Czwartek, 19 października 2017r. · Imieniny: Piotra, Ziemowita

Strona Główna » Użytkownicy

kuras
  • Na portalu od 12 września, 11:01
  • Publikacje: 0
  • Komentarze: 1137
  • Adres email: (Tylko dla zalogowanych)
Komentarze użytkownika
kuras
kuras, wczoraj, 20:44To ilu nas jest? Jednak @lel i @kuras to osobne byty na tym forum? Robisz postępy. Brawo, ale nad ortografią, popracuj. Bo ile "hejt" to samo "h" o tyle "chamstwo" pisane, w odróżnieniu od tego zawartego w komentarzach, ci nie wyszło. I czekam na na przykłady mojego "chamstwa"- nie myl z prawdą, często bolesną, w moich komentarzach.zobacz na stronie artykułu »
kuras
kuras, wczoraj, 20:34@agajakokaska, jak na prawie 48 godzin "myślenia" jak się odkopać z tego samozaorania, to marnie to wygląda. I ani P. Kowalczyk nie jest taki "be", ani P. Filipiak taki "ho ho" jak ty "genialny" Dwie doby temu sam siebie zaorałeś,a dziś "szczeliłeś" sobie tym wpisem w samiuśkie czołozobacz na stronie artykułu »
kuras
kuras, wczoraj, 15:44@lel, no właśnie dlatego, że o "pędzlowanie" miejskich gruntów chodzi.....cicho wszędzie, głucho wszędzie, co to będzie, co to będzie? Ano nic nie będzie. Byłoby głośno, i na tv28. i na stronie miasta, gdyby rzecz dotyczyła np. zdobycia po raz 9. Lubogoszczy w ramach akcji OBW, albo imprezy pn. "Beskidzka Podkówecka", albo, albo, itd. itp. Są tematy tabu o których, ani tv28, ani oficjalna strona miasta, ani, co smutne, radni na sesji nie zająkną się ni słowem. Do tej kategorii zaliczyć możemy hurtową niemal sprzedaż mienia komunalnego, którą jeszcze 3-4 lata obecnie rządzący brzydzili się i wzdrygali w komplecie, a mikrofon tv28 był zawsze "w pogotowiu" by przepytać byłego burmistrza na okoliczność sprzedaży mienia miasta. Dziś zbywanie gruntów komunalnych są już trendy, pieniądze ze sprzedaży już "nie śmierdzą" i co najdziwniejsze, mówi to sam pan burmistrz, "są potrzebne na inwestycje",oczywiście te są dobre, potrzebne, udane, piękne i dla ludzi. Nie to, co dawniej zobacz na stronie artykułu »
kuras
kuras, wczoraj, 07:27@tukan, gdyby inwestycje z lat 2014-17 zostały wymienione z imienia, to wszystko byłoby klarowne, ale kłopot w tym, że jedyną liczbą jest wydatek "per capita" mieszkańca, a na dodatek okres zaliczony do rankingu zahacza o poprzednią kadencję. Nic prostszego, jak zliczyć wydatki majątkowe za każdy rok osobno i opublikować na stronie miasta. Wtedy nikt nie będzie się "pocić", nikogo nie będzie "boleć", jak to sugerujesz w swoim komentarzu. zobacz na stronie artykułu »
Publikacje
Brak publikacji użytkownika