mzgk
środa, 18 lipca 2018r. · Imieniny: Kamila, Szymona
gold drop

Strona Główna » Użytkownicy

Tadeusz Filipiak
  • Na portalu od 18 kwietnia, 15:10
  • Publikacje: 0
  • Komentarze: 55
  • Adres email: (Tylko dla zalogowanych)
Komentarze użytkownika
Tadeusz Filipiak
Tadeusz Filipiak, 04 lipca, 13:28Choć lato w pełni, podniosę nieco(niektórym) temperaturę - skoro jest/było w 2014, tak źle, to dlaczego jest tak dobrze? Za głównym Urzędem Statystycznym garść danych z roku 2016 dotyczących naszego miasta; liczba ludności wzrosła o 0,21%, udział ludności w wieku nieprodukcyjnym wynosił 63,6% wykazując tendencję spadkową do lat poprzednich, udział bezrobotnych zarejestrowanych w liczbie ludności w wieku produkcyjnym wynosił 6,8% i w stosunku do 2015 r. odnotowano spadek o 29,2%, na obszarze miasta funkcjonowało 8 placówek wychowania przedszkolnego, wydatki miasta na pomoc społeczną wyniosły 8385,8 zł, a udział osób korzystających z pomocy społecznej wynosił 6% i był niższy do roku poprzedniego o 9,1%zobacz na stronie artykułu »
Tadeusz Filipiak
Tadeusz Filipiak, 16 czerwca, 17:23I jeszcze nad jednym się zastanawiam, czy ty ,@ doncorleone i @biskup, będziecie i "tam" też tacy "ze stali" czy zmiękniecie? Pożyjemy, zobaczymy.... zobacz na stronie artykułu »
Tadeusz Filipiak
Tadeusz Filipiak, 16 czerwca, 17:18@doncorleone, trochę trudu to kosztowało, ale odgrzebałem w archiwum aktualności tv28 twoje i kompanów twoich komentarze, w których bez strachu, inaczej niż dziś, używaliście mojego imienia i nazwiska, jadąc równo. Jednego już udało się zidentyfikować, zobaczymy kto chowa się za zmyślnym "biskupem" i "doncorleone"? Ciekaw jestem czy @mohicans bardzo się myli? Ciekaw jestem również czy twarzą w twarz też będziecie tacy odważni?zobacz na stronie artykułu »
Tadeusz Filipiak
Tadeusz Filipiak, 16 czerwca, 12:05@tukan,zapomniałeś jeszcze o; @lel, @wampirek. Ci komentujący też krytycznie oceniają to, co dzieje się w naszym mieście. Może spróbujesz odnieść się do wpisów @Mohicansa, a może podyskutujesz ze mną na tematy o których pisałem wczoraj?zobacz na stronie artykułu »
Publikacje
Brak publikacji użytkownika