mzgk
środa, 23 stycznia 2019r. · Imieniny: Ildefonsa, Rajmunda
carline

Strona Główna » Użytkownicy

mszaniak
  • Na portalu od 08 marca, 13:58
  • Publikacje: 0
  • Komentarze: 474
  • Adres email: (Tylko dla zalogowanych)
Komentarze użytkownika
mszaniak
mszaniak, 27 września, 15:13Chce tylko byscie zzobaczyli i porownali z innymi komitetami. Program konkretny. Spojrzcie ile w Mszanie zostalo zrobione w latach 2006-2014. Ostatnie 4 lata sie cofamy. Jesli jest ktos kto ma pomysly wykorzystajmy jego potencjal. Spojrzcie na ulice starowiejska, ktora jest wizytowka miasta. Ponad pol miliona zlotych regularnych podatkow do kasy miasta, czy jest kryzys czy nie, zawsze ta kasa bedzie. Dziesiatki miejsc pracy, stalych bo ktos kto pompowal tyle pieniedzy w biznes nie robil tego po to by zamykac. Trzeba przyznac ze ulica powoduje korki w Mszanie ale to swiadczy tez o atrkacyjnosci jej i w programie Pan Filipiak przedstawia propozycje jak rozwiazac ten problem Odpowiedzialny samorzad proponuje wam obwodnice. Usiadzcie na chwile i pomyslcie o tej obwodnicy. Spojrzcie na mape jak ona ma przebiegac. Po pagorkach, po terenie gorzystym, po nasypach skarpach, to bedzie kosztowalo setki milionow zlotych!!! Kto nam tutaj taka kase da? Pomyslcie kto da do Mszany tyle pieniedzy kiedy biudzet miasta to 25 milionow. Wiecie ile ytrzeba roboty przy takiej inwestycji? To sa tylko populistyczne hasla Kowalczyka i spolki? Jesli nie to jakie postepy w sprawie obwonicy? Dlaczego mieliby robic obwodnice Mszany najpeir a nie miasta powiatowego Limanowej? Poki co rzad wojewodztwo ma wazniejsze inwestycje i o obwodnicy mozemy zapomniec. Tylko rozbudowa miejskich drog i ulic na dzisiaj nam pomoze z korkami. Pomyslcie zdrowym rozsadkiem a nie haslami. Pamietacie bulwary obiecane? skonczylo sie plaza z kilkoma wywrotkami piachu. Pomylscie realnie zebysmuy nie stracili czasu bo kadencja trwa az 5 latzobacz na stronie artykułu »
mszaniak
mszaniak, 27 września, 15:03Propozycjaa komietu Mszana 2018 Dla seniorów i osób niepełnosprawnych ...... - wspieranie Zagórzańskiego Uniwersytetu III Wieku w poszerzeniu oferty edukacyjnej i rekreacyjnej dla słuchaczy, ....... - tworzenie w mieście miejsc pobytu dziennego dla seniorów i osób niepełnosprawnych - kawiarnie, warsztaty terapii zajęciowej, koła zainteresowań, wyjazdy integracyjne, ...... - wykorzystanie i wsparcie potencjału wolontariatu młodzieżowego do pomocy osobom starszym i niepełnosprawnym w realizacji podstawowych potrzeb życiowych,zobacz na stronie artykułu »
mszaniak
mszaniak, 27 września, 15:02Propozycja komiteu Mszana 2018 Dla młodzieży - poszerzanie oferty edukacyjnej szkół miejskich poprzez modernizacje i doposażenie każdej sali dydaktycznej w tablice interaktywne, .... - wytyczenie oznakowanych ścieżek do kolarstwa górskiego we współpracy z nadleśnictwem, ...... - budowa rowerowego toru typu pumptrack, ....... - realizacja rozpoczętych starań o budowę ścieżek rowerowych nad rz. Mszanką,zobacz na stronie artykułu »
mszaniak
mszaniak, 27 września, 15:01Propozycja komietu Mszana 2018 Dla najmłodszych ...... - budowa i uruchomienie pierwszego w Mszanie Dolnej żłobka, ..... - zapewnienie odpowiedniej długości funkcjonowania przedszkoli i świetlic szkolnych, ...... - budowa bezpiecznych placów zabaw na miejskich osiedlach,zobacz na stronie artykułu »
Publikacje
Brak publikacji użytkownika