Czwartek, 19 października 2017r. · Imieniny: Piotra, Ziemowita

Strona Główna » Użytkownicy

pinokio
  • Na portalu od 09 kwietnia, 16:57
  • Publikacje: 0
  • Komentarze: 216
  • Adres email: (Tylko dla zalogowanych)
Komentarze użytkownika
pinokio
pinokio, 13 października, 17:08kombinator ja bym jeszcze dopisał:To ja Narcyzm się nazywam. Przepraszam i dziękuję ja tych słów nie używam.Jestem piękny i uroczy popatrzcie w moje oczy.Jestem przecież najpiękniejszy a na pewno najskromniejszy.To ja Narcyzm się nazywam. Do widzenia oraz proszę ja tych słów nie używam.zobacz na stronie artykułu »
pinokio
pinokio, 13 października, 14:29boryna ich zachowanie przypomina mi lament i płacz przedszkolaka któremu zabrano zabawkę.zobacz na stronie artykułu »
pinokio
pinokio, 09 października, 15:33lel czyżbyś prowadził Biuro Pośrednictwa Pracy? byłbym zdumiony bo przecież siedzisz przy komputerze i bez przerwy klikasz.Bardziej bym przypuszczał że możesz być detektywem takim społecznym jak kiedyś w minionej epoce byli społeczni milicjanci tzw.ORMOWCY.Wszystko widzieli i donosili na współmieszkańców.zobacz na stronie artykułu »
pinokio
pinokio, 08 października, 22:11lel ja się boję nawet pomyśleć jakby ta Twoja wnuczka słowami określiła poprzednie 8 lat rządów poprzednika gdyby wtedy miała tyle lat co dzisiaj?zobacz na stronie artykułu »
Publikacje
Brak publikacji użytkownika