mzgk
Niedziela, 19 sierpnia 2018r. · Imieniny: Bolsława, Juliana

Strona Główna » Użytkownicy

cezar
  • Na portalu od 24 lipca, 17:52
  • Publikacje: 0
  • Komentarze: 20
  • Adres email: (Tylko dla zalogowanych)
Komentarze użytkownika
cezar
cezar, 14 sierpnia, 08:55Niestety nic się nie zmieniło i wasze zaśniedziałe zwoje mózgowe w dalszy ciągu szwankują.zobacz na stronie artykułu »
cezar
cezar, 14 sierpnia, 06:42No proszę, androidy stawiają diagnozy czyżby zostały jednak z modernizowane ? zobacz na stronie artykułu »
cezar
cezar, 06 sierpnia, 12:12No @mszaniak chłopie ale popłynąłeś z ta wieżą, jest to jedyne marzenie mieszkańców gminy nie drogi i chodniki których brak nie ma wpływu na agroturystykę lecz właśnie wieża. Zaczynasz czarować a ja chyba uwierzę że to ty jesteś tym super czarodziejem sławionym w wierszach na portalach.zobacz na stronie artykułu »
cezar
cezar, 28 lipca, 09:22Mam prośbę nie do was androidy bo wy przecież nie myślicie lecz do kogoś kto was stworzył i zaprogramował, żeby troszkę popracował nad wami.Nie spodziewam się rewelacyjnych wyników ale może chociaż ja " cezar" będę miał swoją tożsamość a nie będę równocześnie kurasem, lelem itp. bardzo mi na tym zależy gdyż lubię pracować na swoje konto.zobacz na stronie artykułu »
Publikacje
Brak publikacji użytkownika