mzgk
środa, 18 lipca 2018r. · Imieniny: Kamila, Szymona
gold drop

Strona Główna » Aktualności

OBW 2018. 800 piechurów zdobyło w niedzielę górę Lubogoszcz

11 czerwca, 19:36

Dopisała pogoda i frekwencja, bo blisko 800 piechurów zdobyło w niedzielę górę Lubogoszcz. Główna grupa turystów z przewodnikiem wędrowała szlakiem czerwonym. Byli jednak i tacy turyści, którzy wybierali inne szlaki, od Kasinki Małej, Kasiny Wielkiej czy chociażby z Mszany Dolnej.

Autor: jbudacz
Galeria
Komentarze
pinokio
pinokio, 12 czerwca, 13:08Mam nadzieję że w przyszłym roku nasze miasto też będzie współorganizatorem Akcji Odkryj Beskid Wyspowy.Bywały lata poprzednie że mieszkańcy wolą włodarza byli wykluczeni z organizacji tego wspaniałego przedsięwzięcia promującego nasz region.Wszystko zależy od Nas czy będziemy organizować tą imprezę ale i też może nas spotkać przykrość że nie będzie np.Dni Mszany z takim programem o którym w poprzednich latach mogliśmy tylko pomarzyć tak jak należy nam się Dom Kultury a dopóki nie powstanie to zawsze może się zdarzyć że ktoś powie NIE.
coby
coby, 12 czerwca, 13:22Jakże to? To dzisiejsi wspaniali włodarze miasta wykluczyli mieszkańców z możliwości dorzucenia się do organizacji tej wspaniałej imprezy???? Niemożliwe!!! Skandal!!! Mam nadzieję, ze w przyszłych wyborach wygra ktoś kto nie poskąpi groszą na to przedsięwzięcie! Zaciągnie kredyt a dołoży do budżetu OBW!!!
coby
coby, 12 czerwca, 13:32@pinokio a ty się w nocy budzisz zlany zimnym potem z tą straszną myślą, że w przszyszłym roku nie będziesz mógł się dorzucić do akcji OBW??? I że zabiorom ci Dni Mszany jak kiedyś zabrano Teleranek a na dodatek nie wybudują Domu Kultury??? Jak ty biedaku musisz się paskudnie czuć...... Współczuję! To musi być koszmar...;-)
pinokio
pinokio, 12 czerwca, 14:38Coby ty się nie martw o mnie tylko raczej o siebie czy w przyszłej kadencji będzie dalej drukowanie dla gminy.
coby
coby, 12 czerwca, 14:52ale to ty - a nie ja - wypisujesz po forum ckliwe wpisy jak to "nam" "zabiorą" Dni Mszany i OBW...po wyborach.......... tak, że tak.........A jeśli chodzi i drukowanie to tego jestem pewien - po wyborach gmina będzie nadal drukowała ;-)!
pinokio
pinokio, 12 czerwca, 16:02Coby zgadzam się z tobą że gmina będzie drukowala ale czy u ciebie?.
coby
coby, 12 czerwca, 17:35Jesli nie u mnie to..... nic się nie zmieni @pinokio ;-)).
lel
lel, 13 czerwca, 06:58No to będą mieszkańcy mieli "zgryz"z tym odrzuceniem się do akcji OBW czy dołożyć do stawki za odbiór śmieci!! bo podobno wzrasta od 1 lipca...
pinokio
pinokio, 13 czerwca, 13:26Lel a zobacz ile płacą w Rabce bądź w Gminie Mszana Dolna
pinokio
pinokio, 13 czerwca, 13:39Pomyliłem w gminie Limanowa
hohoł
hohoł, 13 czerwca, 15:20No to będzie miał "zgryz" kandydat na burmistrza z PISu bo mieszkańcy napewno będą pytać w kampanii dlaczego ta partia tak nas DOI z pieniędzy. Wszystko poszło w górę paliwo prąd żywność i wszystkie opłaty. Wszystkie prezenty tej partii służące kupowaniu głosów by utrzymać się przy władzy finansujemy my wszyscy. Będziemy pytać przedstawiciela PIS dlaczego nas wszystkich okradają a sami zarabiają GRUBE MILIONY??? Hańba!!! I czy przedstawiciel PIS pcha się na stołek w naszym mieście dla kasy by nas jeszcze bardziej wydoić???
