mzgk
Poniedziałek, 24 września 2018r. · Imieniny: Gerarda, Teodora
doll

Strona Główna » Użytkownicy

sabil
  • Na portalu od 18 października, 12:32
  • Publikacje: 0
  • Komentarze: 5
  • Adres email: (Tylko dla zalogowanych)
Komentarze użytkownika
sabil
sabil, 13 listopada, 09:50@wyborca7777dla mnie to zwykłe prymitywne pomówienie. W następnym roku będą wybory samorządowe i cierpliwie poczekam jak będą się czuć ci wszyscy,którzy złośliwie pomawiają każdego.Wójt Żaba wiedział kogo powołać na swojego zastępcę, bo sam jest znany jako nierób. Co zrobił jego zastępca, to można sprawdzić wszędzie bo muszą być na to dokumenty. Ludzie i ja sama osobiście wiele dowiedziałam się co od lat społecznie i zawodowo zrobił ten pan dla mieszkańców miasta i gminy. Czekam osobiście na czas kiedy my wszyscy wyborcy powiemy SPRAWDZAM: KAŻDEGO UCZCIWEGO I LENIOWATEGO KANDYDATA NA RADNEGO,WÓJTA,BURMISTRZA i STAROSTĘ. Ale wydaje mi się,że wielu jest i takich,którym nie przeszkadza,że ktoś jest leniowatym lub dbającym o własne interesy. A tak na marginesie to @wyborco7777 pamiętaj także,że za pomówienia jest paragraf.Czarodziejów jest sporo wśród was,bo co kadencję wybieracie tych, którym od lat służycie za wycieraczki. Bo nikt kto kogoś zna nie pisze tak prymitywnych bzdur.Napiszę proszę, co wasi czarodzieje zrobili dla was łącznie z prywatnymi interesami?zobacz na stronie artykułu »
sabil
sabil, 06 października, 14:19A ja zaproponuję aby wszyscy z tego forum udali się pod adres podany przez red.Budacza i zrobili coś pożytecznego dla siebie i dla mieszkańców podpisując petycję,a także będzie możliwość porozmawiania z Klimkiem,którego tak krytykujecie a przy okazji dowiecie się coś więcej o nim skoro udajecie,że NIC NIE WIECIE o tej osobie. A śmiać @coby to się można do rozpuku,startować także w wyborach, bo to każdego prawo zagwarantowane.Krytykować też można ale trzeba wiedzieć,co oznacza krytyka a co rzucanie oszczerstw i kłamstw. Tego doświadczył @kuras i on coś na ten temat może powiedzieć. Z tym przybyciem pod wskazany adres też możecie mieć problem, bo z tych w/w osób może się okazać,że prawdziwych jest 3! Dajcie znać na forum,kto się odważył i coś zrobił dla ludzi?zobacz na stronie artykułu »
sabil
sabil, 06 października, 13:03@jaga to fakt,kto @lelowi zabrania zbijać kapitał.NIKT! Ale on doskonale wie,że ludzie nie będą głosować na donosicieli, oraz tych,którzy roztrwonili kapitał miasta.On i wielu innych powinno być krawcami,bo piękne szyją każdemu teksty,lub szewcami,bo i buty też potrafią uszyć.Nawet dwa lewe i mówią,że to para.Zamiast popierać petycję i pracę w pełnym wymiarze tygodnia,to doszukujecie się fałszywych podtekstów.Wstyd.Zaczekam na komentarze po paru miesiącach jak wam przyjdzie cokolwiek załatwić w starostwie?Powodzenia.zobacz na stronie artykułu »
sabil
sabil, 06 października, 12:30@kuras ty tutaj jesteś liderem nienawiści do osób,którym krzywda ludzka nie jest obojętna. O ile to prawda,że @kuras to były burmistrz Mszany Dolnej,to muszę stwierdzić fakt,że do Klimka to człowieku nigdy nie dorównasz pomimo,rozpoczęcia przez ciebie edukacji na myślenickich uczelniach.W tym wieku,to powinieneś myśleć o pokucie,za to co jako burmistrz nawyczyniałeś w mieście. Ty i @maczo,@lel,@coby powinniście otworzyć wspólny ZAKŁAD KRAWIECKI, bo takiego wredne i kłamliwe szyjecie teksty w obronie KORYTA.Wspieramy Pana Klimka za odwagę,bo on koryta nie broni. A co on zrobił dla Mszany Dolnej i dalej robi,to pytajcie jego lub ludzi w terenie.Zresztą obrońców układów i koryt nie da się przekonać. zobacz na stronie artykułu »
Publikacje
Brak publikacji użytkownika