Sobota, 25 listopada 2017r. · Imieniny: Erazma, Katarzyny

Strona Główna » Użytkownicy

Mohicans
  • Na portalu od 17 lipca, 18:31
  • Publikacje: 0
  • Komentarze: 56
  • Adres email: (Tylko dla zalogowanych)
Komentarze użytkownika
Mohicans
Mohicans, 25 października, 11:12Witam wszystkich Na wstępie gratuluje Kurasiowi zaorałeś ich wszystkich jednym wpisem!!!! Nie ma co ukrywac i jiz zacząć rozliczać te elyty, ktory radny co obiecał, a JK????? No cóż wszystkie obietnice na odwrót,jak to mówił klasyk OJ SIE DUDA WEŹMIE ZA TAKICH... pozdrawiam serdecznie i dla wszystkich zycze.zdrowia, a przed swietem 1listopada proponuje sie zastanowic co.po.was zostanie...zycie przeminie a pamiec????zobacz na stronie artykułu »
Mohicans
Mohicans, 28 września, 11:25Witam wszystkich państwa jednych serdecznie innych troche mniej. Do "kosztów" drogi proszę doliczyć ok 4ar z działki bo droga była za wąska,a za ar wyszlo z tego co wiem to 15 000 za czyli jeszcze 60 000 wiecej, W tej Mszanie bic sie nie zmieniło dalejci sami... Pozdrowiemia dla TF z UKzobacz na stronie artykułu »
Mohicans
Mohicans, 18 maja, 22:20Skąd wiem?? A no stąd ze zdjecia byly podpisane fot. Łukasz Popiołek chcesz jeszcze coś więcej? Trraz zostalo zmienione na OSP MD ale w historii artykulu pozostało,nie porównuj nas,nie zmieniaj tematu,bo nie o polutyke chodzi,a znak rownosci...hm to ze mam inne zdanie niż ty czeslawmd180 nie oznacza ze musisz obrazscbylego burmistrza,myslac ze to ja,dzieli nas pare ladnych km,ale co ci bede tłumaczył,zobacz na stronie artykułu »
Mohicans
Mohicans, 18 maja, 19:58To tylko 3zdjęcia a nie sesja plenerowa,więc z automatu powinno zostać usunięte przed publikacja, za publikacje dziecka księżnej Kate i Williama gazeta zaplacila miliony odszkodowania,wiec tutaj smialo mozna puścić w skarpetkach osobę odpowiedzialna za publikacje,nie rozumiem tylko jednego jak Popiolek mógł pstrykac takie zdjecia z tragedii i zgrzany wysyłać momentalnie by byl news.troglotyzm w czystej postaci, Każdy sad przyzna wam racje zostala przekroczona granica a to niesie za soba konsekwencjezobacz na stronie artykułu »
Publikacje
Brak publikacji użytkownika