mzgk
Sobota, 15 grudnia 2018r. · Imieniny: Celiny, Waleriana
paweł

Strona Główna » Aktualności

Limanowa. Święto Zawodów już w najbliższą środę

13 listopada, 23:19

Już w najbliższą środę 15 listopada w Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. Jana Pawła II w Limanowej odbędzie się kolejna edycja Święta Zawodów.

Impreza organizowana jest od kilku lat corocznie. Prezentują się na niej szkoły ponadgimnazjalne z Powiatu Limanowskiego, zachęcając gimnazjalistów do wyboru kształcenia w zawodzie. 
Święto Zawodów to impreza powstała w ramach promocji projektu "Modernizacja kształcenia zawodowego w Małopolsce", którego obecnie realizuje się kontynuację. Prezentujące się podczas Święta Zawodów szkoły,  korzystają ze środków realizowanego projektu. Co roku stoiska i ekspozycje odwiedza około 1000 gimnazjalistów nie tylko z terenu Powiatu Limanowskiego.  
Poprzez doroczne Święto Zawodów pokazujemy wyposażenie naszych pracowni oraz możliwości skorzystania z dodatkowych form wsparcia, jakie dają środki unijne. Pomagamy młodzieży gimnazjalnej dokonać wyboru szkoły. 

O godzinie 9:00 w sali gimnastycznej ZSTiO  gospodarz szkoły dyrektor Jan Skrzekut powita zaproszonych gości i wszystkich przybyłych wraz z opiekunami gimnazjalistów. Po uroczystym otwarciu Święta Zawodówmłodzież będzie mogła zwiedzać stoiska prezentujących się szkół, a także zobaczyć pracownie ZSTiO w Limanowej. Zgłoszenia szkół przyjmowane są telefonicznie  do 14 listopada w sekretariacie ZSTiO w Limanowej.

Patronat honorowy  nad imprezą sprawują: Marszałek Województwa Małopolskiego - Jacek Krupa oraz Starosta Powiatu Limanowskiego - Jan Puchała.
Autor: jbudacz
Komentarze
Dodawanie komentarzy zostało wyłączone.