mzgk
Poniedziałek, 20 sierpnia 2018r. · Imieniny: Bernarda, Sobiesława

Strona Główna » Aktualności

Mszana Dolna. Spotkanie Klubu Gazety Polskiej w najbliższą niedzielę

07 grudnia, 12:21

W najbliższą niedzielę w Folwarku stara Winiarnia w Mszanie Dolnej odbędzie się spotkanie Klubu Gazety Polskiej. Weźmie w nim udział Dominik Tarczyński - poseł Prawa i Sprawiedliwości.

Spotkanie przy ulicy Ogrodowej 2 w Mszanie Dolnej rozpocznie się o godzinie 17.00. Organizuje je Koło Klubu Gazety Polskiej w Mszanie Dolnej.

Autor: jbudacz
Komentarze
joazele
joazele, 07 grudnia, 15:20To w Mszanie jest koło Gazety Polskiej? Pierwsze słyszę, chyba że to już ruchy przedwyborcze. Organizowanie spotkańz posłem Tarczyńskim, który tyle ma wspólnego z Mszaną co ja z zamachem smoleńskim? Acha to tylko takie puste bicie piany i robienie sztucznej mgły? Ciekawe kto się chce z tej sztucznej mgły objawić. Mam nadzieję że Pan redaktor poinformuje mieszkańców jakie były owoce z tego spotkania dla mieszkańców Mszany.
joazele
joazele, 07 grudnia, 15:34Wpisałem w wyszukiwarkę imię i nazwisko tego posła z Kielc którego jak tam piszą w PISie się wstydzą i wyskoczyło mi to: https://www.pudelek.pl/artykul/115694/znajomi_posla_tarczynskiego_byl_nikim_agnieszka_szybko_mu_zaimponowala/ Zapewne będzie to "wartościowe" spotkanie.
mszaniak
mszaniak, 07 grudnia, 15:38Na wsi gdzie plebs i brak kultury, ten mialby publike duza. Na przyklad w remizie na Mszanie Gornej. To winiarnia idzie juz na psy ze zaprasza ludzi bez taktu, wychowania. Bedzie szczekanie, populizm gadanie antyunijne anty imigranckie. Ale unie doic i tania sile robocza ze wschodu sciagac to juz ok. Bedzie pusto i chlodno w tych kamieniach. Ten Pan swoim zachowaniem promuje wszelkie negatywne cechy czlowieka nad ktorymi od szkoly podstawowje naucczyciele pracuja by dzieci ich nie przyswajaly. Musial Wam zaplacic zescie przyjeli go albo macie interes i to jest haracz.
joazele
joazele, 07 grudnia, 15:53Cóż, z tego wniosek że jakie "Koło" tacy goście...
lel
lel, 07 grudnia, 17:23Joazele a ty pudelka czytasz i podajesz jako wyznacznik rzetelnej informacji!!?,weź się już nie kompromituj
joazele
joazele, 07 grudnia, 18:26Lel o tym panu można poczytać tylko na Pudelku, same strony wyskakują jak się wpisze w google jego imię i nazwisko. Nieźle się on ustawił jeśli chodzi o kasę. Czy o tym będzie wykład na spotkaniu koła na które zapewne tłumnie przybędą emeryci żyjący za 1200 zł i matki z dziećmi 500+. Taka moja skromna rada dla organizatorów możeby dla członków koła i gości zorganizować pokaz futer?
boryna
boryna, 07 grudnia, 19:01lel a może na to wasze spotkanie wprowadzić obowiązkowy strój futra bądź kożuchy.Czy wybór tego pana posła jest trafny i przemyślany przez organizatorów-organizatora kiedy z internetu można wyczytać o jego ekskluzywnym życiu które nijak nie pasuje do tego co głosi PIS. .Gdy się to czyta to zachodzi pytanie czy tak żyją pozostali członkowie PIS i chyba to nie jest celem by pokazać ludziom w Mszanie jak żyć. Zadaję pytanie czy nie można było zaprosić osobę która swoim życiem, pracą i zachowaniem utożsamia się z ideałami PIS-przecież mamy tylu wspaniałych parlamentarzystów PIS na naszym terenie. Ciekawe co o tym spotkaniu myślą nasi posłowie z PIS na czele z liderem naszego środowiska PIS Panem ministrem Wiesławem Janczykiem.Ciekawe jakie efekty będą z tego spotkania dla miasta i mieszkańców Mszany Dolnej.Gdzie można znaleźć informację o mszańskim klubie bo chyba nie działają w podziemiu i się nie ukrywają.
