mzgk
Poniedziałek, 10 grudnia 2018r. · Imieniny: Julii, Daniela
paweł

Strona Główna » Użytkownicy

jaga
  • Na portalu od 28 lipca, 15:58
  • Publikacje: 0
  • Komentarze: 31
  • Adres email: (Tylko dla zalogowanych)
Komentarze użytkownika
jaga
jaga, 15 listopada, 09:04@mszaniak z tą piosenką Twój syn ma rację.Czasami trzeba mocno i ostrzej aby przemówić do rozsądku ludziom,bo i czas najwyższy. Ale ta cała banda samorządowa trzyma się razem.zobacz na stronie artykułu »
jaga
jaga, 06 października, 12:49@lel jeżeli uważasz,że na tej sprawie Pan Klimek chce zbić kapitał przed wyborami.Kapitał każdy kto go zna to doskonale wie,że posiada olbrzymi kapitał w pracy społecznej i zawodowej, którego na pewno nie posiada wielu jego krytyków z @kurasem na czele. @lel kto tobie nie pozwala zbijać kapitału przed wyborami? Ale jedno powinno być w tych wyborach wyjaśnione,kto co zrobił dla mieszkańców, ale bezinteresownie. Nieroby już w tych wyborach się nie obronią. Więc poczekajmy,bo jeżeli ktoś czegoś nie zrobił,to i już nie zrobi.Wyjdzie,kto kłamał i kto kim jest.Poczekajmy.zobacz na stronie artykułu »
jaga
jaga, 06 października, 11:03Gdy takie plugastwa ktoś wypisuje jak przede wszystkim niejaki @kuras, @lel, @maczo, @coby, itp. nieudacznicy i zakompleksione towarzystwo, to jasne jest, że faktów nie ma tylko kubły z pomyjami potraficie wylewać na różne osoby, które mają odwagę powiedzieć prawdę i stanąć po stronie mieszkańców. Wy jak warszawskie towarzystwo postępujecie, które wywalało z kamienic mieszkańców nie mogących opłacić tak wysokie czynsze. Wielki szacunek należy się Panu Klimkowi, że stanął w obranie mieszkańców i pracowników Geodezji. Kto z was umie ze zrozumieniem czytać,to jasno w petycji jest napisane, że tak właśnie zaczynała likwidację wszystkiego jakakolwiek władza.@kuras twoje wypowiedzi i @maczo świadczą o waszym skromnym poziomie wiedzy. Przecież jak mnie pamięć nie myli, to @kuras został burmistrzem z ulicy z taką ilością głosów, którą otrzymał Klimek. zobacz na stronie artykułu »
jaga
jaga, 20 września, 11:00@magiel piszesz i moralizujesz tutaj na forum ludzi,którym nie podoba się wiele spartolonych rzeczy czy zadań, których adresatami są ludzie sprawujący władzę. To pytam się ciebie czy im wolno czy też nie? Czy żyją w demokratycznym kraju,czy nie? Czy jak ty mają chwalić wszystko i wszystkich jak ty? @magiel zastanów się do czego doprowadza brak krytyki? Jak można zabraniać dokonywania krytyki komukolwiek.zobacz na stronie artykułu »
Publikacje
Brak publikacji użytkownika