mzgk
Niedziela, 19 sierpnia 2018r. · Imieniny: Bolsława, Juliana

Strona Główna » Użytkownicy

doncorleone
  • Na portalu od 09 września, 22:43
  • Publikacje: 0
  • Komentarze: 546
  • Adres email: (Tylko dla zalogowanych)
Komentarze użytkownika
doncorleone
doncorleone, 17 sierpnia, 19:44Maczo chyba cie jeszcze trzyma po tych eliksirach.Kto tu pluje na Pana Kowalczyka chyba masz jak zwykle problemy z czytaniem ze zrozumieniem. zobacz na stronie artykułu »
doncorleone
doncorleone, 17 sierpnia, 19:32Maczo chyba cie jeszcze trzyma po tych eliksirach.Kto tu pluje na Pana Kowalczyka chyba masz jak zwykle problemy z czytaniem ze zrozumieniem. zobacz na stronie artykułu »
doncorleone
doncorleone, 17 sierpnia, 18:22Kto tu płacze mszaniak nie przesadzaj.Ja tylko wskazuje jakie problemy bedzie miał Odpowiedzialny Samorząd w tych wyborach ze względu na brak Pana Kowalczyka bo Ci co przesiadywali u niego godzinami w gabinecie są nie warci funta klakow.zobacz na stronie artykułu »
doncorleone
doncorleone, 17 sierpnia, 17:27A Odpowiedzialny Samorząd ma w tej kampanii wyborczej pokazać że nie zmarnował 4 lat i zasłużył słusznie na zaufanie wyborców a nie przyglądać się innym. To wlasnie inni wanpirku beda sie przygladac Odpowiedzialnemu Samorzadowi.Tylko kto tam to zrobi skoro braknie Pana Kowalczyka a pozostali czlonkowie komitetu wyborczego raczej tego nie potrafią.zobacz na stronie artykułu »
Publikacje
Brak publikacji użytkownika