 

(Centrum Handlowe Mila)

Limanowa ul. J. Marka 9 (Budynek Starostwa)

Mszana Dolna ul. Krakowska 3 (Budynek Biedronki)

Mszana Dolna ul. Starowiejska (Naprzeciwko Tesco)

Rabka ul. Zakopiańska 16 (Centrum Handlowe Janosik)

Nowy Targ ul. Kopernika 12

Sucha Beskidzka ul. Mickiewicza 24 (Dom Towarowy Pod Wiązem, naprzeciw Urzędu Miasta).

Autor: jbudacz
Komentarze
Zaloguj się aby dodać komentarz!