sentyrz
Sobota, 24 lutego 2018r. · Imieniny: Macieja, Bogusza
mzgk

Strona Główna » Użytkownicy

doncorleone
  • Na portalu od 09 września, 22:43
  • Publikacje: 0
  • Komentarze: 467
  • Adres email: (Tylko dla zalogowanych)
Komentarze użytkownika
doncorleone
doncorleone, 22 lutego, 21:52Coby a może byś pojechał na ugor wójta w Lubomierzu i pobiegal na nartach. Trasy oblegane ale dasz sobie radę zobacz na stronie artykułu »
doncorleone
doncorleone, 22 lutego, 21:28Lel i też by wpływały gdyby sprzedano całość działki na Starowiejskiej i właściciel sam by dokonał wszelkich prac które zrobiło miasto ale sam by za nie zapłacił i utrzymywał teren wokół budynków galerii i podatek od nieruchomości byłby większy i wpływ za większą działkę. Zapamiętaj lel filantropow w biznesie nie ma i bajek nie opowiadaj bo my nie twoja wnuczka z huśtawki. A ile miasto rocznie wydatkuje na utrzymanie terenów wokół prywatnych galerii lel?zobacz na stronie artykułu »
doncorleone
doncorleone, 22 lutego, 20:21Lel może udostępnisz dokument z udzielona dotacja na wodę z podpisem Filipiaka.Oj bolą cie ci nasi kibice z olimpiady lel ale zapamiętaj nie pierwszy i nie ostatni raz kibicuja. Filipiak był kibicem Turbacza i go nie ma był aktorem w Domu Kultury i nie mamy aktora a co mamy?zobacz na stronie artykułu »
doncorleone
doncorleone, 22 lutego, 19:56W galeriach nie zaopatrują się ufoludki ale kasę robią prywatni przy współudziale miasta z pieniędzy podatnika z mięrnym efektem dla kasy miasta.zobacz na stronie artykułu »
Publikacje
Brak publikacji użytkownika