Wtorek, 27 czerwca 2017r. · Imieniny: Marii, Władysława
lody sting

Strona Główna » Użytkownicy

kuras
  • Na portalu od 12 września, 11:01
  • Publikacje: 0
  • Komentarze: 949
  • Adres email: (Tylko dla zalogowanych)
Komentarze użytkownika
kuras
kuras, dzisiaj, 22:30@boryna, żuczku- trochę to trwało, ale mam, a twój nos rośnie, czy już masz go za oknem? Otóż miejska hala kosztowała 8.223.891,66 zł. Fundusze europejskie z MRPO to 2.404.769,78 zł. Wkład własny miasta to: 4.319.081,89 zł. I prezent od ministra ze środków rozwoju kultury fizycznej; 1.500.000zł. I " mało istotne" przypomnienie - wizyta polityków PO miała miejsce w roku 2010, czyli na parę miesięcy przed wyborami. Przypadek? Nie sądzę. A 1,5 mln to aby nie pieniądze publiczne? Bo czytając wasze komentarze, odnosi się wrażenie, że na tę sumę zrzucili się minister A. Giersz, Gut-Mostowy, Patalita i Czerwiński. zobacz na stronie artykułu »
kuras
kuras, dzisiaj, 21:53@boryna, a ty skąd wiesz? Czytujesz "poezję" lokalnych poetów? A ciebie te sprawy dotyczą? No to po co o nich piszesz? @boryna, a nie wiesz przez przypadek, ty albo któryś z twoich forumowych "braci", kto to obecnie pracuje na Orliku, dlaczego zniknęły automaty z napojami, a w ich miejsce z nowym gospodarzem, pojawiła się spora lodówka z lodami. Nie wiesz co ten nowy gospodarz porabia przez rok szkolny i czy przypadkiem ta sprawa nie trąci nepotyzmem ? Pytam, bo ulica szepce to i owo? No ale o takim traktowaniu i przychylności większość może pomarzyć, bo to chyba tylko dla wybranych? Popraw mnie jeśli się mylęzobacz na stronie artykułu »
kuras
kuras, dzisiaj, 21:32@boryna, o nowej stawce za śmieci, o podwyżce pensji dla p. Kowalczyka też dyskutować nie chcecie, o cuchnącej produkcji psich smakołyków na Zakopiańskiej też cisza, to może o 68mln przeznaczonych na infrastrukturę sportową (ścieżki rowerowe, boiska,trasy narciarskie itp)w Małopolsce? Podałem wyżej link i.....znowu nic. Reguła. Ale to że wy tematu nie ruszacie, nie oznacza, że inni o tym nie rozmawiają. @boryna, a Mszana to w Małopolsce?zobacz na stronie artykułu »
kuras
kuras, dzisiaj, 21:19@boryna, powiedzieć że łżesz, to nic nie powiedzieć- zrobicie wszystko, żeby odwrócić uwagę od meritum, ale na niewiele się to zdaje: mieszkańcy już wiedzą, że wdepli w .... ktore cuchnie jak psie smakołyki produkowane na Zakopiańskiej. Wiem, inaczej nie potraficie. Dodam jeszcze, że Filipiak ze " starszą kobietą" nie przegrał, bo to ona była pozwana i gdyby nie wycofany na sali sądowej pozew, słono by za to zapłaciła. Na marginesie, postępowanie jest zawieszone i w każdej chwili można je wznowić i "starsa kobieta" o tym doskonale wie. Jak nie wierzysz , popytaj świadków "starsej kobiety". A z " Pietrkiem z PO" wyroku nie było- była ugoda. @boryna, jak się nie odwrócisz, d.. z tyłu. zobacz na stronie artykułu »
Publikacje
Brak publikacji użytkownika