sentyrz
Niedziela, 25 lutego 2018r. · Imieniny: Wiktora, Cezarego
mzgk

Strona Główna » Aktualności

Były o włos od finału unihokeja. Zawodniczki z Kasiny zdobyły brąz na Małopolskich Igrzyskach

30 listopada, 11:00

Ogromny sukces odniosły uczennice Zespołu Placówek Oświatowych w Kasinie Wielkiej, zdobywając 3. miejsce w Małopolskich Igrzyskach Młodzieży w Unihokeju Dziewcząt.

Zawody finałowe odbyły się 16 listopada w Nowym Targu. Dziewczyny z Kasiny rywalizowały w grupie z zespołami Trzebini, Nowego Sącza i Krzęcina.

Wyniki poszczególnych meczów:

Kasina Wielka – Trzebinia 0:0,

Kasina Wielka – Krzęcin 2:0,

Kasina Wielka – Nowy Sącz 4:0

W emocjonującym półfinale kasinianki uległy drużynie z Krynic dopiero po rzutach karnych 0:1 (w regulaminowym czasie na tablicy widniał wynik 1:1). Mecz o trzecie miejsce podopieczne Piotra Patality rozegrały ponownie z zespołem z Trzebini, pokonując go po rzutach karnych 1:0.

- Bardzo jestem zadowolony z wyniku jakie osiągneły dziewczyny - mówi opiekun zawodniczek z Kasiny Wielkiej Piotra patalita. W drodze do finału wojewódzkiego dziewczęta zdobyły tytuły Mistrza Powiatu Limanowskiego oraz Gminy Mszana Dolna. Myślę, że na tych zawodach godnie zaprezentowalismy nasz region - dodaje nauczyciel wychowania fizycznego z Kasiny Wielkiej.

Drużyna na tych zawodach wystąpiła w składzie: Cież Katarzyna, Drąg Adrianna, Drąg Anna, Jurczak Zuzanna, Kopytek Joanna, Lulek Katarzyna, Michór Justyna, Obajtek Iwona, Skowronek Dorota, Jagódka Patrycja, Nowak Justyna, Drąg Paulina, Wójciak Anna, Skowronek Małgorzata i Kaleta Wiktoria.

Tekst: Piotr Patalita

Autor: jbudacz
Galeria
Komentarze
mszaniak
mszaniak, 21 grudnia, 12:49Mlode chlopaki po tych wioskach wziely sie za picie z 500 +, a dziewczyny za sport. Oklamuje sie rodzicow, ze potrzeba do szkoly na to, na tamto na siamto. Rodzice daja a cholota z wiosek po Mszanie chlejei i pali nie tylko papierosy. Super dziewczeta!!!
Zaloguj się aby dodać komentarz!