29.01 lodowisko
Czwartek, 21 lutego 2019r. · Imieniny: Eleonory, Feliksa
reklama tv28 - ladna

Strona Główna » Użytkownicy

kombinator
  • Na portalu od 24 sierpnia, 18:07
  • Publikacje: 0
  • Komentarze: 84
  • Adres email: (Tylko dla zalogowanych)
Komentarze użytkownika
kombinator
kombinator, 19 lutego, 06:11A czy ten radny to nie jest ten pan co najpierw miał ponoć startować z Komitetu Wyborczego z którego burmistrzem jest pani Pękała a wystartował z konkurentami.Ciekawe jakie są jego relacje z Panią Burmistrz bo jak mówią kto zdradził pierwszy raz zdradzi i następny.To tak tylko dla przestrogi.zobacz na stronie artykułu »
kombinator
kombinator, 11 lutego, 06:42A czy redakcja nie ma relacji z tego spotkania bo wtedy można by było się przekonać jak to władza informowała zebranych jak zamierza pozyskiwać lub już pozyskuje środki na te inwestycje. Jak to mówią "po czynach ich poznacie" więc trzeba mieszkańcy miasta uzbroić się w cierpliwość oby to tylko nie były puste obietnice ale zima się kończy więc zobaczycie?zobacz na stronie artykułu »
kombinator
kombinator, 04 lutego, 20:04@pyton a ja nie znam ani Pana Żaby ani Pani Pękały ale gdy podczas sesji Rady Miasta Mszana Dolna(obejrzałem w internecie) dotyczącej uchwalenia budżetu na rok 2019 usłyszałem jej wystąpienie na tej sesji w tej kwestii (zgadzam się z budżetem) to zadałem sobie pytanie : czy ta pani rozumie co to znaczy być włodarzem miasta???. Ale większość mieszkańców waszego miasta postawiło na taki wybór i trzeba ten demokratyczny wybór uszanować. W życiu nie raz się mylimy ale zawsze można się poprawić i tego życzę zarówno mieszkańcom miasta jak i gminy Mszana Dolna.zobacz na stronie artykułu »
kombinator
kombinator, 04 lutego, 16:23@pyton słowa "gmina w dobrych rękach" to hasło wyborcze kandydata na Wójta Pana Żabę który wygrał a skoro wygrał to większość uznała że tak jest. Co zaś się tyczy słowa "waszych radnych" to użyłem je bo nie jestem mieszkańcem waszego miasta. Jeśli @pyton jesteś mieszkańcem miasta to chyba wiesz że pani burmistrz była z innego komitetu niż większość radnych i może wiesz że są razem bo ja skąd mam wiedzieć.zobacz na stronie artykułu »
Publikacje
Brak publikacji użytkownika