mzgk
środa, 18 lipca 2018r. · Imieniny: Kamila, Szymona
gold drop

Strona Główna » Użytkownicy

oko
  • Na portalu od 22 marca, 19:12
  • Publikacje: 0
  • Komentarze: 40
  • Adres email: (Tylko dla zalogowanych)
Komentarze użytkownika
oko
oko, 08 lipca, 16:02@boryna wydaje mi się że nie wszystkich wymieniłeś organizatorów ? PSL w osobie Franciszka Dziedzinę, który się ubrał jak stróż na Boże Ciało,brawo wybory tuż tuż i znowu wybiorą ? facet ma gust garnitur czarny, krawat czerwony i plaża . Plażuje 50 lat i ludzie wybierają brawo ! zobacz na stronie artykułu »
oko
oko, 04 lipca, 21:10Czytam Pana Filipiaka dane wyciągnięte z Głównego Urzędu Statystycznego z 2016 ,wyniki znakomite o czym one świadczą Panie Tadeuszu ? Wyniki poprawiły się odkąd Pan przestał być Burmistrzem ! daje to do myślenia ,przed wyborami samorządowymi . zobacz na stronie artykułu »
oko
oko, 10 kwietnia, 21:21@lel nie rozumie o co Ci chodzi ? przecież p Filipiak jako członek PIS mógł zorganizować uroczystość ba nawet ubrać się po góralsku ? zebrać paru PZPR i ZSL tłumy na taką uroczystość przyszły ? zobacz na stronie artykułu »
oko
oko, 21 marca, 10:57@lel bywalcy w urzędzie opowiadali że za rządów @kurasa panienki /urzędniczki/ siadywały na kolanach co niektórym panom i @kuras miałby przebój po powrocie na stołek jak znalazł i śpiewał "Ty mała znów za rosłaś 'znów zarosłaś 'zapachniałaś 'zajaśniałaś tak jak wiosna " ??? zobacz na stronie artykułu »
Publikacje
Brak publikacji użytkownika