mzgk
Wtorek, 22 stycznia 2019r. · Imieniny: Anastazegoi
carline

Strona Główna » Użytkownicy

wampirek
  • Na portalu od 06 listopada, 22:42
  • Publikacje: 0
  • Komentarze: 133
  • Adres email: (Tylko dla zalogowanych)
Komentarze użytkownika
wampirek
wampirek, 14 września, 15:27Na innym portalu p. Kowalczyk mówi, że decyzji o starcie "nie podejmował z wielkim entuzjazmem". to po co taki Burmistrz Mszanie bez entuzjazmu, albo chcesz i dajesz z siebie wszystko albo emeryturka... https://sadeczanin.info/wybory-samorzadowe-2018/nie-chce-ale-musi-i-znowu-idzie-na-burmistrza zobacz na stronie artykułu »
wampirek
wampirek, 14 września, 13:46Chętnie Panie Burmistrzu Kowalczyk poczytam "Białą Księgę", która po rządach Burmistrza Filipiaka miał Pan zrobić. Co tam miało nie być...(!) Chyba jednak materiałów lub umiejętności zabrakło. A może się mylę i Biała Księga jest jak biały kruk - trudno po prostu na nią trafić zobacz na stronie artykułu »
wampirek
wampirek, 14 września, 10:28Zresztą pierwsza kadencja Burmistrza Filipiaka równie solidnie podsumowana: http://www.mszana-dolna.eu/Upload/files/PodLubogoszcza/podlubogoszcza_3_2010_net.pdfzobacz na stronie artykułu »
wampirek
wampirek, 14 września, 10:23Jak otwieram numer Pod Lubogoszczą 3/2014 to od razu wiem co było zrobione za kadencji T. Filipiaka . Może mi się to podobać lub nie, ale czarno na białym jest napisane i nikt tego nie zakwestionował. http://www.mszana-dolna.eu/Upload/files/PodLubogoszcza/podlubogoszcza_3_2014_net.pdf zobacz na stronie artykułu »
Publikacje
Brak publikacji użytkownika