sentyrz
Poniedziałek, 28 maja 2018r. · Imieniny: Augustyna, Jaromira

Strona Główna » Użytkownicy

tukan
  • Na portalu od 27 listopada, 18:41
  • Publikacje: 0
  • Komentarze: 46
  • Adres email: (Tylko dla zalogowanych)
Komentarze użytkownika
tukan
tukan, 01 marca, 11:30A kto was czyta hajterzy ze wsi i buntownicy z miasta więc ukrzyżujcie wszystkich tych z którymi wam nie po drodze, przecież z tego słyniecie. zobacz na stronie artykułu »
tukan
tukan, 15 lutego, 09:47@ mszaniak ruszyło cię? zaraz wyskakujesz z obrażaniem, pytam się czym palisz? węgiel z placu czy niewiadomego pochodzenia, oburzasz się a w Mszanie tak w mieście jak i gminie nie ma czym oddychać a już o Rabce to szkoda gadać . Tak Adam i syn na burmistrza , to raczej syn bo ty jesteś za stary wtedy w Mszanie wszystko będzie no i ta kasa o którą ci chodzi. Powodzenia.zobacz na stronie artykułu »
tukan
tukan, 15 lutego, 00:11Ty @ mszaniak chyba jesteś głupi, to my mieszkańcy mamy się truć spalaniem czym popadnie np plastikami, ścinkami od pantofli, butów i wszelkiego rodzaju materiałów i skór. Czego się boisz ? co spalasz? Wybory już niedługo , startuj na burmistrza to zobaczysz ile zarobisz. Ale ty Adam i twój syn potraficie krytykować wszędzie tak w mieście jak i na gminie, jesteście "wspaniali" wszędzie , więc jesień wasza i kasa będzie.zobacz na stronie artykułu »
tukan
tukan, 06 grudnia, 18:58@malarz Jeszcze Ci raz mówię nie przypisuj zasług Pani Dziwisz ani Panu Patalicie bo oni z tą inwestycją nie mają nic wspólnego. 15 lat temu ( za Burmistrza Kowalczyka) była zakupiona działka przez miasto pod budowę ronda i dziś przekazana Zarządowi Dróg Wojewódzkich. Całą sprawę od początku do końca pilotował Pan Burmistrz Kowalczyk. Pomoc Pana Patality była odnośnie pozyskania środków na budowę stacji uzdatniania wody.zobacz na stronie artykułu »
Publikacje
Brak publikacji użytkownika