lel
lel, 14 czerwca, 20:54Oj to będzie miał zgryz kandydat na burmistrza z "odpowiedzialnego samorzadu"jak mieszkańcy będą zadawać pytania na temat kolejnej podwyżki za wywóz śmieci,ścieżek rowerowych,obniżce podatków,budowy rond itd..
biskup
biskup, 15 czerwca, 06:09lel czyżbyś to Ty był tym kandydatem na burmistrza miasta. Jak to mówią -uderz w stół a nożyce się odezwą-. To już nie ma innego porządniejszego?Taka posucha.
biskup
biskup, 15 czerwca, 06:19lel czyżbyś rozpoczynał kampanię na śmieciach?Dobrze wiesz że wysokość stawki jaką płacimy za odbiór śmieci wynika z wielu czynników.Najważniejszy to "Opłata za składowanie" która idzie w górę bez przerwy a jej wysokość ustala resort środowiska i to nie koniec jej podwyższania.Poza tym nie zapominaj że była podwyżka energii w tym roku około 15 procent.Ostatnio dołożono 10 groszy do paliwa tak bardzo drogiego jak i minimalna płaca wzrasta. To wszystko powoduje tą cenę którą płacimy i to zapewne nie koniec więc gdy zaczniesz swoje dyrdymały opowiadać nie zapominaj o tym.
lel
lel, 15 czerwca, 07:09Kilku radnych w poprzedniej kadencji nie głosowało za ustaleniem stawki za odbiór śmieci a teraz ochoczo podnoszą łapki w górę...to jakiś brak konsekwencji...według mojej wiedzy znów będziemy płacić najwięcej w regionie i teraz nikomu z radnych to nie przeszkadza...
Tadeusz Filipiak
Tadeusz Filipiak, 15 czerwca, 08:06Jeśli komentatorowi o nicku @biskup lżej pisać, kiedy trwa w przekonaniu, że inny użytkownik tego forum (@lel) to niżej podpisany....niech tak zostanie. Zapytam jednak nieśmiało @biskupa, czy miasto Limanowa, gmina Limanowa, gm. Niedźwiedź i miasto-gmina Rabka, płacą inną opłatę "za składowanie", czy w wymienionych wyżej gminach energia nie podrożała o 15%, czy firmy odbierające odpady z tych gmin tankują swoje pojazdy na stacjach, gdzie paliwo jest tańsze o 10 gr. czy właściciele tych firm nie muszą podnosić płac minimalnych swoim pracownikom? Pytam, bo w tych gminach mieszkańcy płacą odpowiednio; w gm. Limanowa 7zł/os, w m.Limanowa 7zł/os. w Niedźwiedziu 9zł/os. a w Rabce 11.50 zł/os. To stawki za odpady segregowane.
biskup
biskup, 15 czerwca, 08:47Trzeba Panie Filipiak porównać te gminy które obecnie ustalają stawki za śmieci bo podwyżki czynników mających wpływ na wysokość opłaty wzrosły i wzrosną najwięcej w okresie obowiązywania umowy.Co do lel to nawet radni Filipiaka go opuścili
mszaniak
mszaniak, 15 czerwca, 08:50@biskup szach mat!!! chcesz cos dodac? chyba nie...
biskup
biskup, 15 czerwca, 08:56Mszaniak wiesz ze dzwonią tylko nie wiesz gdzie.Zobaczysz jakie będą opłaty za śmieci w gminach które obecnie prowadzą przetargi .Jest niesamowity wzrost opłaty za składowanie ustalany przez resort środowiska
hohoł
hohoł, 15 czerwca, 09:19Ho ho widać że już co poniektórzy zaczęli kampanię choć nawet jeszcze nie ma terminu wyborów. Jak się tak człowiek wyrwie to trzeba uważać aby nie "przestrzelić". W tej drużynie brakuje mi tylko kurasa.
