mogielica trasy
Niedziela, 26 lutego 2017r. · Imieniny: Mirosława, Aleksandra

Strona Główna » Użytkownicy

lewy9
  • Na portalu od 13 listopada, 08:06
  • Publikacje: 0
  • Komentarze: 189
  • Adres email: (Tylko dla zalogowanych)
Komentarze użytkownika
lewy9
lewy9, 24 lutego, 15:23@maczo czytając Twoje lizodupiaste wpisy przypomniała mi się klasyka gatunku w tym temacie: "Czasem aż oczy bolą patrzeć, jak się przemęcza dla naszego klubu, prezes Ochódzki Ryszard, naszego klubu Tęcza. Ciągle pracuje! Wszystkiego przypilnuje i jeszcze inni, niektórzy, wtykają mu szpilki. To nie ludzie – to wilki! To mówiłem ja – Jarząbek Wacław, trener drugiej klasy. Niech żyje nam prezes sto lat! (...) To jeszcze ja – Jarząbek Wacław, bo w zeszłym tygodniu nie mówiłem, bo byłem chory. Mam zwolnienie. Łubu dubu, łubu dubu, niech żyje nam prezes naszego klubu. Niech żyje nam! To śpiewałem ja – Jarząbek."zobacz na stronie artykułu »
lewy9
lewy9, 16 lutego, 23:11@posejdon widać że nałykałeś się komunałów od Swetru i bezmyślnie klepiesz tezy z politycznych wytycznych .Nowoczesnej a jak się to ma do rzeczywistości to pozostawię bez komentarza. A powiedz nam lepiej gdzie dorabia Twój guru? Czyżby nie poza granicami kraju a Ciebie karmi pustymi frazesami? Odpuść.zobacz na stronie artykułu »
lewy9
lewy9, 16 lutego, 22:11@maczo to nie jest żafen moralista tylko jak g....o chcący przylepić się do każdego u kogo upatruje korzyści. Chwali beznamiętnie wójta gminy MD bi córeczka tam obsadzona. Teraz wychwala panią Ewę.Znamienne. Taka kreatura potrafi pokazać polityczny wiatr i wie jak nastawić d...ę. Wojtek go dobrze podsumował. Cieć z Łostówki który nawet nazwy swej wsi nie umie poprawnie mapisać:)zobacz na stronie artykułu »
lewy9
lewy9, 16 lutego, 20:43@lelkuras oglądałem właśnie dzisiejsze zdjęcia z Polczakówki, wypatrywałem postawnego "bacy" w zagórzańskich portkach przy Panu Prezydencie ale jakoś nie dostrzegłem a widziałem ludzi z którymi ten "baca" lansował się w Warszawie przy Pani Premier. Nie wiesz coś o przyczynie jego nieobecności?zobacz na stronie artykułu »
Publikacje
Brak publikacji użytkownika