mzgk
Sobota, 15 grudnia 2018r. · Imieniny: Celiny, Waleriana
paweł

Strona Główna » Aktualności

Region. "Trzeźwy" weekend. Nieuwaga kierowców przyczyną kilku kolizji

13 listopada, 23:00

Limanowscy policjanci podsumowali mijający weekend. Nie obyło się bez kolizji, a ich przyczyną była nieuwaga kierowców. Tym razem nie zatrzymano żadnego pijanego kierowcy

10 listopada o godz. 18: 05 w Jodłowniku 43-letni kierujący pojazdem marki Opel Zafira skręcając w lewo „zajechał” drogę kierującemu pojazdem marki VW Passat, który w tym czasie go wyprzedzał. W wyniku zderzenia pojazd marki VW uderzył w ogrodzenie przy prywatnej posesji.

Kierujący byli trzeźwi, sprawca został ukarany mandatem.

11 listopada o godz. 9:00 w Porębie Wielkiej 61-letni kierujący Fordem Focusem włączając się do ruchu nie ustąpił pierwszeństwa kierującemu pojazdem marki Opel Astra.

Uczestnicy kolizji byli trzeźwi. Czynności wyjaśniające prowadzi KP w Mszanie Dolnej.

11 listopada o godz. 13:50 Limanowej na ul. Żwirki i Wigury 26-letni kierujący pojazdem marki VW Golf chcąc uniknąć najechania na poprzedzający go pojazd skręcił gwałtownie w lewo, lecz pomimo to uderzył w tylny narożnik poprzedzającego go pojazdu marki Audi Q3, a następnie doprowadził do zderzenia czołowego z jadącym z przeciwnego kierunku pojazdem marki Audi A4.

Pojazd marki Audi Q3 w wyniku uderzenia przemieścił się i uderzył pojazd marki BMW którego kierująca skręcała w prawo.  Uczestnicy kolizji Trzeźwi. Sprawca 26-latek został ukarany mandatem.

12 listopada o godz. 2:30 w Tymbarku kierujący pojazdem marki Fiat Punto zjechał z drogi, a następnie uderzył w drzewo i ogrodzenie przy prywatnej posesji. W zdarzeniu nikt nie doznał obrażeń. Kierujący byli trzeźwy, a sprawca został ukarany mandatem.

O godz. 3:00 19-letni kierujący pojazdem marki Skoda Octavia nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, stracił panowanie nad pojazdem który wpadł do przydrożnego rowu. Kierujący ukarany mandatem. 

Fot.: Marek Giza

Autor: jbudacz
Komentarze
Dodawanie komentarzy zostało wyłączone.