sentyrz
Wtorek, 19 czerwca 2018r. · Imieniny: Gerwazego, Protazego
gold drop

Strona Główna » Użytkownicy

wyborca7777
  • Na portalu od 19 października, 17:13
  • Publikacje: 0
  • Komentarze: 32
  • Adres email: (Tylko dla zalogowanych)
Komentarze użytkownika
wyborca7777
wyborca7777, 13 listopada, 06:03Oto historia zawodowa tego Pana. W dobie kryzysu światowego, Gdy nas dosięga beznadzieja Zostaje nam jedynie wyjście Zatrudnić sobie czarodzieja. Sposób sprawdzony w naszej gminie Już od pół roku funkcjonuje Czarodziej bardzo zdolny człowiek Dla gminy dobrze to rokuje. On jednym słowem remontuje Drogi przez lata nieruszone I zabezpiecza gminne mosty Podmyte i zniszczone. U niego petent załamany Znajdzie nadzieję, zapewnienia Że wszystko teraz w naszej gminie Jest już do naprawienia. Radość petentów bywa krótka Przychodzi chwila przebudzenia Czar pryska, smutna rzeczywistość Niestety w sprawach nic nie zmienia. Lecz dobra, chociaż chwila czarów Która mieszkańców zadowala. Odskocznią jest od prozy życia Na krótką radość im pozwala. Co na uwadze miał wójt gminy? Gdy etat w gminie ten planował Czyżby się troszczył o mieszkańców Jak czarodzieja tu przyjmował? Gdy pomyślimy analitycznie Sprawa ta podtekst ten zawiera Po prostu wójt jeszcze nie wyrósł Z ery Harryego Pottera. zobacz na stronie artykułu »
wyborca7777
wyborca7777, 11 lipca, 13:05Życie przynosi niespodzianki I często wprawia nas w zdumienie Prawdziwym hitem w naszej gminie Jest dziś radnego przemienienie. Pan radny gwiazda telewizji Swą osobowość wciąż kształtuje Ogromny talent kaznodziei W swych przemówieniach ukazuje. Z dnia na dzień bardziej się rozwija i coraz głośniej pokrzykuje Dawniej spokojny i układny Teraz lwi pazur pokazuje. Jawi się wszystkim jako Heros Walczący dla nas ze smokami Co go tak bardzo przemieniło Czyżby przygoda z wyborami? Być może w swojej świadomości Już w szaty wójta się ubiera Wierząc że łatwiej będzie wygrać mając opinię bohatera. Z kim wtedy walczyć będzie radny gdy te nawyki pozostaną? Pewno mieszkańcy naszej gminy smokami się dla niego staną. zobacz na stronie artykułu »
wyborca7777
wyborca7777, 23 czerwca, 14:13Krytyka ale sprawiedliwa pomaga i mobilizuje Zwłaszcza, gdy trafi na człowieka Który krytyką się przejmuje. Wśród ludzi brak jest ideałów Jak i wszechstronnie uzdolnionych Zawsze, więc skrytykować można Zwłaszcza tych wyżej postawionych. Taka to cena, którą płacą Za popularność,stanowisko U siebie błędów nie widzimy A u nich często razi wszystko. Obecny Wójt jak każdy człowiek Ma swoje mocne, słabsze strony Jedni go ciągle krytykują Przez innych jednak jest chwalony. Kto jest rozsądny i zna życie No to na pewno to zrozumie Że przecież nie jest ideałem Lecz rządzi dobrze, bo to umie. Już po wyborach czas odpuścić Wy wszyscy gminni wizjonerzy Jeśli na dobru naszej gminy Chociaż tak troszkę wam zależy. Wykażcie trochę tolerancji Spróbujcie wspiąć się na wyżyny i przekuć swoje sfrustrowanie wreszcie na jakieś dobre czyny. zobacz na stronie artykułu »
wyborca7777
wyborca7777, 15 maja, 17:15Życie przynosi niespodzianki I często wprawia nas w zdumienie Prawdziwym hitem w naszej gminie Jest dziś radnego przemienienie. Pan radny gwiazda telewizji Swą osobowość wciąż kształtuje Ogromny talent kaznodziei W swych przemówieniach ukazuje. Z dnia na dzień bardziej się rozwija i coraz głośniej pokrzykuje Dawniej spokojny i układny Teraz lwi pazur pokazuje. Jawi się wszystkim jako Heros Walczący dla nas ze smokami Co go tak bardzo przemieniło Czyżby przygoda z wyborami? Być może w swojej świadomości Już w szaty wójta się ubiera Wierząc że łatwiej będzie wygrać mając opinię bohatera. Z kim wtedy walczyć będzie radny gdy te nawyki pozostaną? Pewno mieszkańcy naszej gminy smokami się dla niego staną. zobacz na stronie artykułu »
Publikacje
Brak publikacji użytkownika