Czwartek, 19 października 2017r. · Imieniny: Piotra, Ziemowita

Strona Główna » Użytkownicy

maksio
  • Na portalu od 02 grudnia, 20:52
  • Publikacje: 0
  • Komentarze: 224
  • Adres email: (Tylko dla zalogowanych)
Komentarze użytkownika
maksio
maksio, 08 października, 17:50Lel żeby swoją wnuczke wplatywac w politykę wyborcza to trzeba mieć nie po kolei w głowie. Pisze ze stadionu narodowego więc kończę bo mecz zobacz na stronie artykułu »
maksio
maksio, 08 października, 17:08Lel ty nie zajmuj się dworcem tylko czytaj bajki swojej wnuczce.zobacz na stronie artykułu »
maksio
maksio, 08 października, 14:52I mam jeszcze jedną propozycję jak już most powróci oczywiście taki sam jak tam ten był to należy założyć kamery by rejestrowaly wszystkich przechodzących i można by wyłapywac wszystkich szkodników naszej wspólnej własności. zobacz na stronie artykułu »
maksio
maksio, 08 października, 14:33Ja też wierzę że zaginiony most zostanie odbudowany bo tak wspaniale służył mieszkańcom i był niepowtarzalny i jakże wspaniałe umiejscowiony w naszym terenie.Wielkie słowa uznania dlatego który go wymyślił a przeszło po nim dwóch takich i po nim ślad zaginął. Może by się postarać o środki z Warszawy z klęsk żywiołowych bo po moście przeszedł żywioł dwa w jednym.Ile pracy włożono by ten most był nasza perełka infrastruktury jedna chwila i przepadł. Może ogłosić społeczna zbiórkę wśród mieszkańców spytać tych którzy już to robili to powiedzą jak to zrobić by odnies sukces taki jak oni sami osiągnęli. zobacz na stronie artykułu »
Publikacje
Brak publikacji użytkownika