Tadeusz Filipiak
Tadeusz Filipiak, 15 czerwca, 09:26Obowiązujące stawki znalazłem na stronach internetowych tych gmin.....zatem są obowiązujące. A na stronie miasta Mszana Dolna znajdziemy coś o nowych stawkach, o pomyśle na ważenie odpadów wywożonych z Mszany, o jednym i drugim przetargu, o tym ile to firm "walczyło" o nasze śmieci, za ile miasto chciało te usługę "kupić", bo z dokumentów na stronie BIP wynika, że różnica była kolosalna? ZUO z Myślenic swoją usługę wycenił na ponad 1 mln.zł, a miasto miało do dyspozycji 764.640 zł. I na koniec przypomnę tylko fragment wywiadu p. Józefa Kowalczyka udzielonego redaktorowi tv28 w listopadzie 2014. "..... Za szczególnie pilne uważam zmniejszenie nieuzasadnionych obciążeń budżetów rodzinnych m.in.opłatami za wywóz śmieci." (koniec cytatu)
mszaniak
mszaniak, 15 czerwca, 09:29@biskup i inni za limanowa.in ,,, ''d lipca wzrosną ceny, jakie za odbiór śmieci płacą mieszkańcy Mszany Dolnej. Miesięczna stawka w przypadku śmieci segregowanych będzie większa o 2 złote, zaś w przypadku odpadów zmieszanych wzrośnie o 6 zł. W miniony poniedziałek w mszańskim magistracie odbyła się sesja Rady Miasta Mszana Dolna. Podczas obrad radni przyjęli uchwałę w sprawie zmian stawek za odbiór i gospodarowanie odpadami komunalnymi. Na mocy tej uchwały, od początku lipca mieszkańcy miasta zapłacą więcej za odbiór śmieci ze swoich posesji. To kolejna podwyżka – ostatnia miała miejsce równo przed rokiem, gdy stawki wzrosły dla śmieci segregowanych z 6,50 zł do 10,50 zł i w przypadku odpadów zmieszanych z 13 zł do 18 zł za osobę na miesiąc. Teraz nowe stawki mają wynosić odpowiednio 12,50 zł i 24 zł. Zmiana wynika z rozstrzygniecia przetargu, w którym wystartowało jedynie konsorcjum tworzone przez Zakład Utylizacji Odpadów i Rejonowe Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej – oba podmioty z siedzibą w Myślenicach. Było to drugie postępowanie – wcześniejsze unieważniono w maju, bo oferty przekroczyły kwotę 764 tys. zł, jaką na sfinansowanie zamówienia chciało przeznaczyć miasto. ''
Tadeusz Filipiak
Tadeusz Filipiak, 15 czerwca, 10:49@hohoł, kampania wyborcza przed wyborami w 2014 zaczęła się jakoś zaraz po ogłoszeniu wyniku wyborów w.....2010. Czy wtedy też ubolewałeś? Trwała w najlepsze aż po listopad 2014 - obietnic było po pachy. I tak chyba tak to jest, że nowa kampania wyborcza rozpoczyna się dzień po ....zakończeniu starej? A dziś jakoś w Mszanie cicho.....starania o obwodnicę? Dwa czy trzy ronda? Skatepark? Ścieżki rowerowe? Regulacja Raby i Mszanki? Niższe stawki za śmieci? Obniżone stawki podatków? Coś się udało z tych obietnic zrealizować? Pytam, bo może coś ....przegapiłem?