Tadeusz Filipiak
Tadeusz Filipiak, 07 grudnia, 19:26Panom komentującym zapowiedziane spotkanie z posłem PiS przypomnę datę 19 września 2011 i przyjazd do Mszany Dolnej "pana"z Chobielina-niejakiego Radka Sikorskiego(PO)-nie pamiętam, żeby wtedy, dziś tak ochoczo drwiący z tych, którzy na spotkanie do Starej Winiarni się wybiorą, kpili podobnie z organizatorów tamtego spotkania, którzy chcąc wypełnić salę w remizie OSP w Mszanie Dolnej, zaprosili uczniów pobliskiego LO i......pensjonariuszy DPS. Ktoś tu powołuje się na jakiegoś "pudelka" żeby już na starcie (jeszcze przed spotkaniem) zdyskredytować Tarczyńskiego. A jak dziś zachował się wasz, jeszcze do niedawna idol? Kolejny już raz "zabłysnął", albo nazywając rzecz po imieniu, zachował się jak pospolity cham, nazywając Premiera polskiego rządu p. Beatę Szydło "wrednym babsztylem". Przyznajecie się jeszcze do niego? Komentarz chyba zbędny?
pinokio
pinokio, 07 grudnia, 20:15Panie Tadeuszu Filipiak trzeba patrzeć w przyszłość a nie w przeszłość bo mamy się rozwijać a nie cofać.Nie wątpię że na spotkanie z panem posłem tłumnie przyjdą emeryci,matki z dziećmi i młodzież by zobaczyć wielki świat o którym mogą tylko niestety pomarzyć lub ewentualnie zobaczyć na Pudelku.
pinokio
pinokio, 07 grudnia, 20:32lel poczytaj wpis internauty kris500 na Limanowa in. "OstreKolo dla mnie partia PIS i Klub Gazety Polskiej kojarzy się z skromnością a nie z przepychem i bogactwem więc kompletnie nie rozumiem organizatorów,organizatora czemu ten poseł który żyje sobie jak pan jest gościem tego spotkania. Według mnie kłóci się to z hasłami które głosi PIS i Klub Gazety Polskiej".
pinokio
pinokio, 07 grudnia, 20:35lel poczytaj wpis internauty kris500 na Limanowa in. "OstreKolo dla mnie partia PIS i Klub Gazety Polskiej kojarzy się z skromnością a nie z przepychem i bogactwem więc kompletnie nie rozumiem organizatorów,organizatora czemu ten poseł który żyje sobie jak pan jest gościem tego spotkania. Według mnie kłóci się to z hasłami które głosi PIS i Klub Gazety Polskiej".
malarz
malarz, 07 grudnia, 20:52Panie Tadeuszu Filipiak jak pan myśli jakie wartości przekaże członkom Klubu Gazety Polskiej w Mszanie Dolnej pan poseł? Chyba nie standardy rodem z Pudelka bo tego nie pojmie normalny przeciętny mieszkaniec naszej krainy.Ja kompletnie nie rozumiem dlaczego ten właśnie pan poseł czyżby inni odmówili? A czy też pan się wybiera na to spotkanie?
biskup
biskup, 07 grudnia, 21:03Szanowni członkowie Klubu Gazety Polskiej w Mszanie Dolnej ja w niedzielę idę z rodziną do kościoła na mszę świętą by wysłuchać Słowa Bożego z którego płynie nauka dla nas osób wierzących o marności życia doczesnego i jakoś mi nie pasuje niedziela jako termin tego spotkania gdy czytam w internecie o dokonaniach tego pana posła.Niedziela to dzień na Chwałę Bożą a nie na takie spotkania.Pamiętaj abyś dzień święty święcił.
