29.01 lodowisko
Czwartek, 21 lutego 2019r. · Imieniny: Eleonory, Feliksa
pomocdrogowa cwik

Strona Główna » Użytkownicy

prokurator
  • Na portalu od 01 września, 17:04
  • Publikacje: 0
  • Komentarze: 25
  • Adres email: (Tylko dla zalogowanych)
Komentarze użytkownika
prokurator
prokurator, 25 września, 19:08Cudna a Ty co w życiu osiągnąłes jakim wykształceniem legitymujesz się no chyba nie mgr z kropka zobacz na stronie artykułu »
prokurator
prokurator, 17 września, 10:51Cudna Ty wiesz o Szynalikach a udajesz że nie wiesz co się dzieje u was i jak to było z tą krakowską.Kto gdzie startuje dowiemy się jutro i czy twoje twierdzenia ze w komitecie O lepsze jutro są członkowie PO i policjanci jak pisałaś. Czy to była prawda czy kolejne twoje kłamstwo bo na klamstwie nie da się zbudować nic pozytywnego.zobacz na stronie artykułu »
prokurator
prokurator, 16 września, 21:33Ciekaw jestem czy pozostali startujący w przetargu na tzw.dołek mieli wiedzę,było to w informacji przetargowej ogólnodostępnej że mogą otrzymać do uzyskania pozwolenia na budowę na tej nieruchomości jak pisze Tadeusz Filipiak wczoraj o 21.59. 40 miejsc parkingowych. Jest to bardzo ważny szczegół który mógłby mieć wpływ jeszcze na większy przychód ze sprzedaży tej działki gdyby tak było................Czy burmistrz sam bez zgody miasta może sobie tak rozporządzać naszym mieniem bo jak czytam wpis Tadeusza Filipiaka uczynił to w tym przypadku ale czy miał zgodę Rady Miasta?Oczywiście nie zapominajmy o tajemniczym zniknięciu działki budowlanej z zasobów gminnych na którą podjęto uchwałę Rady Miasta w grudniu 2015 roku o sprzedaży przetargowej .Przetarg się nie odbył ale miasto nie jest już właścicielem tej działki.zobacz na stronie artykułu »
prokurator
prokurator, 16 września, 18:44Wanpirku nie dziwię się, że Pan Mieczysław poruszył w swym liście problem lubienia przez wyborcòw. Od dawien dawna wiadomo, że ludzie są zazdrośni w stosunku do tych którym się powiodło, mają wpływy i władzę nad losem innych. I może dlatego pan Mieczysław poruszył ten problem bo ma świadomość tego że wszyscy zazdroszczą mu tego jak sam pisze doświadczenia samorządowego i że wszystko może. Nikt przecież wanpirku ludzi mądrych i sławnych nie lubi a do takich należy pan Mieczysław o którym niejaki poeta Moscycki wiersze pisał. Podłość ludzka nie zna granic.zobacz na stronie artykułu »
Publikacje
Brak publikacji użytkownika