mzgk
środa, 23 stycznia 2019r. · Imieniny: Ildefonsa, Rajmunda
reklama tv28

Strona Główna » Aktualności

Mszana Dolna. Odnowiona szkoła cieszy uczniów "jedynki"

24 grudnia, 19:08

Cieszą się uczniowie i nauczyciele. Zakończyła się termomodernizacja Szkoły Podstawowej nr 1 w Mszanie Dolnej. Koszt całej inwestycji to 1 mln 322 tys. złotych Miasto na ten cel otrzymało dotację w wysokości 693 tys. zł.

Autor: jbudacz
Galeria
Komentarze
pinokio
pinokio, 26 grudnia, 21:00Czy ktoś czasem nie wie czy ten sławny pilot z artykułu na limanowa.in nie był absolwentem tej szkoły? Bo jeśli był to nie wyobrażam sobie by Pani Dyrektor nie wyprawiła wielkiej fety na jego część podobnie jak uczyniono w artykule. Z tego wynika przecież że jest to najważniejszy pilot w powiecie limanowskim i tylko czekać aż go Starosta zaprosi na uroczyste posiedzenie Rady Powiatu bo na sesji Rady Miasta Mszana Dolna raczej gościć on nie będzie przy obecnym burmistrzu.
boryna
boryna, 26 grudnia, 21:11Pinokio i dzieci mogłyby podczas uroczystej akademii zadeklamować bardzo znany wiersz o lotnictwie PANIE PILOCIE DZIURA W SAMOLOCIE.
boryna
boryna, 26 grudnia, 21:27Ponoć z góry lepiej widać to może by się udało wyprosic u Pana pilota by przyleciał do nas śmigłowcem i pomógł poszukać zaginionego kurasa z powietrza a pan burmistrz może by ogłosił akcje KTO KOLWIEK WIE KTOKOLWIEK WIDZIAŁ.
lel
lel, 27 grudnia, 09:23Czy wy nie potraficie tak po ludzku pogratulować młodemu człowiekowi i jego rodzicom tylko lzycie i wypisujecie ironiczne komentarze!!?jesteście przykładem frustratów dla których nawet okres Świąt nie jest ważny...jesteście żałośni...
narcyzjam
narcyzjam, 27 grudnia, 10:01To się lel zastanów dobrze dlaczego chłopak obrywa rykoszetem.Zresztą nietrudno się domyślić,kto siedzi na forum TV28 wie o co chodzi.
lel
lel, 27 grudnia, 13:25Narcyzjam oswiec mnie jak twierdzisz że nie trudno się domyślić bo ja za Boga nie rozumiem?Jeżeli młody człowiek kończy tak elitarna szkole to jest to powód do radość i dumy nie tylko dla rodziny ale również dla nas wszystkich..
wanpirek
wanpirek, 27 grudnia, 16:04@lel przeginasz z tą radościom i dumą dla nas wszystkich ? Ciekawe co na to inni rodzice swoich dzieci? , ja mam tylko małą uwagę żeby tylko nie donosił na kolegów ? życzę mu tyle lądowań co startów
biskup
biskup, 27 grudnia, 19:22lel ja proponuję byś Ty pogratulował rodzicom tego młodego oficera a wypełnią się słowa znanego powiedzenia "mamo chwalą Nas KTO? Wy mnie a ja Was"
doncorleone
doncorleone, 28 grudnia, 08:12Samochwała...........Samochwała w kącie stała i wciąż tak opowiadała:"Zdolna jestem niesłychanie,Najpiękniejsze mam ubranie,Moja buzia tryska zdrowiem,Jak coś powiem,to już powiem....................Tato mój do pieca sięga,Moja mama taka tęga,Moja siostra taka mała,A ja jestem samochwała".........Jan Brzechwa.
