mzgk
Poniedziałek, 10 grudnia 2018r. · Imieniny: Julii, Daniela
paweł

Strona Główna » Użytkownicy

Ninjago
  • Na portalu od 26 października, 14:53
  • Publikacje: 0
  • Komentarze: 38
  • Adres email: (Tylko dla zalogowanych)
Komentarze użytkownika
Ninjago
Ninjago, 02 grudnia, 22:01Nareszcie mamy gospodarza, który koncentruje się na realnych potrzebach mieszkańców. Brawo Panie Burmistrzu. Osobiście wiem, że bardzo się Pan angażuje i jest Pan zawsze w kontakcie z mieszkańcami rozwiązując często trudne sprawy - zaniedbania z przeszłości. Dziękujemy i doceniamy.zobacz na stronie artykułu »
Ninjago
Ninjago, 24 lipca, 15:51@maczo ja słyszałem że pan o którym piszesz otwiera z okazji ŚDM galerię cudów architektonicznych powstałych w ostatnich ośmiu latach w Mszanie Dolnej (park bez drzew, tytanowa targowica, betonowy rynek, galerie w centrum miasta, chodnik pod ulicą itd. Ma też tam podobno powstać muzeum "Idei Racjonalnego Zarządzania Poprzez Totalne Wyprzedanie". Myślę że zrobi ten pan interes życia bo tłumnie będą ściągać turyści z całego świata.zobacz na stronie artykułu »
Ninjago
Ninjago, 08 września, 22:23Panie Kowalczyk bardzo Pana szanuję i proszę aby Pan rozważył takie stare mądre porzekadło: Lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znaleźć.zobacz na stronie artykułu »
Ninjago
Ninjago, 30 maja, 20:17Tych dwóch łączy jedno: jednego renegowano z seminarium a mieszkańcy usunęli go z urzędu a drugiego parafianie nie chcą widzieć w drugiej już z rzędu parafii. Przypadek? A może pomylili powołania? Fotograf - Proboszcz - Burmistrz? Już sam nie wiem...zobacz na stronie artykułu »
Publikacje
Brak publikacji użytkownika