Mohicans
Mohicans, 15 czerwca, 12:51Witam drogich mieszkańców Miasta Mszana Dolna juz dzisiaj nie macie chyba złudzeń ze kandydatura i kadencja najwybitniejszego ekomonisty w historii tego miasta to komletna porażka i wstyd. Z programu nie zostal spełnione nic,zadna.obietnica nie zostala realizowana,a tylko dokonczono to co TF zaczął. Gdzie byliscie radni tak.ochoczo.w kampanii wyborczej rozdajacy ulotki.i obiecujacy gruszki na wierzbie?? Nikt z was nie potrafi zadac putania czy tylko na tyle was stac?? Brac kase za komisje i sesje,doić budżet i walic wszystko z gory na dol???to sa.te nasze elyty ???moze ruszycie sie do roboty??? Juz kiedyś do waas eyty mówiłem nikt nierobom nie ma zamiaru płacić. A co do smieci no cóż....w urzedzie nie bedzie możliwości podziekowac za tak piekna cene ale może podczas spaceru pieknym asfaltowym traktem go.spotkacie. do zobaczenia w wakacje, aaaaaa moze.zrobia nasze.elyty jakies spotkanie we wakacje to chetnie przyjde jak bede w Mszanie. Pozdrawiam kogo.trzeba
Mohicans
Mohicans, 15 czerwca, 13:03Witam drogich mieszkańców Miasta Mszana Dolna juz dzisiaj nie macie chyba złudzeń ze kandydatura i kadencja najwybitniejszego ekomonisty w historii tego miasta to komletna porażka i wstyd. Z programu nie zostal spełnione nic,zadna.obietnica nie zostala realizowana,a tylko dokonczono to co TF zaczął. Gdzie byliscie radni tak.ochoczo.w kampanii wyborczej rozdajacy ulotki.i obiecujacy gruszki na wierzbie?? Nikt z was nie potrafi zadac putania czy tylko na tyle was stac?? Brac kase za komisje i sesje,doić budżet i walic wszystko z gory na dol???to sa.te nasze elyty ???moze ruszycie sie do roboty??? Juz kiedyś do waas eyty mówiłem nikt nierobom nie ma zamiaru płacić. A co do smieci no cóż....w urzedzie nie bedzie możliwości podziekowac za tak piekna cene ale może podczas spaceru pieknym asfaltowym traktem go.spotkacie. do zobaczenia w wakacje, aaaaaa moze.zrobia nasze.elyty jakies spotkanie we wakacje to chetnie przyjde jak bede w Mszanie. Pozdrawiam kogo.trzeba
Tadeusz Filipiak
Tadeusz Filipiak, 15 czerwca, 13:11@hohoł, dopiero teraz "pogłębiłem" treść twojego wpisu o "zgryzie" - zanim o "zgryzie", przeczytaj uważnie to, powinieneś jeszcze pamiętać?!: "Wy nas wybieracie i macie pełne prawo do egzekwowania obietnic składanych przez nas. Dlatego istotne jest to aby Urząd Miasta był miejscem gdzie się służy Obywatelom, dodatkowo powinien być jawny do granic możliwości. Proponujemy aby wszystkie istotne informacje, mające wpływ na życie mieszkańców np. zmiany w planie przestrzennego zagospodarowania, ewentualna sprzedaż majątku miasta, były konsultowane i upubliczniane" (Józef Kowalczyk, 28.11.2014 - materiały wyborcze KWW Odpowiedzialny Samorząd) A zatem mieszkańcy-wyborcy będą pytać kandydatów/kandydatki na stanowisko burmistrza Mszany Dolnej, nie sprawy stanowione na Wiejskiej, ale o wizję miasta w kolejnej kadencji. Możesz być pewien, że kandydat/kandydatka z obozu dziś dzierżącego władzę będzie pytany/pytana o; jak to było z tym rzekomo "katastrofalnym zadłużeniem miasta" na koniec 2014r, zapytają o obiecane usprawnienie służby zdrowia, o obwodnicę, ronda, o podatki, stawki śmieci-miały być priorytetem tej kadencji! Zapytają też o zmiany w mpzp obiecane na spotkaniu w Szczeblu - dokonano tych zmian? Nie zabraknie pytań o "pędzlowanie" majątku miasta, którym obecna ekipa tak się brzydziła,.....ale tylko w czasie kampanii wyborczej. Padnie pytanie o bezprawne obniżki(tu obietnice spełniono!!) stawek czynszów w lokalach komunalnych - dziś straty kasy miejskiej to pewnie ponad 150.0000 zł.!!! Wokół tych spraw toczyć się będzie dyskusja tej jesieni. Ceny prądu, paliw, żywności itp. to kwestie bardzo ważne, ale na pewno nie są kompetencją samorządów,choć samorządowcy mogliby te uciążliwości w jakimś stopniu złagodzić,gdyby.......zrealizowali obietnice przedwyborcze. I na koniec pytanie, czy zmiana, kolejna już, stawki za wywóz odpadów, to informacja istotna, mająca wpływ na życie mieszkańców? Jeśli tak, to dlaczego na stronie miasta ani słowa o tym??? Ktoś obiecał wyżej, że "wszystkie istotne informacje, mające wpływ na życie mieszkańców,(...) będą konsultowane i upubliczniane".