kombinator
kombinator, 29 grudnia, 09:45Ciekaw jestem czy ten artykuł na Limanowa.in ukazał się za wiedzą tego młodego oficera lotnictwa.Czy podobnie w innych rejonach kraju ukazały się podobne artykuły o promocji w Dęblinie a dotyczące tych konkretnych młodych oficerów którzy tam zamieszkują.Czy przypadek Pana Daniela jest odosobniony i wynika z zakompleksienia autora tego artykułu?. Wierzyć mi się nie chce by w Mszanie Dolnej młodzi ludzie nie takie studia kończyli nie takie kariery zawodowe robili a nie spotkałem na waszych forach internetowych takiego wychwalania się.Tak po prostu to mi szkoda tego młodego człowieka który prawdopodobnie został wciągnięty przez autora tego artykułu w promocję swojej osoby.Jest to nieprzemyślane i głupie ale jak to mówią "po trupach do celu".
kombinator
kombinator, 29 grudnia, 10:25Nie chciałbym być w skórze tego młodego człowieka dla którego zapewne promocja i awans na podporucznika lotnictwa było niesamowitym przeżyciem osobistym i gdy być może koledzy z promocji przeczytają ten artykuł na Limanowa in.Ciekawe jak go odbiorą.Być może tak jak w tym wierszu Jana Brzechwy "Samochwała"
wanpirek
wanpirek, 29 grudnia, 16:01@kombinator tak do celu po trupach aż trudno w to uwierzyć aby w ten sposób się promować ? Ja mam znajomą pochodzi z Mszany Dolnej rodowita Mszanianka ma syna który jest dyrektorem korporacji Polsko -Amerykańskiej Warszawie właśnie z dziedziny lotnictwa i do głowy by jej nie przyszło by się tym chwalić w internecie być może chodzi tu o reklamę i pokazanie mam najlepszy w Mszanie Dolnej plemnik "duma Mszany Dolnej"
wampirek
wampirek, 29 grudnia, 22:25Żal wam d... ściska, że ktoś osiągnął sukces, bo to wyczyn skończyć studia lotnicze. Może się każdy z was pochwali co skończył i już będzie wiadomo skąd te kompleksy. Czekam.
wampirek
wampirek, 29 grudnia, 22:35Modernizacja Jedynki nieważna. Ważne co inny portal napisał. Może i racja, chyba to drugie bardziej spektakularne. Gratulacje Daniel, wiedzy, sprawności i samozaparcie, bo niełatwo było. A Jedynka na pewno dumna z takiego absolwenta. Ja na pewno. Cieszę się, że tacy LUDZIE bronią naszej Ojczyzny.
wanpirek
wanpirek, 30 grudnia, 10:37@wampirek piszesz tacy ludzie bronią naszej Ojczyzny -cieszysz się zapomniałeś napisać że to jest szkolony żołnierz który także jest szkolony do ZABIJANIA LUDZI @wampirak @kuras @lel wszyscy trzej w jednej osobie przypomnę ci takie powiedzenie NIE CHWAL DNIA PRZED ZACHODEM SŁOŃCA -CZAS I ŻYCIE POKAŻE
malarz
malarz, 30 grudnia, 12:13Wampirek to teraz kolej na twoj wpis jako mohicans który jak mnie pamięć nie myli widział u niejakiego TF stalowe jaja.Jeszcze w odwodzie masz cywila i tunisa.A może byś napisał wreszcie jako kuras bo nie zrozumiała jest jego absencja.
boryna
boryna, 30 grudnia, 15:11Wampirek a co będzie sie dzialo gdy ten młody pilot nadleci nad Mszane i odda strzał przez pomyłkę w skarb TF o którym pisał mohicans "stalowe jaja"?.One jako stalowe jak się rozdzwonia to będzie słychać w całej mszanie i nie tylko i wtedy poznamy tego tajemniczego gościa TF.
