mzgk
środa, 23 stycznia 2019r. · Imieniny: Ildefonsa, Rajmunda
reklama tv28

Strona Główna » Użytkownicy

kuras
  • Na portalu od 12 września, 11:01
  • Publikacje: 0
  • Komentarze: 1173
  • Adres email: (Tylko dla zalogowanych)
Komentarze użytkownika
kuras
kuras, 25 lipca, 21:07Kłopotu z "nadawaniem" nie mam, mam za to kłopot polegający na ogromnej niechęci do dyskusji z warcholstwem i waszą głupotą.zobacz na stronie artykułu »
kuras
kuras, 02 listopada, 18:07@wanpirek, nie znam sprawy tak dogłębnie jak ty, ale mam dobrą radę - jeśli macie jakiekolwiek podejrzenia że ktoś coś majstrował przy "kiblach", papiery w zęby i na policję. Chyba 3 lata to wystarczający czas, żeby"trupy" powypadały wreszcie z szaf?! zobacz na stronie artykułu »
kuras
kuras, 02 listopada, 17:03@wanpirek, ja na twoim miejscu bardziej martwiłbym się i wnikliwie szukałbym odpowiedzi na inne pytanie: dlaczego w czasach identycznej koniunktury, działka z kiblami w sercu miasta poszła za 203 tys. a czas jakiś potem, 300 metrów dalej grunt plus/minus dwa razy większy, osiągnął w licytacji 1.670 mln netto? To jest temat. Szukaj odpowiedzi, zanim inni zadadzą wam pytania, dużo pytań w tej kwestii.zobacz na stronie artykułu »
kuras
kuras, 02 listopada, 12:41Zapomniałem i dobrze,że @lel przypomniał pomysł objawiony przez samego pana burmistrza na pierwszym i jedynym jak dotąd spotkaniu ogólnym dla mieszkańców w Orkanówce - a rzecz dotyczyła "MOK-u na wodzie" , czyli nowej siedziby MOK posadowionej na .....dachu SUW nr 2 planowanego na stadionie. SUW miał być wkopany kilka metrów w głąb ziemi, a na nim "zatknięty" miał być MOK. To miała być wizja na miarę XXII wieku. Pozostały po niej dwa silosy z wodą i szafa sterująca. A miało być tak pięknie i nowocześniezobacz na stronie artykułu »
Publikacje
Brak publikacji użytkownika