środa, 13 grudnia 2017r. · Imieniny: Łucji, Otylii

Strona Główna » Użytkownicy

zorro
  • Na portalu od 11 września, 19:51
  • Publikacje: 0
  • Komentarze: 8
  • Adres email: (Tylko dla zalogowanych)
Komentarze użytkownika
zorro
zorro, 06 grudnia, 20:38"Indyk myślał o niedzieli a w sobotę mu noc ucięli" . Mszańskie TUZY już się martwią komu przypadną zaszczyty jak nie daj Bóg uda się to rondo wybudować. Jeden głupszy od drugiego a zazdrosny jeszcze o trzeciego. . To właśnie ta miernota myśląca tylko o własnych apanażach i zaszczytach blokuje wszelką inicjatywę która pozwoliłaby wyrwać nas z tego zaścianka. Pieniądze ze wsparcia unijnego uciekają bo ci mędrcy nie mogą się dogadać kto jest autorem jakiegoś dobrego pomysłu. ... Nie idźcie tą drogą. ... A ten wąsaty co tak dłubał w nosie to kto?zobacz na stronie artykułu »
zorro
zorro, 24 października, 12:37Słyszałem już o pierwszych sukcesach w tej dziedzinie a i ponoć przygotowywany jest jakiś wielki plan w urzędzie do realizacji tego zadania. Być może, że środki zdobyte z wyprzedaży resztek mszańskiego majątku zostaną do tego użyte.......Miasto bez reklam..... To może być dobre hasło na nadchodzące wybory.zobacz na stronie artykułu »
zorro
zorro, 16 września, 09:37Na tym festiwalu powinno się oprócz nowatorskich strojów regionalnych lansowanych przez wójta i przewodniczącego zaprezentować również wyjazdowe gminne stroje kąpielowe ( dla kobiet)........ Myślę,że tym tematem mógłby zająć się @maczo ponieważ już ponoć był konsultantem w tej sprawie. zobacz na stronie artykułu »
zorro
zorro, 14 września, 09:27Jetem obserwatorem tej lokalnej polityki od niedawna ale powoli zaczynam się wczuwać w klimat................ To, że jakaś grupa dominuje w internecie to przeważnie odczucie subiektywne ale może coś w tym jest................. Wracając jednak do innowacyjności wprowadzanej przez niektórych samorządowców to słyszałem, że rozwijał się projekt doboru strojów kąpielowych na wyjazdy służbowe urzędniczek i bardzo jestem ciekawy na jakim jest to etapie czy być może został ten projekt złączony z wyborem regionalnych strojów wyjazdowych?................ Może @maczo coś w tym temacie wie bo widzę, że z niego robi się lokalny etnograf. zobacz na stronie artykułu »
Publikacje
Brak publikacji użytkownika