mzgk
Poniedziałek, 23 lipca 2018r. · Imieniny: Bogny, Apolinarego
gold drop

Strona Główna » Użytkownicy

blurred
  • Na portalu od 12 marca, 21:07
  • Publikacje: 0
  • Komentarze: 31
  • Adres email: (Tylko dla zalogowanych)
Komentarze użytkownika
blurred
blurred, 01 lipca, 13:51Swoją drogą, zaraz obok tej "plaży" miały przebiegać mocno reklamowane niegdyś ścieżki rowerowe. Ostatnio jakoś nic o nich nie słychać. Spacerowałem tam ostatnio z psem i miłośników dwóch kółek,którzy mimo wszystko chcieliby się przejechać wzdłuż bulwarów muszę ostrzec - uważajcie, żeby nie utonąć e błocie zobacz na stronie artykułu »
blurred
blurred, 01 lipca, 13:42Co do plaży: co mieszkańcy i goście wnieśli z imprezy otwarcia? Fajne wrażenia z koncertu Video, ale przede wszystkim niestety zażenowanie samą "plażą". Scena, kramy, gastronomia i kibelki znikną. Zostaną tylko dwa małe kwadraty piasku, blaszak i błoto. Można śmieszkować w stylu "jakie miasto taka plaża", ale nie jest do śmiechu, gdy przychodzi pytanie na co poszło 100000 zł? Groteską jest, że na stronie miasta przy zaproszeniu na imprezę otwarcia są zdjęcia plaż z innych miast. Czyżby miasto wstydziło się efektu najnowszej "inwestycji"? zobacz na stronie artykułu »
blurred
blurred, 01 lipca, 13:32@malarz W przytoczonej przez Ciebie piosence Maryla Rodowicz śpiewając "ale to już było i nie wróci więcej" wyraża raczej sentyment i tęsknotę za minionymi czasami, więc nie wiem czy i to Ci chodziło :D zobacz na stronie artykułu »
blurred
blurred, 23 kwietnia, 13:30Racja, np drogę do domu burmistrza, siłownie w parku za potężne kwoty zamówione w meblomecie za poparcie w wyborach przez prezesa współdzielni zobacz na stronie artykułu »
Publikacje
Brak publikacji użytkownika