29.01 lodowisko
Piątek, 22 lutego 2019r. · Imieniny: Marty, Małgorzaty
pomocdrogowa cwik

Strona Główna » Użytkownicy

micio
  • Na portalu od 19 marca, 08:48
  • Publikacje: 0
  • Komentarze: 8
  • Adres email: (Tylko dla zalogowanych)
Komentarze użytkownika
micio
micio, 26 września, 22:08Dla mnie mszańskim resortowym dzieckiem jest mały pan który idzie codziennie do taty do urzędu:))) Jak już zje i wypije to potem chodzi po mieście i opowiada że wszystko wszystkim załatwi. W liście do mieszkańców pisze że ma doświadczenie samorządowe i marzy mu się być radnym. Cyrk w biały dzień :))))))
micio
micio, 24 września, 20:06@rulewicz przecież borowik kandyduje - pan Bogdan z Odpowiedzialnego Samorządu
micio
micio, 16 września, 09:13Podzielę się z Państwem "niespodzianką" jaka mnie wczoraj spotkała i bardzo rozbawiła. Wracam z urlopu patrzę a tu w skrzynce list. List od pana Mieczysława Magierskiego. Po odszyfrowaniu treści ( bo list napisany taką czcionką że ciężko odczytać) zacząłem boki zrywać ze śmiechu. Ten pan kandyduje na radnego i robi w tym liście prymitywną kampanię.Pisze że ma duże doświadczenie samorządowe i że dużo zmieni w mieście. Pisze też że stworzy parę nowych dokumentów które zmienią nasze miasto na lepsze. Po prostu kabaret. Pytam się pana panie Mieciu czemu nie zrobił pan tego przez ostatnie 4lata? Przecież codziennie siedzi pan w urzędzie i tak jak mówią na mieście że pan się chwali że wszystko załatwi (ha ha ha) Ma pan takie doświadczenie a nie potrafił pan nawet swojego śmiesznego listu opisać kto go sfinansował. Stanowi to wykroczenie przeciw art. 199b kodeksu wyborczego i grozi karą grzywny do 5000,00 zł. A może kserował pan w urzędzie? Skończ waść wstydu i śmiechu oszczędź.
micio
micio, 14 września, 22:47Jak czytam komentarze zamieszczone pod oświadczeniem pana burmistrza i błędne jego tłumaczenie się, swoją pamiecią wybiegam trzy lat wprzód. Już widze jak w kampanii samorządowej pan Tadeusz zada pytania tym wszystkim którzy dzisiaj klakierują obecnemu włodarzowi a w przyszłości marzą im stołki w urzędzie. Pan Józef oświadczył że nie będzie już wcale kandydował więc nie będzie adresatem tych pytań. Niech ci co mają aspiracje na burmistrza i przewodniczącego rady miasta szykują sobie już od dziś odpowiedzi zamiast bezustannie klakierować BO PYTAŃ BĘDZIE WIELE TAKŻE OD MIESZKAŃCÓW I NIE BĘDZIE TARYFY ULGOWEJ ANI NIE BĘDZIE NA KOGO ZWALIĆ.
Publikacje
Brak publikacji użytkownika