mzgk
Poniedziałek, 24 września 2018r. · Imieniny: Gerarda, Teodora
doll

Strona Główna » Aktualności

Szymon Huptyś. - Za kilka tygodni ruszy I etap budowy linii kolejowej z Podłęża do Szczyrzyca

10 października, 11:03

Szymon Huptyś zapewnił, że budowa linii kolejowej z Podłęża do Piekiełka jest ważną dla rządu polskiego, który chce ją zrealizować. Z rzecznikiem prasowym Ministerstwa Infrastruktury i Budownictwa o tej inwestycji rozmawialiśmy podczas wizyty premier rządu polskiego Beaty Szydło na budowanym odcinku zakopianki w Naprawie.

Autor: jbudacz
Komentarze
mszaniak
mszaniak, 10 października, 16:17Slowenia ma dostep do morza przez zatoke. Nie pamietam jej nazwy ale ma. Bylem w miescie Koper. Tam jest nawet port. Ale rzeczywiscie z Serbia to wpadka.
kuras
kuras, 10 października, 16:23Ten wąski przesmyk "na morze" to zaledwie 46 km-leży w płn. części półwyspu Istria. Zawsze coś!
mszaniak
mszaniak, 10 października, 16:33Port w Koprze był rozbudowywany od 1957r. Obecnie port ten jest jedynym portem handlowym niepodległej Słowenii. Roczny przeładunek towarów wynosi ponad 12 milionów ton (dane z 2004)
mszaniak
mszaniak, 10 października, 16:35Poza tym zeby milosnicy kolei jezdzili do ministerstwa z pismami, apelowali a samorzad ma gdzies? burmistrz i wojt Mszany do zwolnienia.
kuras
kuras, 10 października, 16:43@mszaniak, a kto w "wyniku wielomiesięcznych starań" załatwił remont naszego dworca? No kto? Może gdyby te "starania" trwały o tydzień, no może choć o dzień dłużej, to PKP uwzględniłyby też remont WC? A tak, znów przyjdzie gościom pociągu retro siusiać pod nasypem, albo za drzewami. Czekam na to "pendolino"-drzewa wycięte, remont tuż, tuż, rampy na Ogrodowej zamontują na nowo i ani się oglądniemy, jak pod Wawelem zameldujemy się za 40 minut.
Zaloguj się aby dodać komentarz!