Niedziela, 30 kwietnia 2017r. · Imieniny: Mariana, Katarzyny
mzgk

Strona Główna » Użytkownicy

kuras
  • Na portalu od 12 września, 11:01
  • Publikacje: 0
  • Komentarze: 834
  • Adres email: (Tylko dla zalogowanych)
Komentarze użytkownika
kuras
kuras, 28 kwietnia, 07:59"Prawdę można pomylić z własną opinią, z poglądami, z uczuciami - bo choć uczucia są prawdziwe, nie znaczy to, że są prawdą. Prawdy można poszukiwać, można ją znać, odrzucać ją, ukrywać.... Co można zrobić z prawdą w świecie pełnym kłamstwa? Oprawić w ramkę i powiesić na ścianie? Co można, a co należy z nią robić? Może trzeba jej bronić? Choć niektórzy twierdzą, że prawda obroni się sama, to jest to chyba dość naiwny pogląd. Bałagan nie sprząta się sam, problemy nie rozwiązują się same, a prawda miała by się sama obronić?" (bp. Polowy WP T.Płoski)Ten krótki cytat dedykuję @pinokio, @malarzowi, @borynie, @wanpirkowi, @obelixowi i jeszcze kilku z tego forum-czyli tym, którzy mają potworną "alergię" na prawdę. Panowie, nie zastraszycie nas-małej grupki piszącej tu prawdę, piszących, "jak było" i "jak jest" zobacz na stronie artykułu »
kuras
kuras, 26 kwietnia, 14:21@mszaniak trafił w sedno sprawy-krótko i celnie!zobacz na stronie artykułu »
kuras
kuras, 26 kwietnia, 14:12@wanpirek, "wielości ciałek" istotnie nie pamiętam, ba nie wiem nawet, co to jest??? Ale dostrzegam inną twoją dziwną "przypadłość"-nie potrafisz dodawać (sumować). Kiedy zliczasz łączną ilość w arach sprzedanych działek w minionych kadencjach przy Starowiejskiej, ary się "mnożą" jak króliki, a kiedy zliczasz pozyskane wtedy do budżetu miasta złotówki, to nagle tracisz umiejętność sumowania i kwota nie wiedzieć dlaczego pikuje w dół? Podobnie z kosztami budowy infrastruktury poddanej rewitalizacji. Nie dostrzegasz też pewnej subtelności, bardzo istotnej-jeśli dojdzie do budowy drogi dojazdowej do "dołka", to stanie się to za pieniądze budżetowe, nasze, publiczne w 100%, bez środków zewnętrznych. Przypomnę ci, że rewitalizacja czterech obszarów naszego miasta była realizowana w proporcji 20@ środki własne, 80% środki unijne. Dostrzegasz tę różnicę?zobacz na stronie artykułu »
kuras
kuras, 26 kwietnia, 12:58@wanpirek, jeszcze jedno małe wyjaśnienie; sprzedanych działek przy Starowiejskiej było o 100% więcej niż ty podajesz! Otóż oprócz tej za 1,5 mln zł (ok 15-16ar.) zbyto jeszcze drugą, ciut większą za 2,3 mln zł (dokładnej sumy nie podam) Ale mam świadomość, że waszej transakcji, nazwijmy ją "transakcją kibelkową", już nikt nie pobije. Przypomnę-w samym centrum miasta, na skrzyżowaniu niemal, za 202 tys zł sprzedano prawie 5 arów. Absolutny szczyt!!!zobacz na stronie artykułu »
Publikacje
Brak publikacji użytkownika