mzgk
środa, 23 stycznia 2019r. · Imieniny: Ildefonsa, Rajmunda
reklama tv28

Strona Główna » Użytkownicy

malarz
  • Na portalu od 04 stycznia, 21:42
  • Publikacje: 0
  • Komentarze: 513
  • Adres email: (Tylko dla zalogowanych)
Komentarze użytkownika
malarz
malarz, 26 września, 21:51Cudna czy ty wiesz głupiutka o czym ty mówisz czy jak zwykle bredzisz.Resortowe dzieci to takie co same bez protekcji nic nie umieją w życiu osiągnąć tylko czerpią profity z dorwania się do koryta. Tacy co dzięki zasiadaniu w gremiach samorządowych przejmują działki za grosze, załatwiają robotę dla bliskich, załatwiają sobie wymiany działek i remonty dróg do domów i prywatnych biznesów...Mówi ci to coś? Więc nie krzycz już tak bidulko bo i twoim "odpowiedzialnym" kolegom ktoś coś wykrzyczy...zobacz na stronie artykułu »
malarz
malarz, 25 września, 23:38@rulewicz a może cudna też jest prawnikiem tylko że kiepskim i chce na swój marny sposób próbować zdyskredytować kogoś kogo się obawia komu do pięt nie dorasta?zobacz na stronie artykułu »
malarz
malarz, 25 września, 19:28Cudna zajmij się lepiej uprawą działek bo ich trochę uzbierałaś. Trzeba zaorać te areały przed zimą.zobacz na stronie artykułu »
malarz
malarz, 11 września, 22:49A może by Pani Dyrektor umieściła w JEDYNCE w centralnym miejscu szkoły fotografię kandydata wraz z informacją o jego osiągnięciach naukowych by dzieci mogły brać przykład z absolwenta "Że naukę nigdy nie jest za późno" zobacz na stronie artykułu »
Publikacje
Brak publikacji użytkownika