sentyrz
Wtorek, 19 czerwca 2018r. · Imieniny: Gerwazego, Protazego
gold drop

Strona Główna » Użytkownicy

lewy9
  • Na portalu od 13 listopada, 08:06
  • Publikacje: 0
  • Komentarze: 262
  • Adres email: (Tylko dla zalogowanych)
Komentarze użytkownika
lewy9
lewy9, 13 maja, 10:38Maczo ty nasz zagórzański wróżbito uchyl że nam jeszcze rąbka zagórzańskiej politycznej kuchni. Przecież ty wszystko wiesz, znasz sojusze przedwyborcze i wszystkie kulisy władzy...zobacz na stronie artykułu »
lewy9
lewy9, 07 kwietnia, 11:42@maczo thórzliwie ucieka od dyskusji bo jak zwykle nachlapał za dużo i wpadł we własne sidła. Ha ha maczo żal mi takich jak ty "politykierów" spod sklepu. Mylisz mnie z kimś- nje jestem żadnym prezesem ani nie mam biznesu. Jestem w przeciwieństwie do ciebie z Mszany i jedyny pożytek z twoich wypocin to że naświetliłeś nam wyborcom kto jest kto i jakie są układanki. Opisałeś dokładnie po nazwiskach układ jaki sobie zaplanowaliście, jeszcze pochwal się jakie ty będziesz miał stanowisko w urzędzie po wyborach? zobacz na stronie artykułu »
lewy9
lewy9, 07 kwietnia, 10:45@maczo biedaku nawet tego nie wiesz że kontrakt musiałbyś spisać na 5 lat bo tyle ma trwać kadencja nowych wójtów burmistrzów. Zostań ty sobie lepiej na swojej wsi. Ja uważam że trzeba wyeliminować takich ludzi którzy jak to maczo opisuje sobie "poradzą" robiąc układanki pod siebie i tylko dla swoich zysków a to ewidentnie nam maczo pokazałeś w swoim wcześniejszym wpisie i teraz nie próbuj się pokrętnie z tego miksować. Koniunkturalistom bez pomysłów i wizjii na rozwój miasta dogadujący się między sobą aby utrzy.ać stołki dziękujemy. Maczo a tobie co obiecali?zobacz na stronie artykułu »
lewy9
lewy9, 07 kwietnia, 10:13@maczo dzięki że naświetlasz nam wyborcom jakie zakulisowe układanki są już poustalane, kto z kim sobie razem "poradzi" i kto z kim się dogaduje żeby utrzymać stołek i fuchy. To nam daje dużo do myślenia... Ciekawe co na to Pan Kowalczyk i radni z Odpowiedzialnego Samorządu że mają takie "kukułcze jajo" w gnieździe? zobacz na stronie artykułu »
Publikacje
Brak publikacji użytkownika