mzgk
Poniedziałek, 23 lipca 2018r. · Imieniny: Bogny, Apolinarego
gold drop

Strona Główna » Użytkownicy

biskup
  • Na portalu od 22 lutego, 19:33
  • Publikacje: 0
  • Komentarze: 154
  • Adres email: (Tylko dla zalogowanych)
Komentarze użytkownika
biskup
biskup, 08 lipca, 18:52Szanowny internauto @oko widocznie Pan Dziedzina tak się ubrał żeby się odróżniać od pozostałych uczestników imprezy plażowej. Jeśli byłeś na tym otwarciu bo ja tak, to jedno musisz przyznać, że Pan Dziedzina miał merytoryczne wystąpienie czego nie można powiedzieć o "wystąpieniu" Pani przewodniczącej Rady Miasta, z którego nie było jak zwykle wiadomo o co chodzi... PS. Żeby czasem komuś do głowy nie przyszło żeby w najbliższym wydaniu informatora miejskiego Pod Lubogoszczą zmienić nieudolnie sens wypowiedzi pani przewodniczącej jak to zrobiono w przypadku jej wystąpienia a dotyczącego SUW w Mszanie Dolnej.Podczas otwarcia chwaliła Filipiaka by w informatorze miejskim zanegować jego zasługi. Wypisz wymaluj istny "Galimatias - Kogel Mogel".zobacz na stronie artykułu »
biskup
biskup, 02 lipca, 10:41Coby te rady to rozumiem z własnego doświadczenia zobacz na stronie artykułu »
biskup
biskup, 01 lipca, 08:35Bawcie się bawcie bo może przyjść nie daj Boże ten które Wam to zabierze.zobacz na stronie artykułu »
biskup
biskup, 21 czerwca, 17:15Czy za poprzednika taka wspaniała sprawa była by zrealizowana?. Ważne było wtedy otoczenie logistyczne prywatnych galerii,oszpecenie rynku czy też wybudowanie tytanowej galerii że nie wspomnę o parku.Mam nadzieję że takie nieszczęście już w przyszłości nas nigdy nie spotka ale trzeba być czujnym.zobacz na stronie artykułu »
Publikacje
Brak publikacji użytkownika