mzgk
Czwartek, 13 grudnia 2018r. · Imieniny: Łucji, Otylii
paweł

Strona Główna » Użytkownicy

dajcie_se_siana
  • Na portalu od 20 października, 19:02
  • Publikacje: 0
  • Komentarze: 3
  • Adres email: (Tylko dla zalogowanych)
Komentarze użytkownika
dajcie_se_siana
dajcie_se_siana, 07 marca, 22:08a ja moi drodzy ciągle się zastanawiam, czemu pan Redaktor do tej pory nie zamknął możliwości komentowania pod artykułami... Frustraci i najmądrzejsi by zamilkli na wieki i można by było w końcu na spokojnie poczytać, a nie denerwować się na żale i wypociny pod każdym postem... najsmutniejsze jest to, że te posty komentuje 6 osób... a na te durne komentarze pozostałe 500 które czyta tylko się wku.... pozdrawiamzobacz na stronie artykułu »
dajcie_se_siana
dajcie_se_siana, 21 października, 13:03Widzę że tyś jest nie miernota i Tobie przysługuje właśnie miano najmadrzejszego, gratuluję wygrałeś konkurs, jesteś... z całą pewnością przyszłym władca i zwyciezysz w przyszłych wyborach... Ha ha ha zobacz na stronie artykułu »
dajcie_se_siana
dajcie_se_siana, 20 października, 19:04a znacie takie przysłowie: "gdzie dwóch się bije tam trzeci korzysta"? z pozdrowieniami dla kurasow, wanpirkow, doradców i wszystkich innych najmądrzejszych!! Pasowałoby się was w końcu pozbyć... bo to się męczące robi...zobacz na stronie artykułu »
Publikacje
Brak publikacji użytkownika