kombinator
kombinator, 08 grudnia, 06:29Przyjedzie i pojedzie i tyle będzie z tej wizyty Pana posła.Trochę nie pasuje postać pana posła którą widzimy w internecie do tego co głosi PIS.Zastanawiam się czemu właśnie tego posła zaproszono a przecież macie u siebie wielu zacnych wieloletnich parlamentarzystów z PIS ( Pan Minister Wiesław Janczyk). Cudze chwalicie swego nie znacie sami nie wiecie co posiadacie członkowie Mszańskiego Klubu Gazety Polskiej.Próbowałem coś znaleźć o was ale kompletna posucha.Może ten wasz klub to zarodek do powstania komitetu wyborczego w najbliższych wyborach samorządowych i próba zainteresowania wyborców swoimi osobami.Wszystkie sztuczki dozwolone byle sukces odnieś i otumanić wyborcę.Tylko jak wcześniej zaznaczyłem,naprawdę nie zazdroszczę panu posłowi że ma tak bogate życie ale jak to się będzie miało do sytuacji życiowej mieszkańców waszego miasta członkowie Klubu Gazety Polskiej w Mszanie Dolnej gdzie oni mogą tylko pomarzyć o takim bujnym życiu jakie prowadzi pan poseł i nawet w kręgach członków PIS nie jest to mile widziane wiec nie wiem nie rozumiem dlaczego właśnie ten parlamentarzysta.A może inni odmówili i żeby czasem tym spotkaniem nie wylaliście dziecka z kąpielą.Ja rozumiem że władza rajcuje a po jej utracie wszystko się robi by powrócić ale czy w ten sposób wątpię. Osoba,osoby które to wymyśliły raczej popełniły gafę która może przynieś odwrotny wynik do zamierzonego i może okazać się kompletną klapą ze względu na odbiór społeczny.Ciekawe jaką bryką do was zawita Pan poseł ,czy tą o której piszą w internecie?. A poza tym jak wcześniej pisano termin niewłaściwy,niedziela ,dzień święty i jak napisał internauta biskup "pamiętaj abyś dzień święty świecił" a przecież to wasze święte zasady chyba że się mylę???.
Tadeusz Filipiak
Tadeusz Filipiak, 08 grudnia, 08:40Zagadka rozwiązana; http://www.klubygp.pl/mszana-dolna-powstal-426-klub-gp-przewodniczacym-zostal-tadeusz-klimek/
wanpirek
wanpirek, 08 grudnia, 09:34Panie Tadeuszu skoro zagadkę pan rozwiązał to pewnie pan wie że wyborach na burmistrza nie uzyska pan poparcia od klubu "Gazety Polskiej"ani od PIS w Mszanie Dolnej jest Pan traktowany w tym środowisku jak czarna owca
maczo
maczo, 08 grudnia, 18:35No tak, to na spotkaniu z panem poslem Tarczynskim pojawi sie twardy lokalny mszanski PIS w osobie pana bylego wicewojta Tadeusza Klimka to po stronie gminy a po stronie miasta pan sekretarz Antoni Rog . Twardy lokalny PIS ha ha .
coby
coby, 08 grudnia, 20:08 ło matko jakie wymagania! Tarczyński to za mało? "Na spotkanie przyjdą tylko emeryci, matki z dziecmi, młodzież".......Jak dobrze poszukacie w archiwum tego portalu to znajdziecie zdjęcia ze spotkań, które wam "duży Tadzio" załatwiał z notablami PO (Sowa, Kogut etc). Jakiż tam był poziom intelektualny! Jakie idee się ścierały. A słuchacze to sama śmietanka - elita elit...... "Bieda, że bieda, że chłopu Jadwiga".....................
mszaniak
mszaniak, 08 grudnia, 22:08http://www.gorce24.pl/informacje/9613/Straz_Miejska_chodzi_na_kontrole_i_pobiera_probki_z_piecow_Moga_zapukac_do_domu_od_6_rano_do_22_w_nocy .... mam nadzieje, ze i u nas beda tak sprawdzac, bo na prawde nie ma czym oddychac.
