Wtorek, 13 listopada 2018r. · Imieniny: Stanisława, Mikołaja
paweł

Strona Główna » Aktualności

Mszana Dolna. Izabela Cież zastąpiła Sabinę Kogut na stanowisku dyrektora MOPS-u

30 listopada, 20:05

Sabina Kogut, była już dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Mszanie Dolnej została oficjalnie pożegnana Józefa Kowalczyka, a także radnych miasta podczas czwartkowej sesji.

- Chciałem Pani bardzo podziękować za pracę na tym stanowisku przez okres 13 lat. Tak się składa, że to ja wręczałem Pani angaż na to stanowisko. Myślałem, że składając trzy miesiące temu wypowiedzenie zastanowi się Pani nad zmianą swojej decyzji. Wiem, że praca w MOPS-ie do łatwych nie należy i to zapewne również miało wpływ na podjętą decyzję. Życzę dużo zdrowia i sukcesów na nowej drodze życie zawodowego - mówił podczas sesji Józef Kowalczyk.

Była już dyrektor MOPS odbierając list gratulacyjny i kwiaty podziękowała za współpracę i wsparcie, które otrzymywała przez okres pełnienia swojej funkcji.

- Moja decyzja, to nie jest kaprys. Dojrzewałam do niej przez dwa lata. Na ręce Pana burmistrza, a także Pani Przewodniczącej złożyłam pismo, w którym opisuje, co przez te 13 lat pracy udało mi się zrobić. Myślę, że przekazuję MOPS w najlepsze ręce i życzę mojej koleżance powodzenia - zaznaczyła Sabina Kogut.

Obowiązki dyrektora MOPS w Mszanie Dolnej przejęła Izabela Cież, która do tej pory przez 12 lat pracowała w pomocy społecznej na stanowisku administratora głównego.  Józef Kowalczyk wręczył nowej dyrektor kwiaty i nominację, jednocześnie życząc powodzenia.

- Dziękuje, że obdarzyliście mnie Państwo zaufaniem. Postaram się Was nie zawieźć - tłumaczyła nowa dyrektor MOPS w Mszanie Dolnej.

- Liczę również na współpracę z Państwa strony, bo jesteście czasem bliżej ludzi niż pracownik socjalny i wiecie więcej co się dzieje w małych środowiskach. Jeszcze raz dziękuje za zaufanie i postaram się dobrze wykonywać swoje obowiązki.

Autor: jbudacz
Galeria
Komentarze
Dodawanie komentarzy zostało wyłączone.