środa, 13 grudnia 2017r. · Imieniny: Łucji, Otylii

Strona Główna » Użytkownicy

joazele
  • Na portalu od 06 czerwca, 10:37
  • Publikacje: 0
  • Komentarze: 173
  • Adres email: (Tylko dla zalogowanych)
Komentarze użytkownika
joazele
joazele, 11 grudnia, 22:57Panie Lelu co do zdrowych drzew to nie znam do końca tematu ale pamiętam park z drzewami, na których były tabliczki pomnik przyrody i nie wyglądały one na chore. A co do tytanu to nie wiem co boryna ma na myśli ale dla mnie tytan jest tu metaforą do solidnych fundamentów i uzbrojenia tego terenu oraz do solidnej kasy wydanej na to przez miasto. A nie wie Pan czasem co tam u Pana Kurasa?zobacz na stronie artykułu »
joazele
joazele, 10 grudnia, 18:16Wreszcie zrobiono coś co powinno być zrobione dawno temu. Z tym że poprzednik zajmował się czym innym. Brawo Panie Kowalczyk!zobacz na stronie artykułu »
joazele
joazele, 07 grudnia, 18:26Lel o tym panu można poczytać tylko na Pudelku, same strony wyskakują jak się wpisze w google jego imię i nazwisko. Nieźle się on ustawił jeśli chodzi o kasę. Czy o tym będzie wykład na spotkaniu koła na które zapewne tłumnie przybędą emeryci żyjący za 1200 zł i matki z dziećmi 500+. Taka moja skromna rada dla organizatorów możeby dla członków koła i gości zorganizować pokaz futer?zobacz na stronie artykułu »
joazele
joazele, 07 grudnia, 15:53Cóż, z tego wniosek że jakie "Koło" tacy goście...zobacz na stronie artykułu »
Publikacje
Brak publikacji użytkownika