sentyrz
Czwartek, 26 kwietnia 2018r. · Imieniny: Marii, Marcelego

Strona Główna » Użytkownicy

obelix
  • Na portalu od 29 czerwca, 19:49
  • Publikacje: 0
  • Komentarze: 98
  • Adres email: (Tylko dla zalogowanych)
Komentarze użytkownika
obelix
obelix, 12 kwietnia, 18:01No widzisz @lel tak to czasem bywa : człowiek stanie przed lustrem i zaraz mu się słowo przypomni....zobacz na stronie artykułu »
obelix
obelix, 25 lipca, 21:59Dni Mszany Dolnej super, na poziomie. Ale wam chłopcy/chłopcze @lelkurasmszaniak fiesta rzeczywiście się skończyła po wecie prezydenta. A już były nadzieje na wywieszanie wyroków, ukazów na mieszkańców miasta. zobacz na stronie artykułu »
obelix
obelix, 16 lipca, 00:24A ja obstawiam, że lelkuras vel piptrek22 rozpracowuje już teksty wykonawców, którzy wystąpią na Dniach Mszany. W jego interpretacji tekstów, jak to było w zeszłym roku znów dojdą da głosu frustracje i niespełnione marzenia.Tematem przewodnim tych jego ubiegłorocznych refleksji były LODY. Czekamy co nam w ty roku "zgotuje"? zobacz na stronie artykułu »
obelix
obelix, 07 lipca, 16:00@lelkuras napewno zrobią co do nich należy i napewno zrobią to lepiej niż robił to fotograf a ty nie będziesz miał na to żadnego wpływu choćbyś nie wiem ile jeszcze bzdur tu wypisywał.zobacz na stronie artykułu »
Publikacje
Brak publikacji użytkownika