sentyrz
Sobota, 24 lutego 2018r. · Imieniny: Macieja, Bogusza
mzgk

Strona Główna » Użytkownicy

Tadeusz Filipiak
  • Na portalu od 18 kwietnia, 15:10
  • Publikacje: 0
  • Komentarze: 20
  • Adres email: (Tylko dla zalogowanych)
Komentarze użytkownika
Tadeusz Filipiak
Tadeusz Filipiak, 21 stycznia, 16:03Bardzo proszę internautę, @doncorleone, by napisał "ile środków publicznych wpompowano w prywatne galerie"? Jest to publiczne, mocne oskarżenie i gigantyczne kłamstwozobacz na stronie artykułu »
Tadeusz Filipiak
Tadeusz Filipiak, 12 grudnia, 08:46Drodzy Mieszkańcy Miasta Mszana Dolna Do Waszych rąk trafiło ostatnio wiele nierealnych planów inwestycyjnych, które nie posiadają zabezpieczenia finansowego.Są zatem czystą propagandą przedwyborczą. My wiemy że nasze plany i cele muszą być realne i wynikać przede wszystkim z potrzeb mieszkańców. Jednak aby je w pełni precyzyjnie przedstawić musimy przeprowadzić analizę finansów Miasta /ze względu na katastrofalne zadłużenie / i skonsultować z mieszkańcami. Potrzeb jest wiele poczynając od zaopatrzenia w wodę pitną, kanalizację, remonty dróg, regulację Raby i Słomki, usprawnienia pracy służby zdrowia, zapewnienia lokalu pod Miejski Ośrodek Kultury,czynienia pilnych starań o budowę obwodnicy. Realizacja tych wszystkich potrzeb na pewno nie jest możliwa w krótkim czasie. Za szczególnie pilne uznajemy zmniejszenie nieuzasadnionych obciążeń budżetów rodzinnych m.in. opłatami za wywóz śmieci i to na pewno zostanie dla nas priorytetem, przeanalizujemy także prognozę podatkową i będziemy chcieli obniżyć niektóre podatki lokalne i w ten sposób zachęcić do zakładania działalności gospodarczej lub zwiększenia zatrudnienia. Dostosujemy plan przestrzenny Miasta do potrzeb ogółu mieszkańców Radni Komitetu Wyborczego Wyborców „Odpowiedzialny Samorząd” którzy, zasiadają w nowej Radzie Miasta to ludzie kompetentni i wykształceni i powinni mieć partnera w osobie burmistrza o podobnych kwalifikacjach. Gwarantuje to harmonijną współpracę i brak podziałów w Radzie Miasta. Wy nas wybieracie i macie pełne prawo do egzekwowania obietnic składanych przez nas. Dlatego istotne jest to aby Urząd Miasta był miejscem gdzie się służy Obywatelom, dodatkowo powinien być jawny do granic możliwości. Proponujemy aby wszystkie istotne informacje, mające wpływ na życie mieszkańców np. zmiany w planie przestrzennego zagospodarowania, ewentualna sprzedaż majątku miasta, były konsultowane i upubliczniane . Kończąc dziękuję za oddane na mnie głosy w pierwszej turze i proszę Was o jeszcze jeden wysiłek i udział w głosowaniu dnia 30.11.2014r. Liczę na Wasze głosy ponieważ chcę być Burmistrzem wszystkich mieszkańców Miasta Mszana Dolna. Kandydat na Burmistrza Miasta mgr Józef Kowalczyk Sfinansowano: KWW Odpowiedzialny Samorząd Mszana Dolna Może o tym Szanowni Państwo podyskutujemy?zobacz na stronie artykułu »
Tadeusz Filipiak
Tadeusz Filipiak, 12 grudnia, 08:36Państwo "komentatorzy", kontynuujecie działanie wedle swojego starego obyczaju-odwrócić uwagę od meritum, ale przede wszystkim przykryć swoją nieudolność. Do wyborów niecały rok i dyskusja tu i gdzie indziej powinna dotyczyć tego, co wybrany w 2014 samorząd zrobił przez trzy lata, a co obiecał w kampanii wyborczej. A że nie ma się czym pochwalić, więc wy w koło Macieja, to samo; drzewa w parku, rynek, plac targowy, galerie. A może podejmiecie dyskusję o obwodnicy, o rondach przy Krakowskiej i w centrum (obiecane przez p. Patalitę i senatora prof. St. Hodorowicza podczas wspólnego "rajdu" po Mszanie tuż przed wyborami-towarzyszyła temu kamera tv28)a może o ścieżkach rowerowych, nowym pomyśle na MOK (projekt za 140 tys.zł) o "pędzlowaniu" (wasze ulubione słowo) majątku miasta (wczoraj kolejna działka na Orkana zbyta) Na początek tyle by wystarczyło-naprawdę jest o czym rozmawiać. Czekam więc na "odważnych"; wanpirka, pinokio, joazele, borynę i innych. I mam prośbę-wyliczajcie swoje dzieła, a nie inwestycje innych (GDDKiA, ZDW np)zobacz na stronie artykułu »
Tadeusz Filipiak
Tadeusz Filipiak, 11 grudnia, 21:27Informacje pod podanymi wyżej linkami są wiarygodne i w każdej chwili można je zweryfikować w dostępnej dokumentacji finansowej i technicznej, a także protokołach posiedzeń rady miasta Mszana Dolna. Gdyby było inaczej, od trzech lat prostowałabym je nieustannie i przepraszał za podanie nieprawdziwych danych. A zatem, po co te prymitywne kłamstwa?zobacz na stronie artykułu »
Publikacje
Brak publikacji użytkownika