sentyrz
Niedziela, 25 lutego 2018r. · Imieniny: Wiktora, Cezarego
mzgk

Strona Główna » Użytkownicy

zorro
  • Na portalu od 11 września, 19:51
  • Publikacje: 0
  • Komentarze: 16
  • Adres email: (Tylko dla zalogowanych)
Komentarze użytkownika
zorro
zorro, 22 lutego, 23:01Myślę,że MOK Mszański , przynajmniej ten etnograficzny można będzie zorganizować na tych bagnach w Lubomierzu gdzie to obok słynnych "portek" będą wystawiane inne rekwizyty również z Mszany Dolnej..... Kultura i historia przecież wspólna dla gminy i miasta a i ludzie często ci sami....@Coby będzie mógł drukować plakaty z informacją o wystawie i wszyscy będą jakoś usatysfakcjonowani.zobacz na stronie artykułu »
zorro
zorro, 22 lutego, 22:36Ja myślę, że pan wójt na tych bagnach w Lubomierzu stworzy wymarzone trasy a i zapewne powstanie tam muzeum etnografii w których zostaną wystawione Jego i Jaśkowe portki jako cenne rekwizyty kultury Zagórzańskiej...... Być może trafią tam też słynne portki które to Łobtarły pewnego mszańskiego TUZA. zobacz na stronie artykułu »
zorro
zorro, 21 lutego, 08:50Ja słyszałem, że Zagórzańscy kibice chcieli podobno pożyczyć "portek" od wójta gminy prawdy i rozwoju i jego kolegi ale Ci się nie zgodzili. .... Uzasadniali to podobno wielkim nowatorskim projektem etnograficznym który właśnie wespół prowadzą badając historię naszych przodków a co za tym idzie jak się ubierali............... Ciekawe do jakich wniosków dojdą?....................A swoją drogą szkoda, że się nie zgodzili bo byłaby darmowa promocja dotychczasowych osiągnięć naszych tuzów w dziedzinie etnografii. zobacz na stronie artykułu »
zorro
zorro, 09 lutego, 20:43Zazdroszczę ci @maczo, że możesz być tam i z bliska oglądać rywalizację naszych sportowców..... Niestety moje uposażenie nie pozwala w tej chwili na taki luxus... Rozumiem ,że gdybyś był na miejscu to oczywiście kibicowalibyśmy razem?........ Myślę,że następną olimpiadę będziemy oglądać już razem na live bo być może moja sytuacja finansowa ulegnie gwałtownej poprawie.......... Życzę również Panu Wójtowi Gminy Prawdy i (pożal się Boże)Rozwoju udanej zabawy podczas kibicowania w Kasinie a gdyby się przypadkiem nudził zapraszam do Kasinki, tam będzie na pewno wesoło.zobacz na stronie artykułu »
Publikacje
Brak publikacji użytkownika