sentyrz
Czwartek, 26 kwietnia 2018r. · Imieniny: Marii, Marcelego

Strona Główna » Użytkownicy

doncorleone
  • Na portalu od 09 września, 22:43
  • Publikacje: 0
  • Komentarze: 484
  • Adres email: (Tylko dla zalogowanych)
Komentarze użytkownika
doncorleone
doncorleone, 06 kwietnia, 22:28Także mam nadzieję że osoba która jest szefem Odpowiedzialnego Samorządu zweryfikuje swoje stanowisko odnośnie kandydowania Pani Przewodniczącej na urząd burmistrza bo Mszana potrzebuje na dzień dzisiejszy na tym stanowisku osoby przebojowej,energicznej,niepowtarzalnej i nie przewidywalnej a taka jest niewątpliwie Pani Przewodnicząca i nie możemy sobie pozwolić na to by ją stracić bo nas poprostu na to nie stać w tych czasach gdy decyzję trzeba podejmować szybko i działać skutecznie. zobacz na stronie artykułu »
doncorleone
doncorleone, 06 kwietnia, 22:19I jeszcze jedno ta pani wprowadziła nowa formę zwracania się do radnych "proszę panstwa" i tylko czekać kiedy inne samorządy przyjmą te formę zwracania się do siebie.zobacz na stronie artykułu »
doncorleone
doncorleone, 06 kwietnia, 22:09A po drugie maczo wybór tej pani na fotel przewodniczącej to szczegolna forma podziękowania za ogromny wkład tej pani w zwycienstwo Odpowiedzialnego Samorządu gdzie zapewne grała pierwsze skrzypce w tym zespole bo gdyby było inaczej to by ją radni nie wybrali na ten jakże ważny urząd. Za dobrą pracę należy wynagradzac i nie wstydzić się o tym mówić i pisać i należy się cieszyc że mamy taką Przewodnicząca na jaką żeśmy sobie w pełni zasłużyli i należy brać z niej przykład w dziedzinie pracowitości i aktywności oraz pomysłowości. zobacz na stronie artykułu »
doncorleone
doncorleone, 06 kwietnia, 21:58Maczo skoro zdecydowana większość radnych wybrała na Przewodnicząca Rady panią Modrzejewska to znaczy że była najlepsza z nich więc kompletnie nie rozumiem twoich aluzji w stosunku do @boryna.Gdyba źle kierowała pracami Rady to przecież ci sami radni by ją odwołali co wcześniej powołali. A skoro nic się nie zmieniło to znaczy że są zadowoleni ze stylu jaki prezentuje Pani Przewodnicząca w wypełnianiu roli szefa w stosunku do nich.A skoro jestem przy głosie to maczo pytam skąd te 15 tysięcy złotych. zobacz na stronie artykułu »
Publikacje
Brak publikacji użytkownika