mzgk
Wtorek, 22 stycznia 2019r. · Imieniny: Anastazegoi
reklama tv28

Strona Główna » Użytkownicy

oko
  • Na portalu od 22 marca, 19:12
  • Publikacje: 0
  • Komentarze: 53
  • Adres email: (Tylko dla zalogowanych)
Komentarze użytkownika
oko
oko, 09 września, 14:40maczo proszę Cię nie kompromituj pana Jana Szynalika radny nie wie kiedy będzie mogła być remontowana ulica Krasińskiego ? radny z tak dużym doświadczeniem nie wie ? Wtedy kiedy jest pozwolenie na budowę można rozpocząć remont,było takie? !sprawdził to ? a teraz bajki @maczo opowiadasz że ktoś coś obiecał ? Po prostu radny Szynalik nie wie za czym głosuje ?zobacz na stronie artykułu »
oko
oko, 09 września, 13:51@maczo skoro poruszyłeś temat co komu co obiecał radnemu Janowi Szynalikowi ? Powiem tak prezes KS "Turbacz" Szynalik ,trener Turbacza Szynalik radny ojciec Szynalik a kto daje pieniądze ? Urząd Miasta dlatego pisałem ten pan każdej władzy się podlizuje zresztą jest z PSL więc nie są mu obce prorodzinne działania zobacz na stronie artykułu »
oko
oko, 07 września, 11:18@maczo Ty wybiórczo oceniasz ludzi jeżeli był 20 lat radnym i zawsze chwalił tego co był przy władzy i grzecznie rączkę podnosił za wszystkimi inicjatywami nigdy się nie sprzeciwiał To maczo powiedz brał udział w spieprzeniu miast czy nie jak piszesz ? zobacz na stronie artykułu »
oko
oko, 07 września, 10:18@agajakokaska w każdym okręgu mieszkańcy wybierają radnych ,widocznie ambicją tego okręgu jest mieć przedstawiciela do noszenia sztandaru ,dlatego ulica I.Krasińskiego wygląda tak jakiego mają radnego panie Janie chyba wstyd ?20lat bycia radnym zero pomysłów i inicjatywyzobacz na stronie artykułu »
Publikacje
Brak publikacji użytkownika