Tadeusz Filipiak
Tadeusz Filipiak, 15 czerwca, 13:24@hohoł, wyborcy zapytają też planowane na kolejne lata zadłużenie miasta, zapytają o koszty "reanimacji" budynku na stadionie (wróble ćwierkają na mieście, że to kilkanaście milionów złotych, by plan zrealizować w całości???) Zaliż to prawda? Zapytają też w kampanii AD 2018 o pewną drogę, dla jasności, nazwaną rolniczą drogą do pól uprawnych-dziś asfaltem wyścielona i uzbrojona nawet w korytka. Jest jeszcze czas, żeby się do tego "egzaminu" przygotować, bo pytania są już znane. A będzie ich jeszcze więcej....bądź pewien
hohoł
hohoł, 15 czerwca, 14:19O dokonaniach Pana Kowalczyka wyborcy dowiedzą się w swoim czasie nie bój pan żaby. Skończ waść wstydu sobie oszczędź...
lel
lel, 15 czerwca, 21:39Jakież to dokonania?Ludzie widzą co się robi i jak to wygląda i porównują....hohol moze przypomnisz co zostało zrobione przez te 4 lata?
boryna
boryna, 15 czerwca, 22:06Lel wróciłeś ze Śnieżnicy wymodliłeś się to wstyd tak po nocach pisać bzdury gdy się co dopiero stało pod figurą. Brakuje tu jeszcze tylko kurasa. Był z tobą na mszy?
biskup
biskup, 16 czerwca, 06:20Boryna niektórzy szczerze wierzą a niektórzy wiarę traktują odpustowo by się pokazać jaki to ja jestem chrześcijanin a za koszula diabeł jest. Jeszcze dobrze nie wyjdą z kościoła a już zaczynają ujadac.Powrocil mohicans który doznał w przeszłości widzenia jak sam pisal stalowych jaj u niejakiego TF a jakoś nie widać kurasa.Cos ważnego musiało się wydarzyć że zamilkł ale może się dowiemy w przyszłości o przyczynie tej jakze nieoczekiwanej absencji.Moze Pan Filipiak wie co się stało z kurasem?.Czy jeszcze kiedyś go usłyszymy. Ponoć ma być pod koniec czerwca oddawana plaża nad Mszanka no i ponoc ma powstać plac zabaw obok Orlika na Marka.Bedzie też droga na Pańskim i powstanie Tak oczekiwany Dom Kultury którego niektórzy tu wypowiadający się sobie nie życzą straszac kosztami.Ciekawe czy były takie obawy gdy pieniądz publiczny szedł w otoczenie prywatnych galerii,gdy paskudzono rynek i wycinano drzewa w parku bądź stawiano za miliony Tytanową targowicę? .Widziałem że kończy się też inwestycja na Popiełuszki. Ja rozumiem że boli to przeciwników obecnego burmistrza bo przebierają nogami by powrócić ale ich szansę są marne bo mieszkańcy pragną ciszy i spokoju a jak było wcześniej to sami dobrze wiemy i nie dopuścmy by stare wróciło.
biskup
biskup, 16 czerwca, 06:30Modli się pod kapliczka a diabła ma za skóra. I zapamiętajmy te słowa "największym zwycięstwem szatana jest to że ludzie uwierzyli że go nie ma ".
