sentyrz
Niedziela, 25 lutego 2018r. · Imieniny: Wiktora, Cezarego
mzgk

Strona Główna » Użytkownicy

Mohicans
  • Na portalu od 17 lipca, 18:31
  • Publikacje: 0
  • Komentarze: 57
  • Adres email: (Tylko dla zalogowanych)
Komentarze użytkownika
Mohicans
Mohicans, 05 grudnia, 11:57OMG ilu tu trolli internetowy,oj sie Duda wami zajmie.juz niedługo...w ten sposob juz 3lata staracie sie odpierac sensowne argumenty,ktore piętnuja wasza bylejakość,chamstwo i obłudę.zamiast pisać komentarze,to moze nasze elyty wzieli byscie sie do roboty,pozdrowienia z UK Aaa zapomniałem...czy pan szanowny ekonomista planuje jakies spotkanie z mieszkańcami miasta w okresie koniec/początek Nowego Roku???bo wtedy bede ja i wiele.innych osob zjedzie na święta a spraw mamy wiele do omowienia,. Pozdrawiam serdeczniezobacz na stronie artykułu »
Mohicans
Mohicans, 25 października, 11:12Witam wszystkich Na wstępie gratuluje Kurasiowi zaorałeś ich wszystkich jednym wpisem!!!! Nie ma co ukrywac i jiz zacząć rozliczać te elyty, ktory radny co obiecał, a JK????? No cóż wszystkie obietnice na odwrót,jak to mówił klasyk OJ SIE DUDA WEŹMIE ZA TAKICH... pozdrawiam serdecznie i dla wszystkich zycze.zdrowia, a przed swietem 1listopada proponuje sie zastanowic co.po.was zostanie...zycie przeminie a pamiec????zobacz na stronie artykułu »
Mohicans
Mohicans, 28 września, 11:25Witam wszystkich państwa jednych serdecznie innych troche mniej. Do "kosztów" drogi proszę doliczyć ok 4ar z działki bo droga była za wąska,a za ar wyszlo z tego co wiem to 15 000 za czyli jeszcze 60 000 wiecej, W tej Mszanie bic sie nie zmieniło dalejci sami... Pozdrowiemia dla TF z UKzobacz na stronie artykułu »
Mohicans
Mohicans, 18 maja, 22:20Skąd wiem?? A no stąd ze zdjecia byly podpisane fot. Łukasz Popiołek chcesz jeszcze coś więcej? Trraz zostalo zmienione na OSP MD ale w historii artykulu pozostało,nie porównuj nas,nie zmieniaj tematu,bo nie o polutyke chodzi,a znak rownosci...hm to ze mam inne zdanie niż ty czeslawmd180 nie oznacza ze musisz obrazscbylego burmistrza,myslac ze to ja,dzieli nas pare ladnych km,ale co ci bede tłumaczył,zobacz na stronie artykułu »
Publikacje
Brak publikacji użytkownika