mzgk
Poniedziałek, 24 września 2018r. · Imieniny: Gerarda, Teodora
doll

Strona Główna » Użytkownicy

MARGO
  • Na portalu od 01 grudnia, 17:42
  • Publikacje: 0
  • Komentarze: 4
  • Adres email: (Tylko dla zalogowanych)
Komentarze użytkownika
MARGO
MARGO, 05 grudnia, 13:33Ponadto dodam kończąc że aby odgarnąć z drogi śnieg i bloto trzeba jednak pognać trochę auto więc siłą rzeczy sprawy się mają jak wyżej zobacz na stronie artykułu »
MARGO
MARGO, 05 grudnia, 13:31Tak jasne Robercie. Robota głupiego. Albo zaraz będą jedni pisać że mają ogrodzenia uszkodzone albo drudzy że wszystko się zsypuje na drogę. Tak źle i tak niedobrze. Niestety. Nikomu nie dogodzi a panowie w pługach mają nie tylko jedną drogę ale wiele kilometrów. Jak widzę panie z przedszkola sobie dają radę a faceci narzekają.zobacz na stronie artykułu »
MARGO
MARGO, 04 grudnia, 19:07Robert chciałabym wiedzieć jaki masz pomysł na lepsze odśnieżanie? Pokaż nam jak się biegnie z lopatą i taczką za tym co spycha śnieg. Jak się spiszesz to może Cię zatrudną. Piszecie bzdety. Ktokolwiek kiedyś widział jak się odśnieża lub ma o tym odrobinę pojęcia to wie że przecież fizycznie niemożliwe jest wrzucenie sobie tego śniegu na plecy lub nawet po każdorazowym nawet lekkim opadzie śniegu jechanie i ładowanie śniegu na samochody. To śmieszne Robert co piszesz . Lepszy pomysł. Podrzuć jakiś.zobacz na stronie artykułu »
MARGO
MARGO, 01 grudnia, 17:48Skoro są niezadowoleni to polecam pana Kuca. Ten dopiero potrafi. Strach był przejechać drogami które miał utrzymać. Niestety w dzisiejszych czasach prawdą jest że każdy chciałby mieć odśnieżone pod same drzwi. Sama muszę przyznać że do tej pory u nas pan Kazek odśnieża regularnie . Jak ktoś chce to się wszystkiego czepi. ]zobacz na stronie artykułu »
Publikacje
Brak publikacji użytkownika