mzgk
Poniedziałek, 23 lipca 2018r. · Imieniny: Bogny, Apolinarego
gold drop

Strona Główna » Użytkownicy

Wojtek
  • Na portalu od 22 września, 11:51
  • Publikacje: 0
  • Komentarze: 57
  • Adres email: (Tylko dla zalogowanych)
Komentarze użytkownika
Wojtek
Wojtek, wczoraj, 12:36@maczo jesteś człowiekiem wulgarnym, wręcz prymitywnym. Nerwowość wskazuje na brak pewności siebie. Hmm.. Przegrane wybory na horyzoncie? Daj Boże. Jeżeli ktoś to czyta to wmig wyrobi sobie zdanie o "zwolennikach" obecnej władzy. Pamiętaj @maczo. TYLKO Tadek Klimek.zobacz na stronie artykułu »
Wojtek
Wojtek, wczoraj, 11:49zbawco! Pan Żaba jest wybitnym iluzjonistą. On ludzi nie zaczarował, tylko zbajerował. Uśpił ludzką czujność niczym Kaszpirowski. Problemów dużo, a pomysłów na blefowanie coraz mniej. W 2010 roku pan Żaba szedł z komitetu "Gmina Prawdy i Rozwoju". A tu ani prawdy, tym bardziej rozwoju hi, hi, hi... Biedny @maczo, brakuje argumentów i słownictwa, to trzeba szukać pomocy. @coby nie ma czasu pracuje nad wyborczą strategią. Wszak plakaty z "wąsiatym" kandydatem mogą nie wystarczyć. Tadek Klimek "oklepie" was w pierwszej turze! zobacz na stronie artykułu »
Wojtek
Wojtek, 20 lipca, 21:04zbawco! Tadeusz Klimek ma duże szanse zostać Wójtem Gminy Mszana Dolna. Mam nadzieję że nim zostanie. Czas najwyższy przewietrzyć co niektóre "pokoiki" w Urzędzie Gminy. Pan Żaba kasuje ciężkie tysiące i cóż zwykły obywatel ma z tego? Żadnej wizji rozwoju, ani pomysłu na gminę tylko stagnacja i wieczne stękanie. Oczywiście nie należy zapomnieć o procesach sądowych. Jakoś na wiosnę Gmina miała zapłacić pewnemu przedsiębiorcy z Kasinki Małej ponad 400 tyś zł! Czy gminie potrzebny jest wójt który naraża podatnika na tak wielkie, zupełnie niepotrzebne wydatki? Zabawa w wójtowanie jeszcze trwa, ale trzeba mieć nadzieje że to ostatnie miesiące. zobacz na stronie artykułu »
Wojtek
Wojtek, 17 lutego, 22:43Biedny i żałosny z ciebie typ @coby. Ty masz chyba kaszubskie pochodzenie, więc to co popularne w trójmiejskich okolicach, niekoniecznie sprawdzi się w Beskidzie Wyspowym. To całe rugby to twój pomysł. Więc póki będzie u władzy szwagiereczka zastępczyni to będziecie na siłę uszczęśliwiać szkolną młodzież. Mam nadzieję że przegracie wybory i nowy wójt zakończy te wasze "rugbowe fanaberie". Postawi się wreszcie na biegi narciarskie i znajdzie się kasa na infrastrukturę biegową dla dzieci i młodzieży. Żeby wreszcie Krzysztof Jarosz z Mszany Górnej miał jako takie warunki do uprawiania przez młodzież biegów narciarskich.zobacz na stronie artykułu »
Publikacje
Brak publikacji użytkownika