mzgk
Poniedziałek, 20 sierpnia 2018r. · Imieniny: Bernarda, Sobiesława

Strona Główna » Aktualności

Jan Puchała: - Jeżeli ordynacja pozwoli, będę się ubiegał o mandat radnego powiatowego

21 listopada, 12:05

Jan Puchała nie wyklucza startu w wyborach samorządowych, które odbędą się w listopadzie 2018 roku. Wszystko jednak będzie zależało od ordynacji wyborczej, której kształt na dzień dzisiejszy nie do końca jest znany. Starosta Limanowski ocenił również upływającą kadencję sprawowanej przez siebie funkcji.

Autor: jbudacz
Komentarze
maczo
maczo, 21 listopada, 13:38No i dobrze panie Starosto przynajmniej jeden jasno deklaruje nie tak jak inni knuja i kombinuja . Jest pan odpowiedzialnym starosta te pozyskane teraz ponad 7 mil ida na nasze miasta i gminy Brawo !!! zycze duzo zdrowia w realizacji dalszych planow ktore przynosza korzysc lokalnej spolecznosci .
mszaniak
mszaniak, 21 listopada, 14:22Szkoda ze strumien tych pieniedzy nie plynie do miasta i gminy naszej. Slabo lobbuja nasi 60 latkowie. Czas chyba ku...wa isc na emeryture PAnie Kowalczyk i Panie Zaba. Wiek obnizyli, mozebyscie juz odpuscili. Nazbieraliscie juz fure pieniedzy na tej bidnej ziemii mszanskiej. Kontaktow zeby rodzina, dzieci nie musialy sie je..ac w tej naszej nedzy. Odejdzcie chlopy, miejscie chociaz troche honoru na koniec.
mszaniak
mszaniak, 21 listopada, 14:24Jesli chcecie wciaz w teh polityce to proponuje DPS (rada powiatu) Limanowa. Sam bede namaiwal o glosy dla was do powiatu.
maczo
maczo, 21 listopada, 14:26Ale przeciez pan burmistrz Kowalczyk zapowiedzial ze sam odchodzi po jednej kadencji ? @ mszaniak nie przeszkadzaj jeszzcze pare dzialek pozostalo do sprzedania , bedzie licytacja moze bys sie zapisal rusz te swoje miljony .
coby
coby, 21 listopada, 14:31Na emeryture! Wszyscy! Marsz! Zrobić miejsce "prężnym" miastowym pięćdziesięciolatkom! Słabe to @mszaniak odsyłać na emeryture kogoś z kim możesz wygrać "w cuglach" podobno ;-)). Po co na emeryturę - niech się któryś "as" odważy, wystartuje i wygra wybory. Zaleję nas wówczas fala kasy na drogi i nie tylko! prawda "miastowy"?
mszaniak
mszaniak, 21 listopada, 14:34@czy Twoj sarkazm wynika, z tego ze kpisz sobie ze mnie? Czy sarkazm z zasady gdy ktos zarzuca cos wladzy samorzadowej?
coby
coby, 21 listopada, 14:39a nie widzisz nic śmiesznego w nawoływaniu do pójścia "na emeryture" podczas gdy można ich zastąpić "młodszymi", "sprawniejszymi" w prosty sposób? Wygrywając wybory? Czy może chciałbyś pozbyć się łątwo konkurencji? Poza tym ile człowieku masz lat? 60 to emerytura???? Na pewno nie "w mieście" ;-))
Zaloguj się aby dodać komentarz!