29.01 lodowisko
Czwartek, 21 lutego 2019r. · Imieniny: Eleonory, Feliksa
pomocdrogowa cwik

Strona Główna » Użytkownicy

doncorleone
  • Na portalu od 09 września, 22:43
  • Publikacje: 0
  • Komentarze: 558
  • Adres email: (Tylko dla zalogowanych)
Komentarze użytkownika
doncorleone
doncorleone, 18 lutego, 22:44Ten pan radny ma taktykę wpychania się do zdjęć z kim i gdzie się da może coś komuś doniesie lub załatwi? Tak rozumie pracę radnego. Teraz z księżmi. Bez komentarza...zobacz na stronie artykułu »
doncorleone
doncorleone, 11 lutego, 15:49@oko już nie kreśl takich czarnych scenariuszy. Zima zejdzie i zobaczymy co się będzie działo.Dla mnie jest niezrozumiałe by zaczynać budowę Domu Kultury bez żadnego dofinansowania. Byśmy się nie doczekali podobnego obiektu jak dzisiaj wygląda Miejska Biblioteka i też miała być realizowana a czy będzie?. Czy włodarze miasta biorą pod uwagę co się będzie działo z ruchem ulicznym na skrzyżowaniu w jego otoczeniu w momencie oddania dwóch inwestycji na Orkana?. Ja przewiduję Sodomię i Gomorię.zobacz na stronie artykułu »
doncorleone
doncorleone, 27 września, 10:23Masz za to szacun zobacz na stronie artykułu »
doncorleone
doncorleone, 27 września, 10:15Dziwię się wójtowi że nie skorzystał z twojej osoby maczo jako kandydata z Lostowki wytrawego gracza politycznego.Zobacz w Mszanie Pan Magierski wychodzi z cienia i startuje poddaje sie ocenie wyborcow wysyła list do nich ale czy go wybiorą? zobacz na stronie artykułu »
Publikacje
Brak publikacji użytkownika