29.01 lodowisko
Czwartek, 21 lutego 2019r. · Imieniny: Eleonory, Feliksa
reklama tv28 - ladna

Oświadczenie Jana Puchały - Starosty Limanowskiego

11 października, 12:40
Autor: jbudacz

W związku z nieprawdziwymi informacjami zamieszczonymi w dniu 4 października br. w gazecie „Wieści z gór”, a sugerującymi moje poparcie dla Piotra Dolla jako kandydata na Wójta Gminy Mszana Dolna, stanowczo oświadczam, że popierałem i popieram na to stanowisko wyłącznie Pana Bolesława Żabę, dotychczasowego Wójta Gminy Mszana Dolna.

W materiale  gazety „Wieści z Gór”, a to w artykule „Dziesiątka Dolla przebiła „Piątkę” Morawieckiego, poprzez umieszczoną tam fotografię zasugerowano niezgodnie z prawdą, iż popieram Pana Piotra Dolla jako kandydata na Wójta Gminy Mszana Dolna. 

Dlatego też chcąc zapobiec jakimkolwiek spekulacjom i błędnym wyobrażeniom opinii publicznej niniejszym oświadczam, że popierałem i popieram na stanowisko Wójta Gminy Mszana Dolna wyłącznie Pana Bolesława Żabę. Jest to bowiem osoba godna zaufania, która co udowodniła - wypełnia swoje obowiązki w sposób rzetelny. Potrafi słuchać ludzi - zarówno tych, którzy podzielają jego poglądy jak i tych którzy mają inne zdanie. Zna problemy mieszkańców Gminy Mszana Dolna, a przede wszystkim wie jak je rozwiązywać. Obserwując jego działalność publiczną, wiem że takiego Wójta potrzebują mieszkańcy Gminy Mszana Dolna. Jest to bowiem niewątpliwie człowiek, obdarzony empatią, któremu można zaufać.

net-factory - 30.01
Komentarze