sentyrz
Wtorek, 19 czerwca 2018r. · Imieniny: Gerwazego, Protazego
gold drop

Strona Główna » Użytkownicy

mnich
  • Na portalu od 25 lipca, 16:52
  • Publikacje: 0
  • Komentarze: 175
  • Adres email: (Tylko dla zalogowanych)
Komentarze użytkownika
mnich
mnich, 22 lutego, 22:39Zresztą @ coby masz firmę w Rabce a resztę to rządź i buduj według swojej wizji na Rabie (resztą już za stary jesteś na rządzenie).zobacz na stronie artykułu »
mnich
mnich, 22 lutego, 22:36Imprezy sportowe (mecze)itp robi się na ugorze? Na peryferiach buduje się centra handlowe a nie tak jak wizjoner Filipiak sprzedał centrum miasta pod galerie handlowe i zablokował całe miasto. Paskudny budynek Turbacza będzie kiedyś piękny i jeszcze nieraz tam zawitasz.zobacz na stronie artykułu »
mnich
mnich, 22 lutego, 22:16Imprezy sportowe, okolicznościowe wszelkiego rodzaju z miasta,gminy, powiatu i świata (np. notariada) i zadupie. Filipiakowi buty to sznuruj ty i wara od miasta, masz wieś więc się odczep człowieku nie wiadomo skąd cie przywiało na tą Rabę i mącisz a wszyscy wiedzą kto ty jesteś.zobacz na stronie artykułu »
mnich
mnich, 22 lutego, 22:08@coby jak tam zudupie to ty skąd pochodzisz? Zadupie w centrum...hm a gmina też na zadupiu oj pasowały by to miejsce co?zobacz na stronie artykułu »
Publikacje
Brak publikacji użytkownika