środa, 13 grudnia 2017r. · Imieniny: Łucji, Otylii

Strona Główna » Użytkownicy

tukan
  • Na portalu od 27 listopada, 18:41
  • Publikacje: 0
  • Komentarze: 43
  • Adres email: (Tylko dla zalogowanych)
Komentarze użytkownika
tukan
tukan, 06 grudnia, 18:58@malarz Jeszcze Ci raz mówię nie przypisuj zasług Pani Dziwisz ani Panu Patalicie bo oni z tą inwestycją nie mają nic wspólnego. 15 lat temu ( za Burmistrza Kowalczyka) była zakupiona działka przez miasto pod budowę ronda i dziś przekazana Zarządowi Dróg Wojewódzkich. Całą sprawę od początku do końca pilotował Pan Burmistrz Kowalczyk. Pomoc Pana Patality była odnośnie pozyskania środków na budowę stacji uzdatniania wody.zobacz na stronie artykułu »
tukan
tukan, 06 grudnia, 18:28@malarz Nie przypisuj Pani Dziwisz ani Panu Patalicie zasług w tej sprawie bo to wcale nie jest prawda i nie ubezwłasnowolniaj Pana Burmistrza, bo to od początku do końca jest jego zasługa i Rady Miasta.zobacz na stronie artykułu »
tukan
tukan, 04 grudnia, 20:06@maczo z Łostówki, żebyś czasem nie zaklinał tej rzeczywistości co piszesz, ty masz w mieście tyle do oceny..., że głowa mała a Pan burmistrz nie pisze żadnych komentarzy i wie kto ty jesteś więc uważaj na słowa.zobacz na stronie artykułu »
tukan
tukan, 30 października, 19:40@kuras 1164 wpisy i wkoło jedno i to samo, pozostawione okłapy po poprzedniku sprzedane za rewelacyjną cenę i teraz może coś mądrego powstanie w tej Mszanie a tą działkę 7 arów przy ul Orkana kup sobie kuras oczywiście za marne grosze. Cytat z gorce24 "a w Rabce burmistrz sprzedaje na pniu jak leci za bezcen działki. Brawo dla burmistrza Mszany za tak udany przetarg"zobacz na stronie artykułu »
Publikacje
Brak publikacji użytkownika