mogielica trasy
Niedziela, 26 lutego 2017r. · Imieniny: Mirosława, Aleksandra

Strona Główna » Użytkownicy

kuras
  • Na portalu od 12 września, 11:01
  • Publikacje: 0
  • Komentarze: 779
  • Adres email: (Tylko dla zalogowanych)
Komentarze użytkownika
kuras
kuras, 22 lutego, 14:46A będziesz to @posejdon robił, bo nic innego nie potrafisz. A swoją drogą, pisanie komentarzy "żółcią" świata nie zmieni.... nawet tego naszego, zagórzańskiegozobacz na stronie artykułu »
kuras
kuras, 22 lutego, 13:22@maczo, nie narzekaj, nie marudź. Nie jest źle! Był kiedyś taki poseł ziemi limanowskiej, który w Sejmie za cały swój pobyt wypowiedział się bodaj trzy lub cztery razy; W tym po raz pierwszy: "Slubuję! Taki mi dopomóż Bóg" oraz ws. bieżących na temat: ....uwaga! Zanieczyszczenia morza przez statki i jeszcze raz o konieczności ochrony środowiska. Jak porównać, to nasi powiatowi radni nie wypadają tak źlezobacz na stronie artykułu »
kuras
kuras, 22 lutego, 08:19@posejdon, zachowując odpowiednie proporcje, do twojego postrzegania rzeczywistości pasuje jak ulał pewna anegdota. Oto i ona: " Ktoś za­pytał Lichtenberga(niemiecki profesor, uczony i matematyk): – Czy mógłby mi pan wy­jaśnić różnicę między cza­sem a wiecznością? – Nies­te­ty, to niemożli­we. Wpraw­dzie ja mam dość cza­su na wy­jaśnienie, ale pa­nu nie star­czyłoby wie­czności na zrozumienie" Podobnie rzecz ma się z twoją dyskusją z @coby. zobacz na stronie artykułu »
kuras
kuras, 21 lutego, 12:30Od wieczora hula halny .....a on, jak widać po niektórych komentarzach, potrafi wielezobacz na stronie artykułu »
Publikacje
Brak publikacji użytkownika