Mohicans
Mohicans, 16 czerwca, 11:29Witam. @biskup @boryna daj juz sobie spokoj z tymi frazami o terenie dookoła galerii i usuniętych drzewach, o rynku i targowicy, wszystkie te inwestycje.sie.obronily,ba bronia sie caly czas,na targowicy handel jest caly czas(jak byłem w majowy weekend w pl to bylem na targowicy w sobote,PELNO HANDLUJACUCH I KUPUJACYCH),a moze w parku podobaly sie wam atrakcje dla dzieci za metalowym płotem pamietajace lata 90?? Moze podobal sie wam ten rynek co na lawkach w cieniu siedziala kloszardowa elita???a moze w centrum miasta powinna zostać komunalna i sklad omega z wegle?? Policz ole kasy omega miastu.oddawala a ile oddaja galerie zlokalizowane w tym miejscu???ile jest wiecej miejsca do.parkowania???to sa wymierne korzysci dla mieszkańców i jesyescie glupcami skoro derpecjonujecie
Mohicans
Mohicans, 16 czerwca, 11:36C.D Deprecjonujecie te inwestycje,to byl idealny strzał wiem ze miasto zyskaloa nie stracilo. Powiedzcie lepiej czemu klamaliscie w kampanii wyborczej o katastrofie finansowej miasta??? Dla dlaczego klamaliscie ze zatrzymacie wyprzedaż mienia miasta,dlaczego klamaliscie ze zrobicie rondo,ba nawet 2 gdzie one sa??? Dlaczego klamaliscie ze zrobicie bulwary ponad Mszanke??? C o z szumnie zapowiadanymi spotkaniami i konsultacjami???dlaczego froga rolnicza jest zrobiona do domu ekonomisty??? Co byscie powiedzieli gdyby TF zrobil sobie taka.do domu??? Ja tylko chce znac odpowiedzi na te pytania.....odpowiecie???? Czy zadac trudniejsze????
tukan
tukan, 16 czerwca, 11:50@Mohicans = Tadeusz Filipiak = @kuras
Mohicans
Mohicans, 16 czerwca, 12:01Tukan ty prymitywie,ty myslisz ze jak mam inne zdanie o ekomoniscie to jestem Filipiak?? Oj w bledzie jestes i przekonasz sie o tym przy wyborach ilu TF ma zwolenników
Tadeusz Filipiak
Tadeusz Filipiak, 16 czerwca, 12:05@tukan,zapomniałeś jeszcze o; @lel, @wampirek. Ci komentujący też krytycznie oceniają to, co dzieje się w naszym mieście. Może spróbujesz odnieść się do wpisów @Mohicansa, a może podyskutujesz ze mną na tematy o których pisałem wczoraj?
Mohicans
Mohicans, 16 czerwca, 12:20Tukan ty prymitywie,ty myslisz ze jak mam inne zdanie o ekomoniscie to jestem Filipiak?? Oj w bledzie jestes i przekonasz sie o tym przy wyborach ilu TF ma zwolenników
biskup
biskup, 16 czerwca, 12:52Mohicans ty naprawdę widziałeś te sławne stalowe jaja u TF.Moze byś zdradził kto się kryje pod tymi inicjalami
biskup
biskup, 16 czerwca, 13:01Bo ten TF mógłby by się stać atrakcją turystyczną Mszany a nawet Akcji Odkryj Beskid Wyspowy .Można by było sprzedawać np.breloczki w widokiem skarbu TF oczywiście jeśli by się ta osoba zgodziła. Zbyt i zainteresowanie gwarantowane.Tylko kto to jest ten TF.
biskup
biskup, 16 czerwca, 13:35Czyzby ten TF miał tylu tych zwolenników jak twierdzisz mohicans dzięki tym swoim stalowym jajom które dane było Ci zobaczyć i podziwiać.
doncorleone
doncorleone, 16 czerwca, 13:58Tylko pozazdrościć temu TF-OWI tych stalowych jaj i tych zwolenników jego stalowych jaj
Mohicans
Mohicans, 16 czerwca, 15:39Ale was boli ze ktos ma inne zdanie niż wy..ze ktos moze nie piać z zachwytu nad waszym ekonomista,ze ktos po prostu moze byc w opozycji do niego,ale to sa uroki demokracji,tylko ze stworzyliscie mechanizm hejtu,ktory teraz obraca sie przeciwko wam
maczo
maczo, 16 czerwca, 16:06o elity sie obudzily .
