sentyrz
Niedziela, 25 lutego 2018r. · Imieniny: Wiktora, Cezarego
mzgk

Strona Główna » Użytkownicy

oko
  • Na portalu od 22 marca, 19:12
  • Publikacje: 0
  • Komentarze: 32
  • Adres email: (Tylko dla zalogowanych)
Komentarze użytkownika
oko
oko, 22 lutego, 19:38@ mszaniak marzy o promenadzie nad rzeką Mszanka przy ulicy Spadochroniarzy marzy tylko pod siebie Pytanie Mszaniak coś zrobił dla Mszany tylko nie płacz że płacisz podatki ? że musiałeś wąchać jak gotowali Holenderskie kurczaki ? zobacz na stronie artykułu »
oko
oko, 22 lutego, 19:17@lel a kto to jest Donek ? i co masz na myśli wyremontował całą Mszanę Filipiak ? O ile mi wiadomo to "Galerie wybudowali prywatni inwestorzy " miasto im zrobiło infrastrukturę koło galerii to gdzie był ten remont ? zobacz na stronie artykułu »
oko
oko, 06 lutego, 09:34@maczo ty już nie pij więcej tego piwska już dziś, samego rana już na rąbany ? zobacz na stronie artykułu »
oko
oko, 04 lutego, 10:44@ boryna zgadza się że budżet pozostawiony w takiej wysokości i kondycji to marzenie nie jednego burmistrza który obejmował urząd i rozpoczynał prace Takie szczęście już ras miał były burmistrz Filipiak który otrzymał od poprzednika J Kowalczyka w 2006 r budżet z 800 tyś długiem i ogromnym majątkiem i co zrobiono ? Wysprzedano majątek prawie wszystko za grosze !!!!!! i zaciągnięto kredyty na 6 000 000 mil zł Jakie problemy mieszkańców zostały rozwiązane ? kanalizacja ? woda ? porobił drogi do działek które sprzedano na Oś Pańskie ? nic z tych rzeczy !!!! na sprzedanym majątku i kredytach wzbogacili się nieliczni tu już opisywano kto ? Dlatego pomimo różnych pomysłów kto na burmistrza? inwestycje powinien dokończyć Burmistrz Józef Kowalczyk i zostać wybranym ponownie na Burmistrza Miasta Jak to Wałęsa powiadał "nie chcę ale muszę " i mieszkańcy powinni go namawiać o ponowne start wyborach zobacz na stronie artykułu »
Publikacje
Brak publikacji użytkownika