Czwartek, 19 października 2017r. · Imieniny: Piotra, Ziemowita

Strona Główna » Użytkownicy

joazele
  • Na portalu od 06 czerwca, 10:37
  • Publikacje: 0
  • Komentarze: 163
  • Adres email: (Tylko dla zalogowanych)
Komentarze użytkownika
joazele
joazele, 12 października, 17:04Kuras aleś się chłopie rozpędził: gdzie te dziesiątki domów podłączonych do kanalizacji? Woda? Woda stała w pojemnikach plastikowych i trza było za....ć po nią z wiaderkiem. Puknij się człowieku w czoło. Naprawdę ludzie to nie głupki za jakich ich uważasz. Nie odpowiadasz na pytania o rachunek ekomomiczny tych "cudów rewitalizacyjnych" i kto na tym zyskał bo odpowiedzi są dla ciebie niewygodne. Co do diet radnych za poprzedniej kadencji też milczysz. I tak wszyscy znają te fakty a twoje milczenie jeszcze to potwierdza.zobacz na stronie artykułu »
joazele
joazele, 11 października, 14:29Kuras jątrzysz i mamisz ludzi, niby wszystko wiesz a na proste pytanie nie umiesz odpowiedzieć. Czyżby prawda była dla ciebie niewygodna?zobacz na stronie artykułu »
joazele
joazele, 10 października, 14:24To jeszcze napisz "miszczu" ile wydało miasto na urządzenie tych terenów pod same budynki prywatnych firm i ile wydaje na utrzymanie do dziś. Z ludzi głupków nie zrobisz.zobacz na stronie artykułu »
joazele
joazele, 10 października, 13:52Co ty myślisz że ludzie głupi i ślepi?zobacz na stronie artykułu »
Publikacje
Brak publikacji użytkownika