saruk
saruk, 30 grudnia, 15:52No i popatrz młody co to się porobiło.Zamiast odpoczywać,cieszyć się z ukończenia szkoły,świętować Boże Narodzenie,Sylwestra,N.Rok,pewnie co chwilę ganiasz do netu i śledzisz wpisy na swój temat.Kto Ci to załatwił to pewnie wiesz doskonale.To wina tej osoby i jej przydupasów.Zamiast siedzieć spokojnie na du..e,to piszą kretyńskie komentarze którymi prowokują swoich "zwolenników".
lel
lel, 30 grudnia, 18:00Cóż można powiedzieć panowie "frustraci"popatrzcie w lustra ,skąd w was mali ludzie tyle nienawiści?Artykuł dotyczy poniekąd waszego małego sukcesu czyli udanego remontu szkoły !!jak widać was to nie obchodzi ,natomiast interesuje was pogarda,wyśmiewane i lzenie syna p.Filipiaka.Nienawiść i pogarda tym się żywicie, to jest dla was sensem istnienia..
joazele
joazele, 30 grudnia, 19:37Ja życzę wszystkim uczniom tej tak pięknie teraz wyglądającej szkoły aby osiągali sukcesy każdy na miarę swoich możliwości, życzę też skromności i pokory do życia i żeby nikt nie robił z nich celebrytów na siłę.
pinokio
pinokio, 30 grudnia, 20:48Joazele masz rację a najgorzej gdy to rodzice na siłę próbują zrobić ze swoich dzieci gwiazdy a przeważnie wynika to że sami w tym wieku nic nie osiągnęli i wydaje im się że ukończenie studiów to coś niezwykłego. A przeważnie jest to przerost formy nad treścią i dzieci mają problemy ze nie moga spełnić wygórowanych ambicji rodziców. A prawda jest okrutna jest wiele zdolnej młodzieży w Mszanie i nikt nie bębni tego po wszystkich odpustach.Brakuje w takim.dzialaniu skromności a kroczy dumnie pycha że ja i moje dzieci są najlepsze a prawda jest inna.A później przychodzi rozgoryczenie i śmiech że strony otoczenia.
Teo99
Teo99, 30 grudnia, 22:45Są tacy którzy przekonali się że pycha kroczy przed upadkiem, nieprawdaż Teo88?
boryna
boryna, 30 grudnia, 23:56@lel a może mam zdradzisz jeszcze na starym roku tajemnicę gdzie jest twój ziom kuras?
doncorleone
doncorleone, 31 grudnia, 09:58lel cobyś nie napisał to i tak autor tego artykułu zrobił krzywdę temu młodemu człowiekowi który wchodzi w dorosłe życie.Nie chce mi się wierzyć by artykuł powstał bez wiedzy rodziców Pana Daniela.Przecież mają oni swoje lata,żyją w tym mieście i chyba wiedzą że młodzież mszańska jest zdolna i kończy nie takie studia i robi kariery zawodowe i ich rodzice nie latają po redakcjach by o tym pisano.Może tak jak to wcześniej pisano wynikł ten artykuł z próby według mnie nieudolnej wypromowania się autora tego artykułu.Skromności zapewne zabrakło ale też i opamiętania.I jak napisał Teo99 do Teo88(widziałem na mieście tablicę rejestracyjną z tymi cyframi)pycha kroczy przed upadkiem i trzeba wyciągać wnioski z przeszłości ale gdy ona góruje nad pokorą to efekt taki jest jak ten artykuł...............................Ps. Życzę temu młodemu oficerowi kolejnych gwiazdek.
