mzgk
Poniedziałek, 24 września 2018r. · Imieniny: Gerarda, Teodora
doll

Strona Główna » Aktualności

Region. Różne oblicza patriotyzmu podczas Święta Niepodległości

11 listopada, 22:28

Różne oblicza patriotyzmu można było obserwować podczas Święta Niepodległości. Dzisiaj 11 listopada w całym regionie odbyły się z tej okazji uroczystości.

Autor: jbudacz
Galeria
Komentarze
malarz
malarz, 12 listopada, 11:41A pani Przewodnicząca to zmarzlucha bo nałożyła czapkę podobna do moherowego beretu w przeciwieństwie do Pani Filipiak której kolor płaszczu przykuwal wzrok uczestników i zapowiadał zmianę pory roku.. Z jednej strony zima a z drugiej wiosna.
lewy9
lewy9, 12 listopada, 11:46Właśnie się miałem pytać kto to w twj czapce koło burmistrza czy to jego babcia?
boryna
boryna, 12 listopada, 11:49Malarz gdybyś nie napisał że w tej czapce co przypomina moherowego beret to Pani Przewodnicząca to ja myślałem że obok Pana Burmistrza stoi jakąś zasłużona długoletnią działaczka starszego pokolenia.Jakze ubranie może zmienić człowieka nie do poznania.
kombinator
kombinator, 12 listopada, 12:53Jak śledzę te wasze portale to widzę że wasi byli i obecni notable przywdziewaja różnego rodzaju ubrania by się przypodobać. Były wasz burmistrz przebrał się w pozyczony strój góralski .Pan Wojt wystąpił w stroju góralskim niby zagorzanskim na odpuścić czy gdzieś tam.Pani Przewodnicząca przywdziała czapkę przypominająca moherowy beret jakby chciała być może wskazać kierunek w jaki pójdzie w najbliższych wyborach a to przecież jak piszecie przyszła burmistrz miasta .Pani Przewodnicząca chyba obrala kierunek toruński a co na to Pan Były burmistrz w co on wam się przebiorze by was omanic byście go wybrali.Tak więc czas wyborów to czas przebierańców i kombinatorow by się dorwać do władzy za wszelką cenę by profity spływaly a że spływają to napewno by gdyby nie to by się nie pchali i nie przebierali i głupców z siebie robili.
maczo
maczo, 13 listopada, 13:11TO JESTESCIE WY . Tylko to potraficie nic wiecej obsmiewac i szydzic , szkoda gadac !!!!
maczo
maczo, 13 listopada, 13:19LIST OTWARTY !!!!!! W krotce napisze , obublikuje PUBLICZNIE list otwarty w trzech odslonach . Pierwsza - do pana redaktora telewizji internetowej tv28 J. Budacza . Druga - Do lokalnych wlodarzy ,w szczegolnosci do pana radnego powiatowego A .Roga . Trzecia - Do wszystkich moich portalowych oponentow .
coby
coby, 13 listopada, 14:15o gdybyś ty @maczo nie "zapowiadał" tyle tylko "just" poblikował....."Wkrótce" to Twoje drugie imie na tym portalu ;-))
maczo
maczo, 13 listopada, 15:26@ coby z grzecznosci odpowiem :) Wybitny nasz polityk pochodzacy z ziemi Limanowskiej zawsze mi powtarzal cytuje "W POLITYCE MUSISZ POKONAC DYSTANS TO JEST JAK MARATON JEZELI DOBIEGNIESZ OSIAGNIESZ SWOJ CEL " Od dlzszego czasu przygladam sie lokalnym politykom i smiech mnie bierze ile oni bledow popelniaja raz za razem . Szanowny @ coby "Wkrotce" spelnie twoje oczekiwania no chyba ze no wlasnie "zamorduja mnie politycznie" Jednak wiem ze tylko twardzi ludzie odnosza sukcesy .
wanpirek
wanpirek, 13 listopada, 16:16@maczo czytam że masz zamiar napisać listy , ta krowa co dużo ryczy to mało mleka daje nie sądzisz?!Zastanawiam się masz zamiar złapać króliczka /A Róg?/bawi cię gonienie króliczka Widzę co jakiś czas wpisy twoje są na tego Pana tylko nie wiem o co ci chodzi i co chcesz osiągnąć ?
maczo
maczo, 13 listopada, 17:34@ wanpirek widzisz jednym wpisem a jak ozywilem publike he he . Wiesz co cenie takich ludzi ktorzy staja w obronie swoich kolegow , gdybym jeszcze znal tego powod ? hm .Odpowiem ci tak nawet osobiscie lubie pana A. Roga , wiele rzeczy udalo mi sie zrobic przy jego pomocy a co takiego ?(pozostawiam to do wiadomosci pana Antosia ) To tyle wiecej tajemnic zdradze publicznie w lisie otwartym do pana radnego powiatowego . @ wanpirek a teraz porycze do ciebie he he :) powiedz bierzez pod uwage te moje prosby co tutaj wypisuje no bo coz moge wiecej tylko naciskiem przez wpisy na Ciebie zeby mszaniakom zylo sie lepiej a ciebie zapamietali jako dobrego burmistrza ktory cos pozadnego zrobil wybudowal . Pomysl co o tym muzeum PTL ALBO CHOCIAZ IZBIE PANIECI pierwszego zalozyciela pa na Sebastiana Flizaka .Milego Wieczoru panowie i panie .:)
hohoł
hohoł, 17 listopada, 19:09Jak tak czytam te wszystkie komentarze to nasuwają mi się dwie myśli, jedna i druga "optymistycznie" wróżąca Mszanie Dolnej: 1. Pożyczane portki powodują "łobtarcia". 2. Beret nawet swój może gnieść w głowę.
Zaloguj się aby dodać komentarz!