sentyrz
Poniedziałek, 28 maja 2018r. · Imieniny: Augustyna, Jaromira

Strona Główna » Użytkownicy

biskup
  • Na portalu od 22 lutego, 19:33
  • Publikacje: 0
  • Komentarze: 141
  • Adres email: (Tylko dla zalogowanych)
Komentarze użytkownika
biskup
biskup, 02 maja, 21:43Wielkie słowa uznania należą się w tym miejscu wszystkim uczestnikom Touru ale w szczególności pomysłodawcy i organizatorowi tej imprezy - Panu Czesławowi Szynalikowi. Swoim działaniem pokazuje nam że można mieć fajny pomysł na aktywny wypoczynek w naszym pięknym Beskidzie a ilość osób biorących udział to potwierdza. zobacz na stronie artykułu »
biskup
biskup, 21 marca, 06:51boryna był jeszcze jeden co ponoć uwielbiał Eleni ale bardziej to mieszkańców, parafian i w sposób dobitny podziękował im za to i w nagrodę go przenieśli.Ja osobiście lubię Eleni.Szkoda że kuras nam się zapodział (może zapomniał maila co często występuje u osób które piszą nie na swoim) bo on też chyba fan Eleni.zobacz na stronie artykułu »
biskup
biskup, 20 marca, 07:46Lel ty dobrze wiesz co to posłuszeństwo i hierarchia bo przecież nauki pobierales bez efektu.zobacz na stronie artykułu »
biskup
biskup, 19 marca, 16:48Lel nie różnij glupa bo my prawie po tej samej profesji. Niektórzy skończyli edukację a inni nie a dlaczego to sami wiedzą najlepiej.zobacz na stronie artykułu »
Publikacje
Brak publikacji użytkownika