Wtorek, 21 listopada 2017r. · Imieniny: Janusza, Konrada

Strona Główna » Użytkownicy

Tadeusz Filipiak
  • Na portalu od 18 kwietnia, 15:10
  • Publikacje: 0
  • Komentarze: 9
  • Adres email: (Tylko dla zalogowanych)
Komentarze użytkownika
Tadeusz Filipiak
Tadeusz Filipiak, 28 września, 21:01W doniesienie datowanym na 29 września, znajdą się też komentarze internauty o nicku @joazele, również bardzo ciekawym i dociekliwych, ak to z tym rzekomo bezprawnym korzystaniem z infrastruktury komunalnej przez moją małżonkę jest? zobacz na stronie artykułu »
Tadeusz Filipiak
Tadeusz Filipiak, 28 września, 20:55@mnich, jako że po raz kolejny wywołuje pan/pani publicznie temat firmy mojej małżonki, insynuując nieprawdziwe historie, informuję, że jutro zostanie złożone zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa zniesławienia na podstawie artykułu 212 kodeksu karnego, przez użytkownika portalu www.tv28 posługującego się nickiem @mnich. Doniesienie będzie dotyczyć insynuacji trwających od dłuższego już czasu, jakoby moja małżonka bezprawnie korzystała z infrastruktury komunalnej i na dodatek nie płaciła czynszu dzierżawnego właścicielowi najmowanego lokalu. Myślę, że będzie pan/pani w pełni usatysfakcjonowany/na możliwością złożenia wyjaśnień przed właściwym organem. Wtedy też pani/pan @ mnich dowie się, jak to z tym czynszem jest, a my dowiemy się, kto kryje się za nickiem @mnich?zobacz na stronie artykułu »
Tadeusz Filipiak
Tadeusz Filipiak, 27 września, 08:59Do internauty @mnich-droga do 5 domów, w tym mojego, jest w 100% własnością miasta Mszana Dolna od prawie 30 lat i przez cały ten okres z pieniędzy publicznych na poprawę jej stanu nie została wydana ani jedna złotówka! Zamieszkaliśmy tam we wrześniu 2001. Kto zna Pańskie, ten wie, że grunt tam stanowi czysta glina, więc żeby dowieźć materiał i wybudować dom, trzeba było drogę dojazdową wykonać. Dwa razy robiła to firma p. Wł. Szczypki-użyto grubego żwiru, klińca, tłucznia,walca i koparki, a ostatnim razem także tzw. ścieru (destruktu)Całość robót została opłacona z prywatnych pieniędzy, naszych pieniędzy. W kolejnych latach, osiedle zamieszkała kolejna rodzina i kolejny raz, już z sąsiadami wykonaliśmy znów za własne pieniądze kolejny remont. Za nami powstawały następne domy, więc stan drogi się pogarszał. Na przełomie lipca i sierpnia br. mój sąsiad już samodzielnie, na swój koszt zlecił kolejną poprawkę naszej osiedlowej ulicy-roboty wykonała firma PABU. Może zaciekawi pana/panią @mnich i taka informacja; 27 marca 2003 roku skierowałem na ręce burmistrza miasta Józefa Kowalczyka pismo z prośbą o pomoc w doprowadzeniu 100 metrowego odcinka drogi miejskiej do takiego stanu, żeby można było po niej jako tako jeździć, nie zabierając na koła aut dziesiątek kilogramów gliny. 1.04.2003 otrzymałem odpowiedź (Znak; GKiL 7040/5/03) w którym burmistrz poinformował nas, że, tu cytat: "zadanie zostało skierowane jako wniosek do planu remontów dróg na rok 2004" Zapytam @mnicha, a który to mamy rok obecnie? I jeszcze jedna odpowiedź - drogi osiedlowej, przy której mieszka obecny burmistrz nie remontowano z prostego powodu: to droga powstała z gruntów prywatnych i jej właścicielami są wciąż osoby prywatne. Tak było do 2014 roku. Czy coś się zmieniło w kwestii własności? Proszę o informację, choć jestem przekonany że droga ta wciąż ma stan prawny nieuregulowany i z publicznych środków nie mogła być remontowana, a już nazwanie jej "drogą rolniczą" jest swoistym kuriozumzobacz na stronie artykułu »
Tadeusz Filipiak
Tadeusz Filipiak, 18 maja, 22:35@czeslawmd180- granica została przekroczona. Jak nisko trzeba upaść, żeby nawet w tak dramatyczniej chwili posuwać się do takich insynuacji. Jedno mogę panu (@czeslawmd180)obiecać-nie pozostawię tych wpisów bez reakcji.zobacz na stronie artykułu »
Publikacje
Brak publikacji użytkownika