maczo
maczo, 12 grudnia, 19:23Bardzo prosze panie redaktorze o relacje z tego spotkania na panskim portalu . Chcialbym sie ustosunkowac do omawianych tematow na tym spotkaniu . Przeczytalem atrykul na'' wieci z gor" to normalnie szok co tam poruszono to niebywale jak przedstawiono tragedie ludzi . Szanowny panie Klimek jezeli to dobrze odczytalem to wzywam pana do sprostowania tego to tam pan naopowiadal . Nie wolno wam politykom grac na tragedi ludziej POWTARZAM NIEWOLNO . Szanowy byly panie wicewojcie zapytuje pana publicznie co pan zrobil dla dobra tej rodziny gdy piastowal pan stanowisko wicewojta ,bardzo prosze o odpowiedz na forum publicznym . Katastrofa !!!czym wy juz gracie Katastrofa !!!, dlaczego pan wtedy nie wzywal posla Tarczynskiego czy innego posla do pomocy tej rodzinie DLACZEGO PANIE BYLY WICEWOJCIE KLIMEK!!! . Po tym co przeczytalem na "wiesci z gor"skontaktuje sie bezposrednio z panem poslem Tarczynskim i przedstawie mu te sprawe tak jak wygladala naprawde NIE POLITYCZNIE . NIE WOLNO GRAC NA TRAGEDI LUDZIEJ POWTARZAM NIE WOLNO . Tej rodzinie trzeba pomagac ze wszystkich sil i wszyscy w ciszy bez rozglosu . Z tego co wiem obecny pan wojt wspomogl te rodzine ,dlatego WZYWAM PANA! PANIE WOJCIE ZEBY ZABRAL PAN GLOS PUBLICZNIE W TEJ SPRAWIE gdyz artukul ktory jest na" wiesci z gor" jest skandaliczny w mojej ocenie czytelnika.
mszaniak
mszaniak, 12 grudnia, 19:29Dobrze, ze Pan Niznik to ujawnil. ''...Wójt Mszany Dolnej oraz lokalny MOPS nie zareagowali na dramat starszej, schorowanej kobiety, a podjęta przez media interwencja, dzięki której poznano historie kobiety i udzielono jej niezbędnej pomocy medycznej okazała się być niewystarczająca – nie udało się ocalić 88 – latce życia...''.... http://wiescigor.pl/manipulacja-opinii-publicznej-a-polityka-miedzynarodowa-europy-odbylo-sie-spotkanie-klubu-gazety-polskiej-w-mszanie-dolnej-z-udzialem-dominika-tarczynskiego/ ...
mszaniak
mszaniak, 12 grudnia, 19:31Ale wracaja do naszych spraw w miescie, jak tam nasza dzialka?
mszaniak
mszaniak, 12 grudnia, 19:36Piotr Doll wygrywa wybory. ''...Najwięcej Państwa głosów zebrał obecny radny Piotr Doll, według którego wynik sondy jest „efektem działań wójta, które go skompromitowały”: „Działalność przeciwko opozycji, walka z mediami. To nie jest droga demokracji” –powiedział obecny radny gminy. Podobnie jak poprzednie głosowanie, również i w tym, dotyczącym Mszany Dolnej, rywalizacja była bardzo wyrównana. Wciąż brak oficjalnych deklaracji kandydatów, a każdy z nich ma szanse po najbliższych wyborach zostać nowym wójtem w swojej gminie.'' link do artykulu http://wiescigor.pl/dzialalnosc-przeciwko-opozycji-walka-z-mediami-to-nie-jest-droga-demokracji-piotr-doll-zebral-najwiecej-glosow-w-sondzie-twoj-kandydat-na-wojta-ug-mszana-dolna/
maczo
maczo, 12 grudnia, 19:36Popieram to ze pan Niznik to ujawnil chociaz wiem tez ze nie jest mozliwe j aby ta rodzina nie miala zadnej opieki z GOPSU @ PANIE MSZANIAK . Powtarzam takiej rodzinie trzeba pomagac wszyscy jak jeden maz jak jedna zona ale nie wolno NIE WOLNO rozgrywac tego politycznie jak zrobil to pan byly wicewojt na banerze . Powtarzam nie wolno !!!. Jezeli chce pomagac to trzeba podjechac do LUBOMIERZA IDA SWIETA ZAKUPIC ARTYKULY ZYWNOSCIOWE I DOMOWE I DAC TEJ RODZINIE . Panie byly wicewojcie prosze isc po rozum do glowy i pomagac z glowa napewno przyniesie to panu osobista satysfakcje a nie Gre polityczna UFFFFFFFFFF .
mszaniak
mszaniak, 12 grudnia, 19:43Cos mi sie wydaje, ze w urzedzie gminy pisze sie juz ulotka na Pana Klimka jak na Patalite 4 lata temu. Wojt Zaba ma sprawdzone metody na eliminacje konkurencji.
Zaloguj się aby dodać komentarz!