mzgk
Wtorek, 22 stycznia 2019r. · Imieniny: Anastazegoi
reklama tv28

Strona Główna » Aktualności

Fotorelacja. Chodnik wśród koron drzew otwarto w Zdziarze

03 października, 07:49

Słowacy mają nową atrakcję turystyczną. Zaledwie 10 kilometrów od granicy z Polską w Zdziarze otwarto chodnik wśród koron drzew

Ten drewniany chodnik usytuowany w koronach drzew na wysokości 24 metrów ma aż 2,5 kilometra długości. Roztaczają się z niego piękne widoki na Tatry Bielskie. 

W pierwszych dniach funkcjonowania "drewnianego chodnika" atrakcja ta cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem ze strony turystów. Słowacy zadbali również o turystów z Polski, licząc na to, że będzie ich tutaj dość sporo przyjeżdżało. Przygotowany prez nich cennik jest dostepny nie tylko w języku słowackim, ale też polskim i angielskim.

Autor: jbudacz
Galeria
Komentarze
saruk
saruk, 03 października, 12:48Dzięki za artykuł,tylko szkoda że Pan nie opisał jak tam najlepiej jest się dostać.A może jeszcze Pan dołoży opis.
maczo
maczo, 03 października, 15:59@ saruk z lysej polany spokojnie dojedziesz ale uprzedzam ostani weekend byl sznur samochodow . Zapytaj Pana burmistrza i pana sekretarza kiedy to pod Lubogoszcza powstanie taraz widokowy ala taki jak na slowacji publicznie to obiecali bylo by blizej i taniej na Slowacji wstep okolo 8 euro Ps Martwie sie o pana sekretarza cos zaniechal pisanie na forum czzzzzzyyyyyzbbbbbby . jakies nowe fakty niedlugo poznala opinia publiczna hmmmmmm .
Zaloguj się aby dodać komentarz!