mzgk
Czwartek, 13 grudnia 2018r. · Imieniny: Łucji, Otylii
paweł

Strona Główna » Użytkownicy

rozbawiona
  • Na portalu od 24 kwietnia, 20:43
  • Publikacje: 0
  • Komentarze: 3
  • Adres email: (Tylko dla zalogowanych)
Komentarze użytkownika
rozbawiona
rozbawiona , 21 lutego, 08:41doncorleone Od RUGBY proszę się odczepić,Robią to co potrafią najlepiej.Można sprawdzić jakie osiągnięcia mają.Nie interesują ich wasze nie zawsze logiczne wpisy.Czy zawsze muszą być tematem zastępczym?zobacz na stronie artykułu »
rozbawiona
rozbawiona , 24 kwietnia, 20:59Weszliście wszyscy na wyższe tematy a przecież temat główny to pospolite ruszenie...... Ja mam niusa z pewnego źródła - nikt nie chciał się zgodzić, aby reprezentować radę rodziców w wyborach. Przewodniczący pierwszy powiedział nie. Zwolenniczki Pani dyrektor powiedziały, że są niekompetentne. Dobrze, że została jedna odważna i pojedzie na wybory. Czyżby wszyscy rodzice czegoś się bali ? Wiem też, bo pani dyrektor powiedziała to oficjalnie , że wszyscy nauczyciele ją popierają. Rodzice się " boją " a nauczyciele "popierają". Coś tutaj nie gra...... Jest jeszcze jedna niejasna sprawa. Panie które są na zdjęciu na zebraniu rodziców na pytanie pani dyrektor czy rodzice poprą jej kandydaturę nie powiedziały nawet słowa. NIKT NIC NIE POWIEDZIAŁ . Wolą prezentować poparcie przed kamerą. Szkoda, że ludzie z którymi żyjemy są tak fałszywi. No i jeszcze Pan O... ,który nawet nie ma dzieci w Szkole Podstawowej!!! <śmiech> zobacz na stronie artykułu »
rozbawiona
rozbawiona , 24 kwietnia, 20:49Weszliście wszyscy na wyższe tematy a przecież temat główny to pospolite ruszenie...... Ja mam niusa z pewnego źródła - nikt nie chciał się zgodzić, aby reprezentować radę rodziców w wyborach. Przewodniczący pierwszy powiedział nie. Zwolenniczki Pani dyrektor powiedziały, że są niekompetentne. Dobrze, że została jedna odważna i pojedzie na wybory. Czyżby wszyscy rodzice czegoś się bali ? Wiem też, bo pani dyrektor powiedziała to oficjalnie , że wszyscy nauczyciele ją popierają. Rodzice się " boją " a nauczyciele "popierają". Coś tutaj nie gra...... Jest jeszcze jedna niejasna sprawa. Panie które są na zdjęciu na zebraniu rodziców na pytanie pani dyrektor czy rodzice poprą jej kandydaturę nie powiedziały nawet słowa. NIKT NIC NIE POWIEDZIAŁ . Wolą prezentować poparcie przed kamerą. Szkoda, że ludzie z którymi żyjemy są tak fałszywi. No i jeszcze Pan O... ,który nawet nie ma dzieci w Szkole Podstawowej!!! <śmiech> zobacz na stronie artykułu »
Publikacje
Brak publikacji użytkownika