środa, 27 września 2017r. · Imieniny: Kosmy, Damiana

Strona Główna » Użytkownicy

Tadeusz Filipiak
  • Na portalu od 18 kwietnia, 15:10
  • Publikacje: 0
  • Komentarze: 6
  • Adres email: (Tylko dla zalogowanych)
Komentarze użytkownika
Tadeusz Filipiak
Tadeusz Filipiak, 18 maja, 22:35@czeslawmd180- granica została przekroczona. Jak nisko trzeba upaść, żeby nawet w tak dramatyczniej chwili posuwać się do takich insynuacji. Jedno mogę panu (@czeslawmd180)obiecać-nie pozostawię tych wpisów bez reakcji.zobacz na stronie artykułu »
Tadeusz Filipiak
Tadeusz Filipiak, 28 kwietnia, 11:00zabuniam zabuniam, 22 kwietnia, 09:56A to link do poczytania dla Pana Budacza .https://oko.press/giertych-wygral-sprawe-o-hejterskie-komentarze-wyrok-moze-zrewolucjonizowac-polski-internet/ @zabuniam, nie wiem kim jesteś, ale dziękuję bardzo za linka (powyżej) który zamieściłeś kilka dni temu. Pewnie twoi koledzy z forum na tv28 również go poczytali, choć taki @wanpirek uważa, że to jego chyba nie dotyczy? Ustalanie IP trochę trwa, ale warto poczekać. I ja cierpliwie czekam. Ufam,że odpowiednie instytucje dołożą starań, by przypisać do konkretnych adresów IP, konkretne nazwisko. Będzie ciekawie. Wprost zżera mnie ciekawość i doczekać się nie mogę, kiedy ujrzę na własne oczy te legendarne już " tomy donosów". A tobie @zabuniam radzę wystąpić do dyrekcji ZSM nr2 o informację nt wyjazdu do Barcelony. Opublikujesz na forum, opatrzysz komentarzem i temat się skończyzobacz na stronie artykułu »
Tadeusz Filipiak
Tadeusz Filipiak, 27 kwietnia, 07:09Szanowny panie, @boryna, a jakież to "tuzy" pojechały do Barcelony (a nie jak pan napisał Madrytu), jaki "dwór"? Proszę zadzwonić do ZSM nr2 i dopytać o szczegóły, także o moją rolę podczas tego wyjazdu. Jak sądzę, dyrekcja szkoły zaspokoi pańską i internauty @obelix ciekawość. Może wtedy przestaniecie pisać nieprawdę? Choć wątpię. A pisanie, że młodzież powinna mieć możliwość "być sama" tam na miejscu, świadczy o pańskiej wiedzy w temacie nie najlepiej zobacz na stronie artykułu »
Tadeusz Filipiak
Tadeusz Filipiak, 26 kwietnia, 22:04To nie pierwsze oszczerstwo i pomówienie na tym portalu-było już o trzech domach, gigantycznych zarobkach,układach z biznesem, a nawet te najbardziej prymitywne, dotyczące mojej przeszłości(studia w krakowskim WSD) Choć kampania wyborcza skończyła się dawno, niektórzy nie odpuszczają, stosując mało etyczne metody. Nadszedł chyba już czas, żeby te "rewelacje"skonfrontować i pokazać prawdę zobacz na stronie artykułu »
Publikacje
Brak publikacji użytkownika