mzgk
Poniedziałek, 24 września 2018r. · Imieniny: Gerarda, Teodora
doll

Strona Główna » Aktualności

Mszana Dolna. Ulicami Mszany Dolnej przebiegną uczestnicy akcji "Świecimy "przykładem"

05 października, 10:05

W najbliższy piątek, 6 października ulicami Mszany Dolnej przebiegną uczestnicy akcji „Świecimy przykładem”. Organizatorem wydarzenia jest Straż Miejska w Mszanie Dolnej.

Startujemy o godz. 19.30  z placu Św. Faustyny przy Kościele Miłosierdzia Bożego.  Ci, którzy pojawią się na starcie biegu otrzymają odblaski.

Planowana akcja zostanie przeprowadzona przy wsparciu Policji, mszańskich szkół, samorządu i sekcji biegów górskich i długodystansowych MOK. Będzie elementem dorocznych działań prze-prowadzanych pod hasłem „Bezpieczna droga do szkoły”. Warto pamiętać, że po zmroku pieszy ubrany w ciemny strój jest widziany przez kierującego pojazdem z odległości około 40 metrów.

Natomiast osoba piesza, mająca na sobie elementy odblaskowe, staje się widoczna nawet z odległości 150 metrów. Te dodatkowe metry pozwalają kierowcy wyhamować i bezpiecznie ominąć pieszego.

Organizatorzy zapraszają wszystkich na to wydarzenie.

Źrodlo: UM Mszana Dolna

Autor: jbudacz
Komentarze
boryna
boryna, 06 października, 17:02lel=kuras a może by tak pobiegać,Waga by spadła i obciążenie huśtawki było by mniejsze.W zdrowym ciele zdrowy duch.Ja jak co roku pobiegnę więc może i Ty lel=kurasie.
boryna
boryna, 06 października, 17:26No i wnuczkę można by było zabrać by pokazać jej jacy to z nas sportsmeni.
doncorleone
doncorleone, 06 października, 18:19Oj ile bym dał by móc zobaczyć lelkurasa jak biegną.Była by to zapewne największa atrakcja tego biegu więc panowie dres i buty sportowe na siebie zakładać i ruszać w bój sportowy.Jak napisał boryna "w zdrowym ciele zdrowy duch" i z tą nadzieją oczekuję was na starcie i w walce sportowej.Tylko byście wstydu nie przynieśli i do mety nie do przybiegli.
doncorleone
doncorleone, 06 października, 18:24Tylko byście wstydu nie przynieśli i do mety nie dobiegli.
Zaloguj się aby dodać komentarz!