sentyrz
Czwartek, 26 kwietnia 2018r. · Imieniny: Marii, Marcelego

Strona Główna » Użytkownicy

hallny
  • Na portalu od 08 listopada, 19:29
  • Publikacje: 0
  • Komentarze: 19
  • Adres email: (Tylko dla zalogowanych)
Komentarze użytkownika
hallny
hallny, 19 maja, 12:52W pełni się zgadzam z Edmundem Dantes. Kierowca z uprawnieniami o tym wszystkim by wiedział. zobacz na stronie artykułu »
hallny
hallny, 19 maja, 12:50Widzę że chcecie ukrzyżować dziennikarza, jego obowiązkiem jest pokazać rzetelne informacje i zdjęcia. Dla jednego są ok a dla drugiego nie. Powinny być dla przestrogi dla innych. Nie wam oceniać czy powinien. Faktem jest że to wielka tragedia dla rodziców, ale powinni dopilnować żeby ten chłopak nie jechał ciągnikiem. zobacz na stronie artykułu »
hallny
hallny, 19 maja, 12:46Widzę że chcecie ukrzyżować dziennikarza, jego obowiązkiem jest pokazać rzetelne informacje i zdjęcia. Dla jednego są ok a dla drugiego nie. Powinny być dla przestrogi dla innych. Nie wam oceniać czy powinien. Faktem jest że to wielka tragedia dla rodziców, ale powinni dopilnować żeby ten chłopak nie jechał ciągnikiem. zobacz na stronie artykułu »
hallny
hallny, 14 lipca, 20:58Witajcie. Ja po paru dniach od Dni Mszany na chłodno. Jak zwykle nie obeszło się od wpadki. Szkoda tylko że tą wpadkę zaliczyli ludzie którzy za robotę wzięli pieniądze i nie dołożyli należycie starań, albo ci którzy już tradycyjnie pracują społecznie. Otóż jak już wspomniano, ludzi na koncercie było w granicach 4 tyś przy czym przez nieodpowiedzialnych gapiów, zablokowane zostały 2 środkowe wejścia na trybuny tak że nie było możliwości ani wejść ani wyjść z trybun. Mimo interwencji u ochrony i strażaków sprawie odblokowania przejść celem zabezpieczenia prawidłowej ewakuacji ludzi, nie zostało nic zrobione w tym temacie. Całe szczęście że wszystko skończyło się dobrze, a odpowiedzialni zaliczyli nierzetelnie zarobioną kasę.zobacz na stronie artykułu »
Publikacje
Brak publikacji użytkownika