Piątek, 20 stycznia 2017r. · Imieniny: Fabiana, Sebastiana
mFotobudka 2

Strona Główna » Użytkownicy

kuras
  • Na portalu od 12 września, 11:01
  • Publikacje: 0
  • Komentarze: 617
  • Adres email: (Tylko dla zalogowanych)
Komentarze użytkownika
kuras
kuras, 18 stycznia, 20:03@wanpirek, miałem milczeć, bo z "zasmarkanym i głupim" nie warto ani biesiadować, ani dyskutować, ale dopowiem kilka zdań; sprytną, acz "krótką" macie strategię-polega ona na przemilczaniu niewygodnych tematów, a takim jest pewnością budżet na 2017r. z ledwo 1,5 mln.zł zaplanowanych na inwestycje. Temat dyskusji...wymarzony, a wy skuliliście ogony. Jest też w nowym budżecie "hit"-to "papierowe inwestycje", a reszta to niestety "mizeria". Co zaś się tyczy czasów słusznie minionych-to nie ja je wspominam i nie ja je tu przywołałem, ale właśnie ty w swoim komentarzu. Więc pewnikiem wiesz o czym piszesz? Gdybyś znał obecnych działaczy Turbacza, to byś głupot o ich, jak to nazwałeś, "głowach w PRL" nie pisał. I tylko dlatego przywołałem przykład waszego wodza, który umoczenia w systemie "peerelowskim" wyprzeć się nie może. Kiedy ty "maleńki" obrażasz i plujesz, jest OK, kiedy ja odpowiadam, opisując powszechnie znane fakt, ty nazywasz to "nienawiścią" i "manipulacją" Nie po raz pierwszy udowadniasz, że masz olbrzymie kłopoty ze zrozumieniem, tego co czytasz. Ale swoje "mistrzostwo" pokazałeś w ostatnim zdaniu, w którym, co rzadko ci się zdarza, napisałeś prawdę. Oto i dosłowny cytat; "...zapewniam cię @kuras moje zasługi dla klubu są większe niż twoje byłem obojętny co tam się działo.." Byłeś, byliście i wciąż jesteście obojętni na to, co w klubie się dzieje i na sport ogólnie. Pan Z. Łyżnicki waszej reputacji nie uratuje. Nie uczynią tego również setki kg kiełbasy usmażonej dla setek uczestników OBW za publiczne pieniądze. Ja mimo wszystko zachęcam do dyskusji o budżecie, bo o tym jest artykuł red. Budacza. zobacz na stronie artykułu »
kuras
kuras, 18 stycznia, 12:48@wanpirek, mocne słowa i mocno krzywdzące, zaś oskarżenia bezpodstawne. Bo jeśli masz chłopie wiedzę o rzekomej patologi i niegospodarności i "dojeniu" klubowej kasy przez ludzi zarządzających klubem, to nie zastanawiaj się ani chwili i jak to macie w zwyczaju, nawet w sprawach o znikomej wadze, pędźcie na komisariat, lub najlepiej wprost do Prokuratury z zawiadomieniem o możliwości popełnienia przestępstwa. To twój/wasz obowiązek. A,co do "głów z PRL-u" to @wanpirek strzeliłeś sobie i kompanom już nie w kolano, ale w samo krocze - czyj to rodowód sięga czasów minionej epoki, któż to dumnie pokazywał kierowcom PKS legitymację PZPR żeby wsiąść do przeładowanego autobusu? W kim wciąż, mimo upływu tylu lat, mentalność PRL-u ma się znakomicie? Mało w Mszanie koni, ale te co się ostały, jak dotrze do nich twój "wywód" o "głowie z PRL-u" choćby obecnego jej sternika Grześka Szynalika, to długo leżeć będą na grzbiecie i rżeć i nogami wierzgać. A swoją drogą, jak ten Gegon ukrył swoją "peerelowską" mentalność? Nijak zrozumieć nie mogę, a zważywszy na fakt jego przyjścia na ten padół po roku 1980, łatwe to nie było. Zebyś ty @wanpirek zrobił dla tego klubu, choć 1% tego, co Gegon, jako piłkarz i jako działacz, to moglibyśmy tu dyskutować, ale jak to mawiali nasi dziadowie: "ze smarkatym nie pojesz, z głupim nie pogadasz"zobacz na stronie artykułu »
kuras
kuras, 17 stycznia, 17:31@maczo, pewnie z grzeczności nie dopisałeś na samym końcu komentarza: "na papierze"?zobacz na stronie artykułu »
kuras
kuras, 17 stycznia, 16:57@maczo, jeszcze jedno- ścieżki rowerowe, obwodnica, ronda, nowa siedziba MOK, poszerzenie(sic!!!) mostu, to "inwestycje papierowe", cokolwiek miałoby to znaczyć? Kto to powiedział na sesji?zobacz na stronie artykułu »
Publikacje
Brak publikacji użytkownika