wanpirek
wanpirek, 31 grudnia, 12:32 Kończy się rok 2017 jak co roku podsumowuje się rok zarówno z dokonań sukcesów jak i z błędów Na tym forum były one nie jednokrotnie opisywane aby przybliżyć i należycie ocenić wpisy czytający powinni wiedzieć że @kuras @lel @wampirek @mohikans @Teo88 @.......już się pogubiłem tyle logowań ma jedna i ta sama osoba pewno około dziesięciu , jeżeli przyjmiemy za fakt że @ kuras na tym forum ma około 1600 wpisów to na innych logowaniach pewno także miał nie mało to daje obraz że jedna i ta sama osoba zdominowała to forum to widać obraz i cechy charakteru tej osoby pewno pisała nie jedno krotnie sam z sobą A cel tylko jeden tęsknota za 600 zł dziennie Do Siego Roku 2018
hohoł
hohoł, 31 grudnia, 13:13Nawiązuję do wpisu wanpirka i dodaję swoje forumowe życzenia by nie promować się ani na czyimś mailu ani na swoim synu. Do Siego Roku !!!
maczo
maczo, 03 stycznia, 09:24Kim wy jestescie mszancy hejterzy kim ? wy juz macie problem sami ze soba !!!! chcialem wam napisac ze kazdy rodzic ma prawo promowac i cieszyc sie z dokonan wlasnych dzieci . Wielkie talenty mszanskiej mlodziezy trzeba wspierac i pokazywac . Kim wy jestescie ze drwicie z mlodego utalentowanego czlowieka ,co chcecie przez to pokazac - SWOJA GLUPOTE !!! OLAC wasze komentarze bo mlody czlowiek bije was na leb na szyje nawet mu do piet nie dorastacie .
saruk
saruk, 03 stycznia, 12:05Panie redaktorze Budacz,kiedy w końcu zrobi Pan porządek z hejtem i chamstwem na Pana portalu.Przecież nie może być takiego obrażania jak we wpisie maczo z godz.9.24.Nikt nie komentuje artykułu tylko jest jazda na jeden i ten sam temat.Kiedy Pan wprowadzi regulamin wpisów i zacznie moderować komentarze.Mamy 21 wiek.Podsuwam Panu regulamin wpisów z portalu Gorce24 - "Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników – nie są stanowiskiem Redakcji. Redakcja zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy, które łamią niniejszy Regulamin, który stanowi, że: nie będziemy dopuszczać do obrażania ludzi, obrzucania się błotem, wyśmiewanie się z kogoś, z czyichś ułomności lub wad. Usuwane będą komentarze zawierające wulgaryzmy, chamskie wypowiedzi, nawołujące do popełnienia przestępstwa lub wykroczenia, rasistowskie, zawierające pomówienia i oszczerstwa. Mniej zaostrzone kryteria będą się tyczyć osób publicznych - ci nawet z ostrą krytyką muszą się liczyć, bo jest wpisania ich działalność. Nie będą też publikowanie komentarze w sposób rażący odbiegające od tematu, ujawniające dane osobowe, zawierające nieuzasadnione linki do innych stron www, adresy e-mail, dane teleadresowe, reklamy, komunikaty itp."
lel
lel, 03 stycznia, 12:22Saruk a do kogo tu się konkretnie odnosiła bo nie bardzo rozumiem?
maczo
maczo, 03 stycznia, 13:16Saruk orzeszzku jeden daj odpowiedz! bo twoi kumple czekaja zeby wystartowac ha ha:((((
lel
lel, 03 stycznia, 13:56Saruk zaprzeczasz samemu sobie człowieku powyższy materiał dotyczy remontu szkoły a cała wasza "ekipa"rozpisuje się i komentuje zupełnie coś innego nie zwiazanego z powyższym tematem.Szukam we wpisie maczo@ jak sugeruje saruk@ czegoś obrazliwego i jakoś nie dostrzegam a wręcz przeciwnie,bardzo trafnie mówi...
lel
lel, 03 stycznia, 16:32Saruk 30grudnia 15.52 twoj"wywód"poczytaj i zastanów się czy Ty swoim wpisem obrazasz kogoś czy nie,jakich słów używasz i do kogo są adresowane?
Zaloguj się aby dodać komentarz!