doncorleone
doncorleone, 16 czerwca, 16:24Mohicans mnie najbardziej boli to że nie mam takich stalowych jaj jak TF oraz zazdroszczę Ci że ty miałeś możliwość ich podziwiania. Wiele mieszkanek miasta ponoć pyta kto to jest ten TF bo byłyby chętne go poznać. Pytają też czy ma coś jeszcze stalowego???
Mohicans
Mohicans, 16 czerwca, 16:37Doncorleone jestes debilem
Tadeusz Filipiak
Tadeusz Filipiak, 16 czerwca, 17:18@doncorleone, trochę trudu to kosztowało, ale odgrzebałem w archiwum aktualności tv28 twoje i kompanów twoich komentarze, w których bez strachu, inaczej niż dziś, używaliście mojego imienia i nazwiska, jadąc równo. Jednego już udało się zidentyfikować, zobaczymy kto chowa się za zmyślnym "biskupem" i "doncorleone"? Ciekaw jestem czy @mohicans bardzo się myli? Ciekaw jestem również czy twarzą w twarz też będziecie tacy odważni?
Tadeusz Filipiak
Tadeusz Filipiak, 16 czerwca, 17:23I jeszcze nad jednym się zastanawiam, czy ty ,@ doncorleone i @biskup, będziecie i "tam" też tacy "ze stali" czy zmiękniecie? Pożyjemy, zobaczymy....
maczo
maczo, 16 czerwca, 17:33Panie Filipiak to tchorze i nieudaczniki zmarnowali cale cztery lata .Boze zachowaj to miasto na przyszlosc od takich .
doncorleone
doncorleone, 16 czerwca, 18:47Panie Tadeuszu Filipiak ten jeden zidentyfikowany to kuras?.Nie rozumiem dlaczego jestem straszony przez Pana skoro ja nic o panu nie pisze w swoich komentarzach .Chyba nie chcesz pan nam wmówić że jesteś tym bohaterem wpisu mohicansa więc prosze kierować swoje pretensje do niego.
lel
lel, 16 czerwca, 19:23Wasz problem @donek i reszty dziwnego towarzystwa polega na tym że nie potraficie zgodzić się z tym że jak coś obiecuje się ludziom w kampanii wyborczej to trzeba to później realizować bo jeżeli nie to mieszkańcy mają prawo czuć się delikatnie nazwijmy oszukani...brakuje wam rzeczowej,merytorycznej dyskusji!!!potraficie tylko siac nienawiść w swoich wpisach i nasmiewac sie z poprzedniego burmistrza...jak brakuje argumentów to pojawia się chamstwo i nasmiewanie...Tak naprawdę pokazuje to poziom braku inteligencji i rozsądnego,rzeczowego myślenia....Chocbyscie nie wiem jak zaklinali rzeczywistość to mieszkańcy już drugi raz nie dadzą nabic się w butelkę..
doncorleone
doncorleone, 16 czerwca, 19:35Lel czy nie wiesz czasem czy ten zidentyfikowany o którym pisze Tadeusz Filipiak to kuras?.
malarz
malarz, 17 czerwca, 09:20Jedyna osoba która może nam wiarygodnie rozstrzygnąć kto się kryje pod TF jest @mohicans.Przeciez to on a nie kto inny upublicznil nam o tym wybryku natury u jegomosćia którego określił TF.Wcale mnie nie dziwi że niektórzy próbują wmówić nam ze to dotyczy ich bo przeciez dzieki takiemu posiadaniu rozgłos i sława murowana i poważanie u dam.
malarz
malarz, 17 czerwca, 09:27Przypomniała mi się w tym momencie piosenka Rosiewicza Chłopcy Radarowcy gdzie słyszymy "co raz więcej przebierańców coraz trudniej o oryginal".
Zaloguj się aby dodać komentarz!